אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל חברת הפקות הטלוויזיה הגדולה בעולם: "השוק הישראלי לא סולח"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
זפזפו לערוץ אחר, או טוב מכך- קראו ספר
ברוך השם כמעט בכל בית בישראל יש בין 5 ל 100+ ערוצים לצפות בהם. לא רוצים לצפות לא חייבים. המצחיק הוא שאם לתוכניות אלו לא היתה הצלחה וקהל רחב, הן היו יורדות (לא מסחרי לא שווה כן?) ולכל אלו שחושבים שרק אנשים רדודים ומקללי כבישים צופים: בואו נאמר את האמת אתם לוקים בגזענות מעמדית "קלה" בכך שאתם אוטומטית מקטלגים את כל "העממים הנבערים" כצופים (אגב רוב הנהגים גם מקללים בכביש, בסתר או שלא). מדובר בתוכניות בהן רוב הציבור בכל החתכים ומכל הגילאים, צופה. האם זה אוטומטית הופך אותם "לרדודים"? אני בטוח שגם אתם לוקים באי אלו מנהגים אסקפיסטים, שאתם כצופים מהצד הייתם מקטלגים כטמטום. אז איש בטימטומו יחיה. הז'אנר הזה מצליח כי יש לו ביקוש והביקוש הוא רב. לא מתאים לכם?זפזפו לערוץ אחר, או טוב מכך- קראו ספר.
מורני  | 24.08.09
23.
תעשיית הטלוויזיה הישראלית דורכת במקום בגלל צרות עין
ינון קרייז הצליח! כן הוא הצליח! עשה את זה בגדול!in the old fashion way! הרבה עבודה קשה זיהוי הזדמנויות ושוב עבודה קשה. צרות העין של האנשים שחתומים מטה היא שהוביה את תעשיית הטלוויזיה למה שהיא היום. כר רדוד של תכניות ריאליטי בשקל. שום מעוף. שום חשיבה לטווח ארוך. אנדמול היא חברה מצליחה שמציעה פרודקטים טלווזיונים ברמה גבוהה. ככה צריך לעבוד.
שרית | 24.08.09
22.
ינון תביא את נעדרים לארץ, זה קונספט ענק
"נעדרים" זה קונספט טלוויזיוני ענק!!! ראיתי את זה בגרמניה. אין פה כסף, אין תחרות אבל יש זוכים גדולים עם הרבה התרגשות, מתח וסוף שמח! יש פ כמה נעדרים בישראל שהיו שמחים להימצא. זה גבולות חדשות לריאלטי וקונספט מקסים. תגיירו את הפרויקט. ריאלטי כזה צריך בארץ. זה עשוי ממש טוב!
מציאותית | 24.08.09
20.
הדבולוציה של הריאליטי
בוא תנסה להבין את זה: מחד - אני קורא על הצלחות של ישראלים כמוך בעולם ואני ממש רוצה לפרגן, מאידך - לקרוא את ה'איך' ואת ה'מה' אני פשוט מתבייש. אי אפשר להתעלם מהכוחניות, השתלטנות, הרדידות וכל אותם מרכיבי סלט שהופכים אותך למצליח כלכלית ובאותה המידה, בעיני, לאדם שהוא כשל לאנושיות. כן, אני בהחלט מתקנא בהצלחתך, בעושרך, שלא תבין לא נכון, אני קטן ואתה ענק. אני עם מינוס בבנק ואתה הבנק... אם הייתי קצת יותר פרקטי כמוך ופחות אידיאליסט אולי גם היה יוצא ממני משהו... אבל ברצינות, פשוט כואב לחשוב על חוט השני של המצוקה, הדרמה הנמוכה, הסבל האנושי וכד' שמינף אותך למקומך. וזה מה שהריאליטי הוא - בסופו של יום. כאב. כאב של הרבה מפסידים ומנצח אחד. הרבה סוזן בוילים ומעט נינטיות. אנשים נלעגים עם תגיות שונות ומשונות. ואם אתה צופה - אתה שותף. אני לעיתים שותף - ומצר על כך. אני צוחק מבדיחה גזענית ומתבייש ברוע שבי, אני מביט על בת השכן המצודדת בערגה ומכיר בבהמיות שבי, אבל - אני מנסה, נופל וקם, להיות מותר האדם למרות מי שאני. מבין? לא רוצה לעייף ולטחון. תראה משהו שעשתה חברת הפקה עצמאית אחרת באנגליה, "המליונר הסודי". גם ריאליטי וגםיפהפה. אם בתוכניות שלך אתה מצליח להוציא את הרע שבאדם - שם מוציאים את האצילי שבו. ממרום שנותי והציניות הנרכשת, אני מגיע בסיום כל תכנית למעמד בו מישהו עשיר מחליט להפרד מכספו למען האחר. נותן לו סכום כלשהו שישנה את חייו - ואני בוכה (כן, זה לא נורא גברי מצידי - אבל ככה אני), לעיתים רק נחנק, אבל באמת באמת מתרגש! זה מצליח לרגש - ובטוב! ואתה יודע מה? יותר מכל אני מצטער בשבילך שאם בטעות תטרח לקרוא, לא מסוגל תהיה מסוגל להבין על מה אני כותב כאן בכלל. כי את הרגש והאנושיות הזו - איבדת מזמן. דבולוציה.
ישי | 24.08.09
11.
**הבראנז'ה הזו הביאה לחולשת האנושות*****
התופעה הזו של תוכניות זבל שמוכרות הביאה לרדידות מוחית ולרפיון בני האדם. ילדים רואים זאת תחשבו שבגלל זה הם עוד יאטו את ההתפתחות האבולוציונית כי ילידים ישאפו להיות כוכבי אינסטינט במקום אינשטיין ניוטון מיכאלאנגלו ומדעני חלל. אנשים אפילו לא מבינים את חומרת הזבל התקשורתי הזה שבשלב מסויים משרת ממשלות שרוצות טפשים ובורים שניתן לשלוט עליו. אנשים מהסוג הנאלח ביותר שגורפים מיליארדים מהטראש שהמציאו חושבים רק על עצמם לא לטובת הכלל ותרומה אמיתית לבני האדם. הילידים שלנו הפכו לתחרותיים ולא בגלל לימודים אלה להתחרות כמו קניבלים נגד חברהם.
שיקו | 24.08.09
10.
אל: "תכול העיניים"
אתה מדבר מאוד יפה. האם אתה גם פועל כל כך יפה? תכנית הריאליטי "האח הגדול" היתה אחת מתכניות הזבל הגדולות ביותר שנראו כאן. אל תשכח שאת התכנית הזו רואים אלפי בני נוער ששואבים את כל הגסויות וההתנהגות האלימה מהטלוויזיה. לא הכל זה רייטינג. הטלוויזיה זה כלי שאפשר לעשות בו שימוש מושכל ולהעלות את הרמה והתרבות של מדינת הסכינים. מה אני מציעה? היתה תכנית נפלאה של ריאליטי בה התחרו בני נוער בנושאים שונים של מדע על התואר "גאון" . אז נכון שזה נשמע קצת גבוה, אבל כל הנבחרת שהופיעה שם היתה מחוננת והמנחה (אלי אילדיס הנפלא בזכות עצמו) עשו לנו את השבוע. מדוע לא מעלים שוב תכנית כזו שבצידה מתנות צנועות (כמו תשלום לימודים באוניברסיטה) במקום כל מיני תכניות זבל עם מתנות גדולות ??????[ ואל תגידו לי "העם רוצה" העם מקבל מה שנותנים לו.
רותי | 24.08.09
9.
יש לי רעיון אדיר לפורמט חדש: סבן או סרטן?...
הקונספט הוא להביא מספר חולי סרטן (הרי הם גם ככה חולים , לא, מר קרייז?...) ולראות מי מהם מת במהלך העונה (מי שימות יזכה לקבורה הגונה ומכובדת על חשבון ההפקה, נכון קרייז?..) . האחרון ששורד זוכה לטיפול הקרנות... אני די בטוח שגם עם הרעיון הזה לא תהיה למפיקים שום בעיה, ובמידה ואלו הם פני הדברים - אני מאחל להם להיות הראשונים להתמודד בריאליטי החדש.
בוב | 24.08.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת