אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוגר טדי: הכבוד של טדי שגיא

100 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

99.
מדובר באדם מוכשר מאוד, אינטלגנציה גבוהה. אך לא
מדובר באדם מוכשר מאוד, אינטלגנציה גבוהה. אך לא לשכוח-  סוציופת, חסר עכבות, חסר מוסר או בושה. אם מסתכלים עם מי הוא מסתובב ... מיהם חבריו - מגלים את משפחת הירשנזון (האב והבן גנבים, הבן גם דורס ומשבש ראיות), בסביבתו יש אנשי פשע ועולם תחתון - כי לאבטח חברת הימורים נידרשים אנשי עולם תחתון. *** עם כל הכבוד ... הימורים וחדרי סקס - זה לא מה שישראל צריכה. ישראל זקוקה ליזמים צנועים, אינטלגנטיים עם פתרונות שבונים עולם ולא הורסים עולם. יש כאלה: בני לנדא, סטף וורטהיימר, אפי ארזי, הזוג ריכטר, דוב פרוהמן, שי אגסי, גיל שווייד,  ...
CyanPlanet | 20.07.16
96.
ככה מתקדמים בארץ שלנו תלמדו טדי שגיא כול הכבוד
שאתה מליונר אתה צריך לקחת בחשבון שאנשים יקנאו, אנשים קצת שכל קצת שכל הוא הצליח כול הכבוד, כלא בחורות זה חלק מהמשחק פה במדינה יש לך מליון פלוס א: תכין תיק למאסר ב: תתכונן לבתי משפט תביעות חרטה ג: תקשורת כול מה שתנסה לעשות כאן לצד החיובי אתה בסוף עבריין סרסור בקיצור זבלה, אז אנשים תמשיכו לעבוד בשביל 4100שח בחודש תפגינו בכיכר תשנו באוהל . הסוד!! תפעילו את השכל שלכם ותתקדמו בחיים. טדי שגיא הגיע לכול זה בנחישות ובשכל
אבי | 16.09.11
95.
מין ההגינות אני חייבת לציין שבתקופה הקצרצרה שלימדתי את טדי הוא היה ישר וישיר .
ולא ניסה לעשות עליי שום מניפולציות . עם אימו ליזיקה הקשר נמשך והיא מאוד שמחה להצטרף אליי להרצאות באוניברסיטת תל אביב בתחום של ניתוח יצירות קלאסיות עם פרופסור ברעם ,והרצאות בפסיכולוגיה שעסקו בתאוריות של פרויד ,קארל יונג ועוד . היא מבחינתה טרחה והזמינה אותי לארוחה אצלהם בבית ,לפתיחת גלריה , ולהצגת תיאטרון בירושלים . והייתה הגונה ונדיבה איתי לאורך כל הכרותנו. אני פשוט רוצה שתחשפו לפן נוסף של טדי וליזיקה .
מלי סימור | 06.04.10
94.
ליזיקה טדי ועמי תמיד האמנתי בכם . כל הכבוד !מגיע לכם כל טוב
אני הייתי סטודנטית באוניברסיטת תל אביב והמורה הפרטית של טדי כשהוא היה עוד ילד בתיכון כשגרו בלמד . לטדי יש תפיסה מעולה והוא חכם ומוכשר מאוד כבר אז אמרתי את את זה לאמא שלו ליזיקה שגם היא אשה מקסימה .ליזיקה אולי תמהונית במקצת לא קלה להבנה אבל מיוחדת ומלאת קסם אישי חכמה מאוד בעלת מחשבה מקורית ויצירתית , . אני מכירה את המשפחה קצת יותר טוב . לטדי תמיד היה את זה ! וכנ"ל לאמא ליזיקה ואבא עמי . גם ברמה הפרטנית - ביחס אליי הם היו מאה אחוז.
מלי סימור-המורה הפרטית לשעבר של טדי למתמטיקה ואנגלית | 06.04.10
89.
זאת העסקה הכי טובה שאני יכול להציע...
אין ספק שהדרך להצלחה היא בעבודה קשה אך בכל זאת הייתי שמח לו יכולת לממן לי מלגה ללימודי חשבונאות שלאחר תואר ראשון. מקווה שזה לא מתפרש כחוצפה ואם כן אז לא נורא, בסופו של דבר אין דרך אחרת. אם אתה רציני תוכל למצוא אותי בכתובת : udic17@gmail.com יום טוב אודי כהן
אודי | 30.08.09
72.
טדי - כל הכבוד....
טדי, נחמד לקרוא עליך מצליח כל כך... אני זוכרת איך ביקשת תמיד שאעזור לך במבחנים בצרפתית:-) רק לפני שבוע ישבנו בסלון של אחד מכיתתנו, נזכרנו בכולם ומה עושים היום וסיפרו לי שאתה איש עסקים. אין פלא... תמיד היית שאפתן ותמיד חלמת להצליח ובגדול. אכן עשית זאת! כל הכבוד!
עירוני ה' | 17.08.09
69.
בתחילת הכתבה עוד חשבתי שמדובר על איש עסקים הגון, ישר, מוכשר וכדומה ורציתי ללמוד!
לאחר קריאת הכתבה אני כל כך מעריך את מה שיש לי, שמבחינה גשמית זה לא הרבה מדי (6000 ₪ נטו לחודש), אבל מבחינה רוחנית-בית אישה, ילדים, הגינות, כיבוד הזולת, פרנסה בכבוד, ערכים של אהבת הארץ וכו' זה הרבה, אבל הרבה יותר מנשוא הכתבה. לא מתחלף איתו בשום פנים מצב ואופן. לעשות כסף מהימורים ופורנו וע"י זה לגרום לקילקול אנשים נקרא ביהדות: "חוטא ומחטיא את הרבים". מבחינה יהודית לאדם הזה אין הווה ואין עתיד לא מקנא בו ולא בכסף שלו
א | 17.08.09
65.
הוא לא התחיל מאפס
היה לו אבא עם כסף שהתעסק בהשקעות. הוא לקח את זה, הוסיף כשרון - והכי חשוב - טיימינג מושלם בדיוק שההימורים באינטרנט פרצו בגדול, ולכן הוא הכפיל את עושרו במספרים אדירים כאלו. אם הוא היה מתחיל מאפס ובתזמון אחר, בהחלט יכול להיות שהוא לא היה כל כך עשיר היום. בכל מקרה, הוא לא עד כדי כך חכם, כי אם הוא היה - אז הוא כבר היה מפסיק לעבוד מזמן.
רונן | 17.08.09
55.
כל הכבוד
מקריאת הכתבה, הבנתי שהבחור אדם עובד ויוצר , נכון קל מאוד לזכור לכל אחד מצליח את עברו, זה עושה את הענין ליותר צהוב, האיש היה כמעט כל חייו במחתרת, עבד בשקט, אני בטוחה שלא רק אני לא שמעתי את שמו בשום קשר לא מהעבר ולא בהווה. לגבי בר רפאלי היא אכן יכולה לפתוח דלתות, כל הדיבורים על מסכנות שלה היא הבל הבלים, העיקר שיביא כבוד למדינה וייצר כאן מקומות עבודה.
צפונית | 17.08.09
44.
שלום לכם קנאים!הנה כמה עובדות.
בר כבר ילדה גדולה, ויכולה"למכור" את עצמה לבד.לא צריכה את אבא אמא כדי לקבל עצות יחצון טובות. קלודיה שיפר ועוד כמה יפהפיות אחרות עזרו לביזנס שלהן כשפיברקו רומנים(הקוסם המפורסם) שעזרו להן להשאר בכותרות=משמעו כסף- וכמה אף סיימו כנשותיהן של אותם עשירים.(סיימור, ברוני ועוד) אז כדאי שתשננו:קנאה מזיקה לבריאות! ולבר אתם ממש אבל ממש לא מזיזים!
איריס | 17.08.09
41.
דפוס מוביל
צודקים המגיבים!!! הגב רפאלי היא דוגמא שלילית קלאסית. משתחררת מהצבא בעורמה.. מוכרת את תדמיתה לכל המרבה במחיר... מסתובבת מול כל עדשה פנויה.... יש לי עצה טובה בשבילך גב רפאלי..תצהירי שאת עושה שירות לאומי בבית חולים בכל רגע פנוי שאת בארץ (במקום להסתובב במועדונים עם ציון ברוך)
דוד | 17.08.09
27.
דפוס התנהגות מעט מאני הייתי אומר
לא רוצה סתם לצאת בהצהרות, אבל מקריאה של הכתבה ובחינת ההתנהגות של הבחור הייתי אומר שיש לו מאניה קלה. מאניה, בשפת העם, גורמת לאנשים להיות "חשמל" או מלאים באנרגיה ובפעולה. כמו כן, ביכולת מטורפת לסחוף אנשים ולשכנע אותם בדברים, שאדם אחר ביום אחר לא היה מצליח לעשות זאת. שוב, אני נזהר בדברי, אבל אחרי מאניה מגיעה הדפרסיה. יש לשים לב למי שמשקיע. מה גם שאמינות, יושר והוגנות לא נראים לי הצד החזק של הבחור. בכל אופן יש לפרגן לו על המהלך, ההצלחה וההתקדמות. הלוואי ואני טועה, והוא יביא גאווה לעם ישראל. יום טוב... כסף זה נחמד וגם כיף, אבל כנראה לא הכל, או כמו שאמרו חכמינו "מרבה נכסים - מרבה דאגה", אחרת אני לא מבין את הצורך של אדם בגילו להסתובב עם "ילדים" ממדורי רכילות.
NinjaZebra | 17.08.09
26.
כל העוסקים בתחום זה הצליחו בכך שהטיימינג היה מושלם עבורם ולאו דווקא מהיותם גאונים
לדוגמה למזל איש העסקים אבי שקד מבעלי 888 סיפר שהקים אתר הימורים שלא ממש הלך בעקבות טעות קטנה שנעשתה,הופיע הקישור לאתר שלהם באתר בו תנועת גולשים גדולה,והתחילו כניסות של אלפי שחקנים. ואז...הם הבינו את גודל הפוטנציאל,ואת השאר כולנו כבר יודעים. מה שאני רוצה להגיד הוא שהפולחן האישיות סביב שגיא,לניר,שקד ואחרים מוגזם אף אחד מהם הוא לא גיל שוויד (או קרוב אפילו) סיכוי גבוה שאם שגיא היה ניכנס לתחום חצי שנה מאוחר יותר,לא היינו שומעים עליו לעולם,אלא אם היה מבצע שוב עבירות כלכליות.
מזל | 17.08.09
23.
האיש הזה - דשרון
אני מחזיק מניות של איזי אנרגיה שאי פעם בתחילת המאה קראו לה דשרון כשטדי שגיא החזיק בה. כן היו ימים, המניות שלי היום שוות אפס והמניות שלו שוות בר רפאלי. נמשיך לחלום על זוגתי שתחיה והמניות שלי......אצל אלי זהבי. שבטח יהפוך את הנוזל השחור לזהב ויהי גם מליונר. ואני עם המניות ששוות..........אפס.
mk | 17.08.09
16.
כול כך לא אוהבת אותה..
זה לא כול כך קשור לכתבה זה קשור לבר.. אני לא יודעת למה אבל אין מה לעשות אי אפשר להגיד שבר לא יפה ונראת טוב והכול.. אבל היא לא עושה לא את זה בשיט אני כול כך לא אוהבת אותה .. היא משדרת קור !! וגם יפה היא לא כזאת מה בגלל זהיא בהירה.. יעל בר זוהר סנדי בר ומורן אטיאס לא רואות אותה ממטר... והם מקסימות
ורד | 17.08.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת