אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוק המשקיעים הקטנים מתפתח: מה כדאי לעשות עם 2 מיליון שקל

58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
אני מצטרף ל-10. לכל אחד הכוונה כל אחד לקראת גיל 30 שלא בזבז על חו"ל ושכירות בת"א
אלא צנוע גר אצל ההורים וטייל בקטנה שבוע פה שבועיים שם. מי שבזבז את כספו על שטויות בגיל צעיר שם צבירת ההון הכי משמעותית שלא יתפלא שלא גומר את החודש בגיל 35. אני יכול לומר שבזכות העצות הנ"ל אשתי ואני "שווים" כ-1M ש"ח (כרגע חצי בדירה שליש בעו"ש והשאר בני"ע) ועוד אין לנו 30.
בה"פ | 01.09.09
42.
עצה לכולם!!הדבר הבא!!-----מתחם הכרמלית בתל אביב!!!!!
למרות שהמחירים קצת עלו באזור,אזור עם נוף פתוח לים שעוד לא השתדרג סופית,עם בניית השדרה שתתחבר מרוטשילד ליצחק אלחנן ותמשיך עד הים(במימון מגדל נוה צדק על המים או גורגיו ארמאני)העברת מסוף האוטובוסים הכרמלית לאזור משרד הרישוי בחולון,והשקעת 200 מליון ש"ח בשדרוג שוק הכרמל והפיכתו לאטרקציה תיירותית,הריסת הדולפינריום והפיכתו לגן המתחבר לטיילת,ואוכלוסיה איכותית שרובה דוברת צרפתית---וזה עוד לפני המיקום המדהים בין נוה צדק לכרם התימנים---והקרבה לטיילת,לים,שדרות רוטשילד,שוק הכרמל,שינקין,פארק הכובשים,מתחם התחנה,סוזן דלל,קו הרכבת הקלה,פאבים,מסעדות בתי קפה ומה לא---חברה---זה האזור הכי איכותי בתל אביב----והראייה לכך שבמקום כבר מוקמים מגדלי יוקרה עם סכומים של 40000 ש"ח למטר---מגדל רוטשילד 1,נוה צדק על המים,מגדל יצחק אלחנן מספר 2,מגדלי הדולפינריום,מגדל נוה צדק וכ-----לחטוף כל נכס באזור!!!
תל אביבי | 01.09.09
34.
אני רץ לקחת משכנתא מהבנק ולקנות דירה מצאתי דירה פיצוץ במיליון וחצי שקל
גירדתי את ה700 אלף מההורים נשאר עוד 700 אלף מהבנק ואני רץ לרנות את דירת חלומותי 4 חדרים בהרצליה מקום פגז אחרי שיגמרו לבנות אני אמכור ב 2 מיליון חחחחח רוח נקי של חצי מיליון שקל , לא שווה?? לקנות עכשיו כי המחירים רק יעלו ולא יישארו דירות !!!!
משה | 01.09.09
27.
ל -10 בטח לכל אחד! אתה חי בסרט
אולי לכל אחד שקיבל ירושה מהסבתא . אולי לאחד כמוך שמימנו לו את החיים עד החתונה כולל+רכב + רוב או כל הסכום לדירה לא שיש לי בעיה עם זה אבל להגיד משפט שכל אחד יכול לגייס הון עצמי של 500 אלף שח זה להסתכל מלמעלה על האנשים ולצחוק עליהם. אז רק שתדע לך שיום אתה למעלה יום למטה שום דבר לא בטוח בחיים חוץ ממסים ומוות! שאל את לב לבייב
 | 01.09.09
25.
אל תשקיעו בקרקע חקלאית - סכנה
מי שממליץ כאן לעיל על רכישת קרקע חקלאית באזור המרכז בציפיה להפשרתה, נותן עצת אחיתופל. קרקע כזו יש סיכוי רציני שתופקע, עד היום ידענו שבעת שינוי הייעוד ולאחריו ההפקעה יתקבל כפיצוי שווי הקרקע במלואו המגלם גם פוטנציאל שהיה לקרקע לשינוי יעודה. בימים אלו עומד להתאשר תיקון 90 לחוק התכנון והבניה ולפיו לא יינתן פיצוי בגין הפוטנצציאל, אלא רק בעבור השווי החקלאי הנקי, דהיינו כ- 3,000$ לדונם. לכן מי ששוקל לקנות קרקע בכמה עשרות אלפי דולאר לדונם ולפעמים מעבר לזה, ראוי שיידע כי הוא עלול לאבד במחי יד את מרבית השקעתו. ראו הוזהרתם !!!
שרית יצחקי | 01.09.09
22.
למה לא לקנות עסק קטן
בתקופה זו שהעסקים בהאטה מחירם יורד וניתן לקנות עסק שגם מייצר הכנסה (משכורת) וגם כשהמצב יתאושש ההכנסות יגדלו עוד יותר. הדירות נשארו באותו מחיר ולכן אני רואה את ההזדמנות בקניית עסקים קטנים. העסקיםהקטנים שמחירם הוזל הם בתחום: הביטוח, תיירות, בילוי ופנאי. אזורים להשקעה: תל אביב או אילת בלבד (לדעתי).
שאול | 01.09.09
17.
בשני מיליון ש"ח אפשר לקנות וילה על חצי דונם באחד היישובים שצמודים לכביש 6
בדרום או בצפון של כביש 6 יש יישובים איכותיים, קיבוצים ומושבים שאפשר לקנות בהם וילה חדשה במחיר של דירת 3 חדרים מרכז. המחירים נוסקים....יישובים שנמצאים קרוב למחלף של כביש 6 נמצאים בזמן נסיעה סביר מגוש דן. דוגמא ליישוב כזה הוא קיבוץ כפר מנחם, ב 2003 מחיר מגרש + פיתוח עלה שם 300,000ש"ח היום מחיר של מגרש הוא בסביבות המליון.
מוש | 01.09.09
16.
כולם עד האחרון ...
מדברים מהפוזיציה האישית שלהם. אני עורכת דין שמלווה קבלנים - (תשקיעו בהשלמת הון) אני חוקרת שיש לה דירה בניו יורק - (תשקיעו בניו יורק) אני קבלן שבונה במרכז - (תשקיעו בדירות קטנות במרכז). אני אומר לכם....תזהרו מנדל"ן כמו מאש !!! מכיר כמה בעלי קרקעות חקלאיות "דור שני" שהאבא הלך לעולמו ועוד מחכים להפשרה שאוטוטו הייתה צריכה להיות לפני 40 שנה.... ובסיכומו של דבר - כל עליה של 0.25% בריבית הפריים של בנק ישראל = 50 אלף ש"ח ירידה במחיר של דירת/נדל"ן ה-2 מיליון ש"ח. הריבית תעלה ב-2% ....? =פחות 400,000 ש"ח ,ויקח המון שנים להחזיר את זה בשכר דירה.... מי שמרוויח מנדל"ן הם אלו המתפרנסים ממנו (בנקים,קבלנים, מתווכים, עורכי דין, שמאים,רואי חשבון) אחרים בדרך כלל מפסידים.
כולם עד האחרון | 01.09.09
8.
הלוווו להתעורר שם!!
אין לאנשים את הסכומים האלה!!! מה אתם מפנטזים? הייתי מציע לכם לרדת מהעץ כי כל מי שיש לו יכולת כבר קנה. מפה ואילך נשארו רק האנשים עם ההכנסות הנורמליות,שקשה לי להאמין שיש ביכולתם לגייס סכומים כאלה. כל היועצים למינהם הם פשוט חבורה של ג'וקרים שאוהבים לפרוש תיאוריות בזמן שהם לא השקיעו אגורה. מתי שמעתם על מתווך שקנה דירה לאחרונה? הא שאין כאלה כי הם יודעים שעכשיו רק פראיירים קונים. ותקראו לי הומלס,למרות שיש לי דירה.
אייל | 01.09.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת