אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך הוקם בכפר הדרוזי ירכא הסופרמרקט המצליח בישראל

129 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

127.
שקל 99 מחיר לא אמיתי אלה מחיר שנותן הרגשה שלהונאה.
כל הכבוד לצוות ולמקום. דבר אחד מפריע לנו. שקל 99 או 20.99. זה מחיר שגורם לך לחשוב שעובדים עליך. כיום שמערכת חישוב המחירים כל כך מיתקדמת וחכמה אפשר להגיע למחיר אמיתי. ולא ל .99 שברור שהמחיר מפוברק. בתודה מראש. ובירכת הצלחה בעתיד. דליה ועמוס פלג.
פלג דליה ועמוס | 25.05.13
123.
מפרגנת בענק...
גליתי את החנות לגמרי במקרה בסופ"ש בצפון לפני כשנתיים. אין בארץ חנות עם כל כך הרבה מבחר. המחירים זולים עד סבירים והעיקר היחס. מהעובד הזוטר ועד הבכיר. לא נתקלתי ביחס כזה במרכז. בכל הזדמנות אנו נוסעים למרכז המזון לקניות שלא לדבר על סופ"שים בצפון. ישר כח. כל החברים שלנו גילו דרכינו את החנות ותגובתם דומה. כל הפירגון שבעולם. המשיכו כך.
רחל לוי | 21.11.12
120.
פשוט כיף לקנות שם!! הכול נקי ומבריק והשירות מעולם אחר! אני מגיע באמצע השבוע
היי! באמת שמאד כיף לקנות שם, הכול נקי ומבריק והעובדים תמיד מחייכים אלייך ושמחים לעזור, אם שאלת איפה נמצא משהו הסדרניות פשוט ילוו אותך עד למדף הנכון!! ואם הגעת לקופה ושכחת משהו יש מישהי שתלך למדף ותביא לך את מה ששכחת!!! אם החלב נוזל יקחו אותו ממך ויביאו לך חדש על המקום!! יש אחת שתלווה אותך לקופה הכי פנוייה, ויש עוד בחורה מקסימה שתביא לך עגלה נוספת להעביר אליה את הקניות כשאתה בקופה וגם עוזרת לך לארוז את הקניות, אין מה להגיד!! והכול הכול ברוח טובה ובחיוך!! אין מה להגיד ויש שם באמת מבחר אדיר של כל מוצר, מרכז היין והמשקאות מאד יפה ומושקע, אני מכיר אנשים שמגיעים לשם אפילו מאזור המרכז, צריך לדעתי לשלוח לשם את מנהלי הסופר מרקטים האחרים ללמוד ממרכז המזון מה זה שירות ומה זה ניקיון, אני כבר מכיר את העובדים בשמות האישיים שלהם וקונה שם כל שבוע אבל רק באמצע השבוע פשוט מדהיםםם!! (בסוף השבוע עמוס שם מאד ויש פקקי תנועה בכניסה וביציאה) חוץ מזה חלק גדול מהבשר עם הכשר!! למשל עופות וחלקי עופות הם קונים ממשחטות עם הכשר של הרבנות. אבל בלי תעודת כשרות כי פתוח שם בשבת. (למרות שלדרוזים מותר לעבוד בשבת)
מוטי | 17.04.11
118.
הסופרמרקט המצלח בירכא
אני אוהבת לבלות בסופר מרקט בירכא האוירה נפלאה המחירים לא תמיד זולים אבל החוויה נהדרת כל פעם שאני מגיעה מחדש. אני חולה על המסעדה בתוך הסופר ומגיעה אפילו במיוחד לאכול שם בכלל מאד אוהבת לטייל בירכא נפתחה שם חנות חדשה לשמלות כלה ובגדי ערב חנות מהממת ויש שם נעלי קרוקס במחירים מצחיקים של 50 ש"ח אורגינל אי אפשר להתעלם מהיחס והאווירה שגורמים לי להתגעגע כל פעם מחדש בישבילי זה בילוי
ברכה | 07.09.10
117.
הרגע חזרתי משם ו...
פעם ראשונה שאני קונה שם. שכנעתי את אשתי לצאת מהקריות עם הילדה ונסענו לשם כדי לעשות קניה מרוכזת. את האמת, התאכזבתי ברמות על. המחירים לא זולים בכלל, כמו בכל מקום אחר אם לא יותר יקר בחלק מהמוצרים (בקבוק RC קולה - 6 שקל???). אין פירות וירקות בסופר, הוא לא מאורגן נכון מבחינת סדר המוצרים, יש ים סדרני מוצרים שתוקעים את המעברים (רחבים ככל שיהיו), מספיק שישמ ישהו מולך בצד של המעבר, ונתקעת - אין לאן ללכת. בקיצר, עגלה של 428 שקל שיכולתי למלא גם במגה ליד הבית או ברמי לוי (ואולי למלא אותה אפילו יותר) ולחסוך את ה25 דקות נסיעה ואת הדלק לשם. תוסיפו את השתיה שקנינו לנו ולילדה (עוד 30 שקל) כי חם רצח היום... בקיצור, לא ממליץ למי שלא גר במרחק של 10 דקות משם... אה, ועצרנו בדרך חזרה בספיד כדי לקנות ירקות...
גיא | 04.04.10
115.
תגובה ל- 32 עם פרטים נוספים
תגובה ל-32 , שים משקפיים- לא רק שיש דגלים בתוך החנות , הבעלים עיצבו את כל הכיכר שבכניסה עם סלע ענקית חצובה במיוחד בצורה של ארץ ישראל על חישבונם . והם מטפחים אותה בשוטף על חשבונם . כמוכן הבעלים דואגים לתרום כספים רבים להרבה מוסדים חינוכיים מכל העדות ,ועוד.
תושב הצפון | 16.10.09
113.
סמיר, גאה בך אחי
אני וסמיר חברי ילדות , עוד מתקופת בית הספר סמיר ניחן בתכונות יצאות דופן, סמיר איש חכם, קפדני, יורד לפרטים וחשוב מכל איש צנוע, אין לי ספק כי סמיר יצליח ובגדול, להגשים את כול חלומותיו. חשוב לזכור כי הדרך להצלחה היא כמו סולם אין קפצות וקיצורי דרך ,חייבים להתקדם שלב שלב עד שמגיעים ליעד. סעיד
סעיד סאלח | 10.10.09
112.
ל 32 - הדגלים זה לא ייצוג מדינות הקונים, כי אם מדינות מהן מייבאים את הגבינות!!
תבין חומד : א. זה צילום של מעדניית הגבינות! המעדניה מקושטת בדגלי המדינות מהן מייבאים גבינות טזה בא להמחיש גם למי שלא ממש מבין איפה הוא חי, איזה מבחר גדול של גבינות יש במעדניה של החנות (אגב, אכן מבחר גדול ומחירים שווים). זה לא בא להמחיש את לאום הקונים - כי ברור שרובם ישראלים - הגיוני, לא???????!!!!!!!!!!!!!!! ב. יש דגלי ישראל (כי יש גם גבינות ישראליות במעדניה). ג. אחלה חנות. יחס מעולה לכל לקח, ולא בודקים אזרחות\דת\גזע\מין בכניסה! ד. תושבי כפר ירכא הם אנשים טובים ואזרחים למופת. לך ולמד על הכפר ואולי תדע על מה אתה מדבר
תל אביבי | 10.10.09
110.
כל הכבוד לאמפריה שבנו
כמי שמבקר במרכז המזון על בסיס שבועי. המקום הזה התחיל ככל סופרמרקט מעוצב וגדול אך עם השנים הפך למעצמת מזון שמכילה מוצרי מזון שקשה למצוא אותם אפילו במרכז . ההשקעה של הבעלים בפריטים הקטנים, באיכות, בקמעונאות, בצורת שיווק וביחס החם שהם מחלקים ללקוחות גרם להצלחה מסחררת שלא ניתנת לעצירה. עם חזון שאפתני ונועז שיש לילדים המנהלים את העסק, ברורה ההצלחה. בהצלחה וכל הכבוד, ושיהיה לנו הלקוחות חווית קניה
נאדר | 04.10.09
107.
כיף לדעת שאנחנו תופסים את מקומנו הנכון בחברה הישראלית
זה תמיד מחמם את הלב לדעת כבן לדת הדרוזית שסוף כל סוף עברנו את המחסום של השילוב וההשתלבות בחברה הישראלית ולא רק במערכת הביטחון ששם אנחנו כבר מזמן משולבים בה ובפיקוד שלה, ההשתלבות הזו בחברה הישראלית במישור העסקי-אזרחי היא, היא המדרגה הבאה בדרך לחיים כאן יחדיו. חזק ואמץ לכל החלוצים שלנו.
לואי  | 02.10.09
105.
ככה זוכים בלקוחות - בהשקעה בפרטים הקטנים של החוויה
הראש העיסקי הישראלי תמיד מושך לכיוון של חסכון בכסף - במגוון מוצרים, בהדרכת עובדים, במערכות מידע והכי חשוב בחווית הצריכה. הצרכן הישראלי כבר התרגל לחפש איך דופקים אותו בחבילת הגלישה, באריזת החסכון ובהתחייבות לשנה. בעל עסק - חבק את הלקוח שלך. תתן לו מה שהוא צריך (לא מה שהוא מבקש - הוא בדרך כלל לא יודע להגיד בעצמו). רק ככה תגדל ותצמח.
איל | 30.09.09
104.
כל מילה
כל מילה בסלע. נקי מסודר ומחיר הוגן . שמים לב שיש בעל בית. אולי כדאי שראשי רבוע שופר וכ"ו יסעו ויראו מה זה סופר שנפתח בבוקר , מתנהל במשך היום ובערב הסגירה. אין שם סדרניות של תנובה וטרה שמפריעות לקנות הכל מסודר מהליה. 200 מ' מהבית שלי יש מגה ואני נוסע 10 ק"מ לקנות שם.
צרכן | 30.09.09
103.
ללא ספק הסופר הכי נקי זול וכיף לקנייה בצפון.
אנו קונים במרכז המזון לפחות פעמיים בחודש. הכל מסודר נקי ונוח לקנייה, המחירים ממש זולים והיחס מעולה, לא ניתן להשוות את הסטנדרטים הקפדניים שלהם לשום רשת בארץ. סמיר וסעיד מנהלים את הצוות ביד קשה אך הגונה ואנושית, לא מחכים לקופה יותר מדקה אפילו בשעת הלחץ, ומחלקת היין שם היא היפה ביותר והזולה בצפון. כל פעם שאני נכנס לסופר רגיל ואני רואה לכלוך ומדפים לא מסודרים ומוצרים שפג תוקפם אני מתגעגע למרכז המזון ירכא. ישר כוח.  ניתן רק ללמוד מהם.
ערן | 30.09.09
99.
שכרעבודהומיסים
אכן הסופר עובד ועומד בסטנדרת גבוה מאודוהמחירים אטרקטיבים .אולם ,בבדיקה שנערכה ע"י משרד המסחר נמצא כי השכר המשולם לעובדות הסופר הוא 10 ש"ח לשעה... מיסים- אין מה לדבר , יש חקירות אין ספור על מקורות הכסף של "המשפחה" רק ככה ניתן לבצע רכש כה זול ולהציע מחירים מגוחכים על מוצרי ליבה . העובדות שם אולי בנות 14 15 ,שמרוויחות מעט נמאוד רבותי -שלמו שכר הוגן והפרשות סוציאליות אמיתיות ונראה לאן תרד שורת הרווח. שלמו מיסים כמו כל אזרח שומר חוק והציעו מחירים בהפסד. המודאג.
כנסו ולמדו | 30.09.09
98.
בכל מקום בו יש מנגנון משומן ומרוויח מאוד, זה נעשה על חשבון גבם של אנשים עניים.
אני כנראה לא עומד לצבור לי כאן אוהדים רבים, אבל, היי.... לא תמיד אתם חייבים לתת לי נקודות טובות (-: ציטוט מדבריו של הבעלים: "ברור שהעובדים לא מרוויחים הרבה, אבל חשוב לנו שהם יהיו מרוצים, שמהם יצמחו המנהלים הבאים". עבדתי במקום דומה להפליא. קוראים לו שופרסל. האמינו לי, הוא דומה להפליא. הדברים שאומר הבעלים - זוהי המשנה הסדורה של שופרסל, ומן הסתם שופרסל יבאה אותה מעבר לים. כול הרשתות והסופרמרקטים עובדים בשיטה דומה (פחות או יותר) והמשותף לכולם הוא העושק הנוראי של העובדים הפשוטים, העבודה הקשה שלהם, והיד הקשה שנוקטים כנגדם (כאסטרטגיה מוצנעת של הרשת). כך סעיף ההכנסות אדיר וסעיף ההוצאות זעיר מאוד...העובדים לעולם לא שמחים ולרוב התחלופה שם גבוהה. מעטים מאוד מתמנים לתפקידי מנהלים וגם הם משתכרים שכר מאוד נמוך. בשוק הקמעונאות, עובדי רשתות המזון הם המשתכרים הגרועים ביותר וזו עובדה ידועה. וככל שהמנהל הצעיר ינסה ליפות את התמונה, היא לא תתייפה ולא תשתנה. כדי להצליח לנהל כזה מנגנון שרווחיו אדירים, צריך לנהל מערכת שליטה משומנת היטב בבני אדם- ויש בה אפס סובלנות. בני האדם במערכות שכאלה הם בסך הכל משאב מערכת זול וכנוע. על כן, אל תוטעו ואל תשכחו זאת בבואכם לקנות ברשתות המזון, כאשר תעמדו מול הדיילת האדיבה או הקופאית החייכנית. חג סוכות שמח.
מישו | 30.09.09
92.
אני קונה איפה שזול לי או איפה שפתוח ורצוי שזה יהיה קרוב
עדיין אני יודע שבכל הסופרים עובדים עלי בלי יוצא מן הכלל. המחירים הכי זולים הם בקרבת אוכלוסיות חלשות אבל עדיין השיטות לקחת מחירים מופרזים הן אותן שיטות. ביום ראשון למשל גיליתי איך מעלים מחירים של מוצרים בלי שהצרכן ירגיש. מוכרים מוצר במחיר הקודם במבצע ואז מעלים את המחיר הרגיל עליו. אנחנו חיים בארץ הקומבינה בה כל סופר מוכר מוצרים מסוימים בזול ומוצרים אחרים ביוקר. יש עדיין סופרים שידם לא בקומבינה אבל מנצלים את רף המחירים הגבוה כדי להרוויח.
מישהו | 29.09.09
89.
הרי לכם עוד סיבה לקנות שם!!
לא נתקעים בקופה עם סבטלנה הקופאית הנודניקית (שם כללי.....אז קוזקים יקרים שלי אל תעלבו)...אדוני חבר מועדון...רוצה מבצעים? אפילו המשטח המיועד לאפשר לנו לחתום על הקבלה, הופקע לטובת הצגת "מבצעים". ישנן רשתות שאני במופגן נמנכ מלהכנס אליהן, כי גם בקופת האספרס (אין דבר כזה) מנסים למכור לך משהו עד השנייה האחרונה....רוצים לדעת מה זה אקספרס? טוסו לארה"ב.
ד | 29.09.09
86.
מרכז המזון
כל מילה וכל פירגון נכון אני גרה ליד וקונה במקום לעיתים תכופות השירות מדהים המקום נקי ומסודר המחירים זולים היחס של כל הצוות והמענה מהיר עם חיוך בקופות תמיד יש עזרה יצא לי להחזיר מוצר שאני לקחתי בטעות ואפילו פתחתי אותו הייתי בטוחה שיעשו לי בעיה להחזיר את המוצר אבל בלי שום בעיה ובלי לשאול שאלות נתנו לי את הסכף במזומן הייתי בשוק . כולי הערכה למקום אך שקראתי את הכתבה צרם לי דבר אחד כל אזור ירכא כפר יאסיף אינו שופע במענה לירקות ואני נזקקים ליסוע לפייסל לא הבנתי אף פעם למה באמת במרכז המזון אין ירקות מצרך מבוקש בכל עגלה עכשיו אני מבינה שקרוב משפחה שלכם הוא הירקן בחוץ . בחנות יש ירקות מינימלים ולא את כל סוגי הירקות והמחירים גבוהיים ולפעמים פי 3 -4 ממקומות אחרים וחבל הייתי רוצה שכמו שאתם כל כך טובים שגם חנות הירקות בחוץ תוכל לתת מענה כמוכם כי לשם אני לא נכנסת וחבל
טל | 29.09.09
85.
כל הכבוד, שימותו הקנאים
לאלה שטוענים על הארנונה, אתה יכול ולבדוק בעצמך שהוא משלם 5 שנים קדימה, הוא לא מתעסק עם שטיות, ובקשר לדגלים כנס ותמצא דגל ישראל ואם אתה עיוור ולא מכיר את מפת ישראל אז יש לך בכניסה אבן בצורת מפת ישראל בגודל 2 מטר, אני מציע שתלך לרופא עיניים. זה אחד הסופרים הכי מושקעים בארץ מאיזה בחינה שתרצה, אפילו הכי טוב בארץ. מה שכתוב פה הכל נכון 100%. תמצא לי מקום בארץ שדואג ללקוח יותר ממקום זה.
עמאד | 29.09.09
84.
הלואי שסופר סל ,מגה והאחרים ילמדו ממנו.
לכל הרשתות הגדולות חנויות מוזנחות מלוכלכות פשוט בושה אחרי שאני חוזרת מארהב או אירופה פשוט קשה לי לעשות קניות בארץ , החנויות מזעזעות. דרך אגב כל התירים הבאים לארץ (אורחים שלי) מעירים על כך, ואני פשוט מתבישת. מכיון שאין לי נגיעה לנושא המזון אינני מסוגלת לספק תרוץ מספק חוץ מזה שהרשתות חוסכות על חשבון הקונים. מעניין שהרשתות הקטנות יותר מסוגלות להתגבר על הבעיה ביתר יעילות.
 | 29.09.09
83.
מרכז המזון בירכא
המקום הכי נחשב בצפון שרות אליפות יחס ללקוח כמו שלא ניראה בישראל חנייה בשפע אנשים מיוחדים גיוון מדהים אחד הסופרים הייחודים ביותר אוטנטים מאוד משרים אוירה נעימה בקניה משאירים טעם של עוד ממש מיוחד בהתייחסות לאנשים חוזרים וקבועים כאחד אין מקומות כאלה !!!!!!!!!!! תמשיכו להיות תותחים אין עליכים שכולם ילמדו ממכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ליאור  | 29.09.09
80.
אחת הסיבות להצלחה - זמן המתנה מינימלי בקופות!
בניגוד לרשתות ידועות מגה ושופרסל וגם רמי לוי - בירכא זמן המתנה בקופה מינימאלי! תמיד יש בחורה שמנווטת את הקונים לקופה פנויה ותמיד יש קופה פנויה למרות המספר הגדול של קונים! בירכא לא חוסכים על קופאיות בניגוד לרשתות אחרות!!! זה לא מה שקורה במגע ושופרסל ששם בקופה מהירה (אם בכלל יש כזאת) ישנו תור של 20 קונים שלא זז בשום צורה. כך שיש מה ללמוד מירכא
קונה | 29.09.09
77.
יתרון נוסף-הם פתוחים בשישישבת!
היות והסופר נמצא ביישוב דרוזי, ה וא פתוח כל ימות השבוע עד השעה 22:00 כולל שישי ושבת. הרבה מאוד קונים מנצלים את הסופ"ש לקנייה בנחת וללא לחץ זמן כפי שקורה בערבי ימי החול אחרי העבודה ולפני שהילדים ילכו לישון. זה מה שנקרא-לזכות מן ההפקר, וטוב שכך.
קונה | 29.09.09
74.
חרם מוצרים
כתבה זו מוכיחה שליהודים יש זכרון סופר קצר, בשביל כסף הם יותרו על כבוד עצמי. חייבים להחרים מוצרים המיובאים ממדינות אנטי ישראליות כגון טורקיה ,שבדיה ,נורוגיה אנגליה ,וספרד שמחרימות תוצרת ישראלית ומעודדות טרור .הגיע הזמן שנלמד להחזיר לגויים השפלים באותה המטבע מבלי להתיחס להפסדים שיגרמו ליבואנים. אולי זה יגרום להם להלחם על תוצרת הארץ בחו"ל.
טאז השד הטאסמני | 29.09.09
61.
כי רשת חצי חינם ממש לא חצי חינם ואין עם מי לדבר שם ובירכא השירות אדיב חייכני ומאוד מהיר וסובלני
בירכא לא הכי זול תמיד אבל יש פינת בית קפה עם מחירים עממים לבורקס נקניקיה ואפילו סמבוסק ופיצה וקפה ברד. יש שירותים ענקיים וממורקים. נסו בסופר מגה או אחר למצוא שירותים אם בא לכם פיפי באמצע. בקיצור מאוד נעים לקנות שם
יוסי | 29.09.09
60.
אצלנו המעבר הוא מקום לעוד ערימות של סחורה
ברשתות הגדולות, לוקחים מעצבים שיתכננו את החנות ואז דופרים את כל התיכנון ע"י מילוי המעברים בערימות של סחורה של עלק מבצעים. ואח"כ עוד מעמידים דוכני טעימות המקום נראה כמו מחסן אחד גדול ואז גם הקונים מתיחסים בזילזול לנקיון והכל נראה כמו מזבלה. ובנוסף לזה הכל כל כך יותר יקר שזה מדהים, הצרכן הישראלי פראייר שחושב שהוא חכם גדול אבל תמיד דופקים אותו
רמי | 29.09.09
54.
יחס לעובדים
עם כל הכבוד למשפחת חמוד, הבדל שמים וארץ בין מה שהם מציגים והיחס לעובדים שלהם. כל העובדים שלהם מקבלים שכר לשעה פחות משכר מינימום, ללא תנאים סוציאלים, מפטרים כל עובד אחרי 11 חודשים עמ"נ לא לשלם פיצויים ושלא יקבלו קביעות. מתיחסים לעובדים כעבדים, בתקופות החגים עובדים עד חצות ללא תשלום עבור שעות נוספות וללא הפסקות אפילו לאכול.העובדים לא מעיזים להתלונן כי צריכים עבודה ויש יותר מדי מובטלים.
 | 29.09.09
52.
כל הקניות שלי שם
אני בכל שבת עורכת את הקניות שלי ב"מרכז המזון ירכא" וזאת אפילו שיש בישובי שלושה סופרמקרטים. והסיבה לכך היא השירות, השירות ושוב השירות!!! אין מצב שאתה שאול היכן יש???????? והדייל/ת לקוחת אותך מיד למקום. אתה אפילו יכול לעמוד ויביאו לך את המוצר עד ליד. בכל מחלקה יש שלושה/ארבעה עובדים..והדרך לקופה תאמינו לי קצרה ביותר ישנן דיילות שמפנות אותך לקופה עם תור קצר (עלי לציין שישנן 15 קופות) אפילו ההפוך שלהם ברמה גבוהה ורק בשישה שקלים, מקום ישיבה גדול עם שירות טוב ביותר!!! בקיצור לכל מי רוצה להתפנק ולראות את הכל מול העיניים ובמחירים סבירים מסופרים אחרים, מרכז המזון הוא הכתובת!
לקוח מרוצה | 29.09.09
49.
בדרך כלל אני לא קורא כתבות מסוג זה ,,,אך משהו משך אותי
להמשיך ולקרוא . אני המום וכייף לי לקרוא דברים כאלו של כימיה משפחתית עסקית . כייף לי להבין שלו הכל ,,,רק לי ורק אני וכל אחד שם לעצמו . אני תקווה שכל רצונם יתגשמו ,,,ומגיע להם . אני עדיין לא ביקרתי שם ,,,,,כי אין לי רכב ואני מחיפה ,,,,אך אני בטוח שלבקר שם ,,,אבקר ואקנה . אני לא אוהב את הרשתות שמפוצצות ב "כמעט חינם - אם תמצאו זול יותר במקום אחר נחזיר לכם את ההפרש" ,,,חרטא ברטא ,,,,הייתי בסניף בית שמש והמחירים שם חצי עלות מוצר מעל כל סופר אחר . אז בהצלחה למרכז הקניות ירכא ואני תקווה שהכל כשר ואמיתי שם .
הגואל מגאולה  | 29.09.09
45.
עוד עסק יפה ,(שלא יעמוד בגזירה של הטייקונים) ויתפרק לרסיסים.
מיד לאחר צו ההרחבה להסכם קיבוצי בענף המזון, יאלצו החמודים למשפחת חמודי, לשלם ל240 העובדים בחנות ,עבור שיפור משמעותי של תנאי העבודה במסגרת ההסכם החדש, הוצאה ,שתסתכם בעלות העסקתם,שהבעלים לא יעמדו בה בוודאות ,במתכונת ניהול העסק הנוכחי, ואחוז הרווח התפעולי הקיים בחנות.
יו''ר פורום מזון ומכולת | 29.09.09
43.
אחלה חנות לקניות מבחר ענק שרות מעולה .רק לא מגיע בשבת !!
חנות ענקית מיבחר ענק של מוצרים ..של הרבה יצרנים וספקים שאנם בסופרים אחרים.....שרות מעולה של המוכרות ..גם יש מקום לאכול ארוחת צוהורים. ..במחיר סביר ..מבחר ענק של כלי בית ..שרות מעולה בקופות .חניה בשפע .. רק בעיה קטנה שלשרותים צריך לצאת מחוץ לחנות ..ולעשות סיבוב לא קטן הלוך וחזור ..
גדי | 29.09.09
41.
כל הכבוד, תנסו לשפר קצת את הקפטריה...
הכל נכון, לקנות במרכז המזון זו חווית קניה ברמה. הצעה קטנה לשיפור, החברה שעושים את הסנדוויצ'ים בקפטריה צעירים ונחמדים. חלק מהם נהדרים וחלק לפעמים לא מודעים לזה שהם עובדים עם אוכל. אולי כדאי לתת להם הכשרות נוספות להגברת המודעות. בסך הכל - 10.
dud | 29.09.09
39.
למה "ברור שהעובדים לא מרוויחים הרבה"?
למה זה צריך להיות כל כך ברור? אם מדובר בסופר הכי מצליח בארץ, אתם יכולים לזרוק את ההשקעה בקאוצ'ינג וגם את כיבוס הבגדים בחנות עצמה. במקום זה השקיעו בעובדים שרוצים וצריכים לסגור את החודש בפלוס ולחיות את זמנם הפנוי בתחושת שפע. למה בישראל כולם עובדים אבל כל כך הרבה אנשים חיים במצוקה כלכלית?
לא אקנה שם | 29.09.09
33.
כיף של סופרמרקט!
זה סופרמרקט כל כך טוב! יש שם סדר מופתי על המדפים, ממש תענוג לעיניים! שפע של המוצרים, נקיון בוהק ובאמת מרחב קניות נוח ומרווח. הצוות ברחבי החנות מאד אדיב וזמין והשירות ליד הקופות - ראוי לכל שבח. בסופר יש בית קפה קטן וחביב ואפשר לאכול בו פיצות, בגטים וכריכים שמכינים במקום. פשוט חוויה! היה עוזר אם מחלקת הפירות והירקות היתה בתוך החנות. אולי הבעלים במסגרת ההרחבה יזמינו את קרוב המשפחה לנהל את החנות שלו שנמצאת ממול, בתוך הסופר? (רעיון יעול...). כל הכבוד לדרוזים בירכא!!!
 | 29.09.09
29.
תשלומים יותר נוחים
הייתי שם הכל יפה מחירים נוחים מה שכן צריך לשנות את תאריכי התשלומים בציקים כלומר כמו במגה בעיר מגה בול שהצק הראשון יהיה גם חודש מיום הקניה דחוי ואז יהיה אפשר לערוך קניות כי אני אישית קניתי קרוב ל-2000 שקל ונתבקשתי לתת 3 ציקים כשהצק הראשון לאותו יום וזה היה מאוד לא נוח מבחינת התשלום
זיוה להב | 29.09.09
26.
אני זוכרת אותם כעסק קטנטן!!!!
כל הכבוד ובהצלחה. זה מה שקורה כשעסק חושב לטווח הארוך ולא לטווח הקצר. בהרבה רשתות מזון חושבים איך לספפק את הכסף ולא את הלקוח, בסופו של דבר לקוח מרוצה הוא לקוח שמגיע יותר וקונה יותר. הכרתי אותם בשירותי הצבאי כשהם היו קטנים מאד, שמחה שהצליחו.
ימית | 29.09.09
14.
הכל נכון.
זאת חנות מאד מיוחדת, חווית קניה מעולה. גם בשישי-שבת ובעומסים מטורפים, לא תעמוד יותר מחמש דקות בתור בקופה (ביום רגיל לא תעמוד דקה) השירות מצויין, נקי ואדיב. הבעיה היחדיה שחווית הקניה כלכך חזקה שאם תכננת לקנות ב500 ש"ח תצא עם עוד 300 ש"ח בלי להרגיש בכלל. באמת חבל שאין עוד מקום כזה.
rokk | 29.09.09
11.
שבחים בצדק
אחרי שגילינו שכל מיני דברים יותר זול לקנות בירקא - אם זה עוף ובשר, חמרי נקיון, שתיה קרה או אלכוהולית - עברנו לקנות שם באופן כמעט קבוע. הצפיפות בסופר אמנם רבה כי הוא מלא, אבל הכי כבש אותנו המצב ליד הקופות. אם בסופרים אחרים עומדים באוםן קבוע בתור של 2-3 אנשים ולא כל הקופות מאויישות - כאן תמיד כל הקופות מטופלות ובאזור תמיד "סדרנית" שמפנה אותך לתור הקצר ביותר.הנוחיות והיחס הזה השפיעו עלינו למרות המרחק שאנחנו עוברים.
מישהי | 29.09.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת