אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במת כלכליסט: המחצין והמצחין במשטרה עירונית

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
"הכותב הוא ד"ר ועמית ב,,,, אבל לפי הכתבה הוא לא מבין כלום מהחיים שלו על משטרה
ולכן הגענו למצב שהגענו במדינה הזו, כי ישנם כל מיני ד"ר למינהם ומבינים למינהם שבכלל לא התעסקו/עסקו בחיים שלהם בדברים מסוימים אבל משום מה נותנים להם במה לאמר את מה שהם חושבים על הכל, ממש על הכל, כאילו מה שהם אומרים משקף את המציאות. אז אני יאמר לכם שכל העניין של משטרה עירונית היא שטות אחת גמורה שטיפש אחד זרק מטבע לבאר ועשרה עכשיו מחפשים להוציא אותה. וזה לא הדבר היחידי במדינה הזו לצערי שמתנהל כך וחבל.
שוטר לשעבר | 03.09.09
4.
יגרשו מזרחים? להפך, חצי מהמשטרה הם ערסים פורעי חוק. אם כבר אז ינצלו סמכויותיהם
כלפי אשכנזים צנומים ומשקפופרים (כפי שהם עושים עכשיו). מה שכן יקרה זה הסרת הפיקוח (הרופף גם ככה). השחיתות תפשה בכל חלקה, החל מהדברים הקטנים שהשוטרים ישו. והשוחד שיקבלו ממשפחות הפשע. וכלה בחוליה הברורה והחלשה ביותר והיא כל פקידי הרשויות המקומיות עצמם. אני כבר לא מדבר על היטפלות ליריבים פוליטיים בפולטיקה היצרית מאוד של ארצנו, אלא רק שוחד בעיריה. מישהו היה נותן לעזמי בשארה אילו היה ראש עיריית אום אל פאחם, לנהל משטרה? חוסר נתיתנת דין וחשבון שיש בפוליטיקה הגבוהה מתעצם פי עשרות מונים ברשויות המקומיות. לעזאזל, הרבה ראשי ערים נבחרים *בעזרת* עבריינים. ומי שלא, אז מאויים עד לכניעה (כולל זריקת רימונים לתוך ביתו של ראש עיר). ומי שלא אויים, אז נקנה בכסף. לא הרבה ראשי העיריה לא נכנעים. ואם הם בכל זאת עומדים איתן, אז פקודיהם לא. בחייכם, כמה הפרות עברייניות אתם ראיתם כשהעיריה אפילו לא הזיזה אצבע?...
 | 03.09.09
1.
היתרון הגדול הוא שלפחות תהיה משטרה כלשהיא ברחוב
כיום מי שמסתובב ברחוב כמעט ולא רואה משטרה, במיוחד מחוץ לרחוב הראשי בעיר ואולי ליד המועדונים כל שאר העיר הוא שטח הפקר (אלא אם במקרה גר שם שוטר אז הוא נוסע הביתה) מה אתם מפחדים ? שתהיה יותר משטרה ? פחות פשע ? אפשר יהיה לחיות בארץ ?
סקוויד ויד | 03.09.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת