אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בזן מאיימת להפסיק השקעות עקב המחלוקת על צינור הגז

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
השקאות בבז"ח
אם כל הכבוד להנהלת בתי הזיקוק ולפניקה שהם מנסים לזרות לנו בעיניים על נציגי הממשלה להבהיר להם כי עליהם לעשות כל שהיכלתם על מנת להלחם באיכות הסביבה.להזכיר לכולם עששן הפליטות הארובות ומתקני הייצור בבז"ח אינם מגיעים לארסוף וברווחים אף אחד אינו מתחלק עם הציבור. יש להעמיד הנפשות המחיטות על מקומן ולא לחכות שחלילה יקרה אסון המוני .
מיקי | 06.09.09
3.
אזרח דימוקרטי או עבד לויאלי במדינת היהודים?
מתצער לקרוא את הכתבה , ולא בגלל שרוצים להפקיע את הקרקע מבלי לתת פיצוי. אוכלוסיות חלשות במדינה תמיד פטרון קל ופשוט, האדמות שלנו כתושב דליה הם הפטרון לעיקוב בתוכניות של 30 חודשים וגם פטרון לאי עימות עם הירוקים . אבל לקחת אדמה ממי שמחזיק אותה בטבו ובחוק עוד מתנקופת האנגלים והתורקים זה בסדר ? לא הכול הכסף , יש גם אזרחים בעלי חירות מחשבתית , ובעלי חלומות לדורות הבאים שלהם וגאים , אשר תרמו את גופם ונפשם לראות את המדינה צומחת כפי שהיא היום , האם כול מיני שיכולים כספיים ניתן למחוק ולבטל אותם ? מדוע אין מחשבה יותר הוליסתית ומעמיקה? כול חטאנו שאנו מיעוט , להזכיר לכול בעלי ההחלטות שעקרון הדמוקרטיה הוא לשמור על המיעוט מפני הרוב ועל החלש מפני החזק, מה שכנראהמזמן שכחנו , והפכנו למדינת נדלן לחלק מזערי מהאוכלוסיה .י
דרוזי מדליה | 06.09.09
2.
מה זאת אומרת אתם לא תפסיקו- מי אתם שתקבעו כאן מה תהיה איכות החיים, החגיגה הסתיימה
חברים, עם החברה צריך לדבר בשפה שהם מבנים כוח כוח. אתם לא תעשו כלום נאדה, אם יש ולו החשש הקטן ביותר לפגיע סביבתית. החגיגות נמרו!!!! חברים אתם הפנתם החגיגה הסתימה תחליפו דיסקת מהר או שלא תהיו. אתם לא קובעיםכאן דבר => הפוך אתם שומעים ומבצעים אחרת אתם אינם- פשוט קל להבנה בך שגם מנכ"ל רווי טריגלצירדים יוכל להבין. אנחנו למדנו שאתם מבינים בשפה פשוטה אז אינה מקווה שעכשיו ברור. וכדאי שתפעלו בהתאם.
יצחק בשביש זינגר | 06.09.09
1.
אני לצד בז"ן
מצד אחד בז"ן התחייבה על תוכנית ההשקעות של מאות מיליוני דולרים - מול התחייבות הממשלה להביא גז טבעי לצפון וכך לגרום למפעלים לשרוף דלק נקי יותר. מצד שני הממשלה לא עמדה בהתחייבותה ועכשיו גם דורשת מהמפעלים להשקיע כסף נוסף. כל תושבי הצפון רואים במפעלים במפרץ מפגע אקולוגי ניכר, אבל, מה לעשות, גם למדינה שבזמנו אישרה את הקמת המפעלים האלה איפה שהם כיום, צריכה לדאוג להקטנת המפגעים הנ"ל.
איליה | 06.09.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת