אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלי רייפמן: "אני חושש לחיי"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
עוד הוכחה על זילות בית המשפט והכוונה על חוסר הפרופורציה שלו בענישה
עו'ד ידוע ומפורסם הורג אם ובן ולא יושב בכלא לא נשלל רישיונו לעריכת דין והוא ממשיך בעבודתו באין מפריע ובקרוב נראה אותו גם יושב בדין וקובע גורלות רחמנא לצלן עברינים עם דם על הידיים יוצאים בעיסקאות מעיסקאות שונות ומשונות מבתי המשפט עם עונשים מגוחכים ורופא ענק חשוב ויקר מקבל עונש של עבריין סידרתי כן אני כותב על דר' סרוב היקר וגם השופטת ביניש התלושה מהמציאות היום יומית-אולי כי היא בבית המשפט עסוקה במלחמות הפנימיות ומאבקי הכוח - זה לא מה שציך להיות חבל המדינה אובדת לנו
hawk | 08.09.09
13.
קצת פרופורציות
29. קצת פרופורציות.... מפעל חייו לא מסתכם רק באמבלייז, אלי משנה את חייהם של אלפי ועשרות אנשים ותורם המון לקירוב לבבות, אין חכם כבעל ניסיון - אלי הוא איש נדיר, מיוחד, שלומד מ"טעויות" ושקיבל את היכולת וההזדמנות הנדירה והיוצאת דופן להעביר לנו שיעור על החיים שלנו בתור אנשים פרטיים ועלינו כעם, כמו כן הוא מרצה לסטודנטים באוניברסיטה ולא רק על קבלה. אז גבירתי השופטת, איתן ארז וכל האנשים המכובדים בפורום זה שממהרים להגיב, קצת פרופורציות בבקשה!!!! תסתכלו על העניין בעדשה רחבה במרחק של זמן ותראו שיש פה משהו אחר, שעוד לא נתקלתם בו, ואולי כדאי להתייחס הפעם קצת אחרת לעניין!!!
אני ...שמביטה מהצד  | 07.09.09
12.
לא רצחת, אבל הצלחת לשרוף מאות מיליונים מכספי המשקיעים על עסקי אויר
כל חטיבות אמבלייז לדורותיהם לא ייצרו כלום ולא פיתחו כלום-רק אויר חם. אז הנה הנפילה הגדולה. שב בכלא מר ריפמן, ותחשוב על כל המשקיעים הקטנים שנתנו לך את החסכונות שלהם במקום לקנות דירה. מופע הקסמים שלך הסתיים-הסוף הגיע!
אחד שהשקיע ולא שכח | 07.09.09
10.
אלי היקר, חזק ואמץ
אני סמוך ובטוח כי אתה עובר תקופה לא קלה, אולם כפי שאתה עצמך הנחלת לתלמידיך בשיעורי הקבלה אבקשך לשים מבטחך בצדקת דרכך ואמונתך וראה בכל אשר נקרה בדרכך רק אבן בוחן במגרש משחקים הרבה יותר רחב. הסר את המסכה מפניהם של כל המעורבים והנוגעים בדבר, לרבות אלו שלכאורה תמכו וסייעו לך בתקופה בה הבנקאים הפנו לך עורף.
ערן | 07.09.09
7.
למה נראה לי כי האיש הוא תחמן בלתי נלאה ?
1. כשלויתה כסף בשוק האפור לא חשבת על "חשש לחייך" ? אנשים נורמטיבים לא ניגשים לשם . 2. האם רק רוצחים יושבים בכלא ? האם גניבת דעת אינה גרועה מגניבה כספית ? 3. אדם שמוגדר כבעל מניות ואח"כ מספר סיפורים שאחרים קנו על שמו וכו' מסתבך במערכת שהוא בנה . איך אפשר להאמין לאחד שכזה ? 4. ספר לנו ( בלי להתבכיין ) למה עד עכשו לא העברת את המניות לכונס . הרי ביצוע החלטת בי"מ מחייבת , ובטח את האדם שבא לבקש הגנה מהשופטים . אלא אם כן הוא מעריך אותם כקליפת השום ....
 | 07.09.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת