אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השראה: שפה חדשה

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
חברת גוגאל כד"הא 2009
משיקה תוכנה שנקראת גוגאל כד"רא בשפה לאטינית ישראלית ואנגלית ובנוסף נקבל גם את השפה של אסיה פעילות של התוכנה היא לדבר עם כל העולם ויש פריט נוסף שהתוכנה יכולה לכתוב באנגלית ויכתב בשפה לטינית או עברית לשפה של למשתמש בתוכנה ונשאר עוד השפה של אסיה יש אישור אזרח מספר 1 על כד"הא מאשר את התוכנה דרך תוכנת גוגאל אם אתם מאמינים בישו בודהה אלוהים באל אחד על הלב שלכם יד ימין על ספר הספרים ספר תנ"ך האודם MI=6 אזרח מספר אחד על כד"הא אמן ןאמן
אטלידאוס  | 29.08.09
22.
רק סיני יכול לחשוב שלחבר הרבה מאוד סימנים שונים יחד ליצירת כתב זה רעיון טוב
זאת אומרת, הבנתי את כל הסימנים שלו. אבל זה היה מסובך. את המלים הכתובות הבנתי הרבה יותר טוב. הם אולי יכולים להיות טובים להעברת מסרים זעירים בחן, אבל אפילו בשביל מסרים באורך של טוויטר זה כבר יותר מדי. כל עוד זה גימיק בתערוכה, זה בסדר. אבל לשימוש יומיומי? בשביל זה יש אנגלית.
יעל | 29.08.09
21.
חכמת הקבלה תתגלה כשפה אוניברסאלית - פרדיגמה ממש !!!
לא דת, לא מנהגים, לא כפייה אלא שפה ממש לתקשורת משותפת שבו ניתפוס רובד נוסף מהטבע שכבר קיים אך איננו יכולים עדיין לקלוט מפאת העביות היינו האגו שאותו נצטרך לזכך. נשמע הזוי? גם הטענה כי כדור הארץ מסתובב נשמעה הזוי בזמן מסויים.
ויגדור רכניץ | 29.08.09
14.
יש כבר שפה כזו - אספרנטו
אם הוא היה מנסה לרשום פטנט ישר היו עולים על "יתר השראה", לפני יותר ממאה שנה המציא איש נחמד שפה בשם אספרנטו. שפה שתהחביר שלה פשוט מאוד אך היא בעלת מורכבות גבוהה מספיק כדי להוות אלטרנטיבה לכל השפות האחרות בעולם. אז אולי לאספרנטו אין קליגרפיה משלה, אבל מהכרות שטחית (לצערי) נראה שהיא שפה שקל ללמוד וקל להשתמש בה ללא קשר למקום בו נולדת.
אליהו | 28.08.09
8.
ל-7: בסרט פרסיליה מלכת המדבר ישנה סצינה בה השלישיה מגיעה לעיירה נידחת.
שם בעיירה, הם מתקבלים בפנים זעופות, במיוחד על ידי מנהיגת העיירה- אישה קשת יום ועבת בשר- נטולת כל נשיות. המסקנה אליה מגיעה השלישיה היא שההנאה המינית היחידה אליה יכולה האישה הגסה הזו להגיע- היא רק אם היא תחדיר נפץ לאיבר מינה ותפוצץ אותו. נדמה לי שהמשפט הזה תקף גם במקרה שלך.
פלישיה | 28.08.09
3.
השפה הסינית מסובכת עם סיבה
הכל נועד כדי להגן על המעמד השולט בסין. האדם הפשוט לא יכול ללמוד את כל הסימנים הללו, רק מי שבעל אמצעים וכסף יכול לשקוד על לימוד אלפי סמלים. הסינים ניהיו ממש פסיכיים לגבי כל העניין וזה הגיע עד כדי הגזמה פראית. אבל זה לא מפריע לכל סיני להצהיר בגאון שהם המציאו את הדפוס. אבל בניגוד לסינים, הדפוס שימש לחינוך ההמונים באירופה ולא לאורגיה פסאדו אינטלקטואלית של קבוצת מנדרינים במחוז יאינג-לונג-נאדה.
מישקפופר | 27.08.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת