אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יולי: ירידה של 45% בתיירות הישראלית לטורקיה

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
134.7 אלף נמושות!
תגדלו עמוד שדרה ותחרימו את טורקיה לחלוטין. בגלל יותר/פחות מאה דולר לחופשה השנתית אתם מוכרים את העקרונות שלכם? להזכירכם, בשווקים בטורקיה המוכרים המקומיים תלו שלטים - "אין כניסה ליהודים וכלבים!" הפעם האחרונה שכאלו אירועים התרחשו היתה בגרמניה הנאצית לפני יותר מ-60 שנה. תכבדו את המסורת שלכם ותחרימו אותם.
דודו | 24.08.09
19.
חרם !!!! מה אמר לכם בכלל שיש חרם !!!!!!
לצערי הרב הסיבה היא לא חרם ושינוי היחס עם ישראל אלא בכלל סיבה כלכלית נטו , מאז ומתמיד טורקיה היא אחד היעדים הזולים לתייר, לכן הרוב השוחק של התיירים הישראליים שנוסעים שם בחרו בטורקיה בגלל מגבלה כספית, ועקב המשבר הכלכלי שהפך הרבה עובדים למובטלים וגם גרם להידוק החגורה אצל רוב המשפחות של האוכלסייה הנ''ל לכן הם בכלל לא שינו יעד אלא וויתרו על כל התיירות בגלל המצב.
ערבי  | 24.08.09
17.
נשמע לא רציני. אנא פרסמו נתונים על יציאת ישראלים ליוון ולקפריסין כדי לבחון את הקשר למשבר הכלכלי
חוכמה גדולה להציג את הנתונים המנותק מכך שמשתולל משבר כלכלי היסטרי ועשרות אלפי אנשים פוטרו והשאר בחרדה כלכלית. העיקר לטפוח קצת על שכמו של החרם המדומיין הזה, הקיים רק באינטרנט
רון | 24.08.09
16.
הרבה מהתיירים הישראלים הם ערבים ישראלים
ולאלה לא משנה החרם, הם דווקא לא מושפעים מדעות אנטי ישראליות בטורקיה. כמו כן ערביי ישראל הם בממוצע עניים יותר ומעדיפים יעדים זולים כמו טורקיה. כמובן יש עשרות אלפי יהודים ישראלים שלא מזיז להם שום חרם ואנטישמיות - היו באים גם לגרמניה הנאצית אם המחיר היה נמוך, אבל אין הם הרב.
אייל | 24.08.09
15.
נופש בטורקיה ..צריך גם לקחת בחשבון שאם נוצרת בעיה רפואית במקומות הנופש
אין סיכוי לשרוד היו מקרים של התקפות לב וסיפורים אחרים שלא חזרו בחיים מטורקיה. אני מכיר כמה אישית שאם היתה להם את הבעיה בארץ או בכול מדינה נורמטיבית היו חוזרים לאחר טיפול לארץ , בחיים. לדוגמה דודו דותן ורבים לא מפורסמים.
יצחקי | 24.08.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת