אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אטיאס: לקראת סוף 2010 יירדו מחירי הדירות

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
כל מי שקונה דירות במחירים מופקעים שלא יופתע אם ייפגע אח"כ מירידת ערך הדירה
אם הצרכנים במדינה הזאת היו קצת יותר אינטיליגנטים הם לא היו משלמים כל כך הרבה כסף. ולא על דירה בתל אביב או רמת גן, דירה ברחובות-נס ציונה-ראשון עולה מיליון שקל יש דירות שהכפילו מחיר תוך שנתיים, מחירים עולים ב100 אלף שקל תוך חודש אין בזה הגיון. אבל מי שחיכה בסוף יקנה מהוצאה לפועל של אלה ששיתפו פעולה עם הקבלנים העושקים.
רתם | 11.10.09
24.
שוק הנדלן זה לא שוק הסלולר!
מה ההגיון בלהוריד את מחירי הדירות ? נכון אז יהיו כמה אלפי משפחות שיוכלו להרשות לעצמם לקנות דירה באזור גוש דן כי המחירים ירדו אבל מה עם מאות אלפי המשפחות שימצאו את עצמם עם דירות שהערך שלהם ירד? הרי המשכנתא שהם לקחו לא תרד . די עם הפופוליזם הזול הזה ! שכל אחד שרושם פה שיחשוב שלהורים או לאחים שלו גם יש דירות , זה יכול להוביל לקטסטרופה
שר פופוליסט | 09.10.09
17.
חבל לי על מי שמאמין לאטיאס
כבוד השר מבטיח הבטחות שלא בטוח שיוכל לקיימן וחוזה נבואות שלא בטוח שתתגשמנה . מחירי הדירות יעלו כל עוד הריבית נמוכה ולא יעזור שהעולם יתהפך , נדלן היה מאז ומתמיד יעד מועדף בעת אינפלצית מחירים . ותמיד יש סיכון ( גם אם קלוש ) לתרחיש של שבר כלכלי בארה"ב ובריחה של יהודים לארץ , משבר אמון בשקל , או קריסה של בנקים . למגיב 7 : לידיעתך היה עד לא מזמן "קנס" על קרקע לא בנוייה , הוא נקרא מס רכוש , ד"א כמו כל מס/הוצאה על עסק בסופו של דבר אתה שלמת אותו במחיר הדירה שלך . מרוצה ? נ.ב. תגידו "תודה" לפישר .
אני רק שאלה | 08.10.09
14.
גם אני חיכיתי וחיכיתי ובסוף נשבר לי וקניתי
חיכיתי שנתיים כמו דפוק כי כולם צעקו שהבועה תתפוצץ, ובסוף גם בזבזתי את הכסף על שכירות וגם שילמתי מחיר יותר יקר. פשוט נשבר לי כל יום לבדוק בעיתונים ובאתרים, לקוות לירידת המחירים המיוחלת ובסוף רק להתאכזב כרגיל. רק החיפושים האלה גמרו אותי. אין מה לעשות חברים, אני לא רואה איך המחירים יירדו. בהצלחה
ע | 08.10.09
7.
יש לי כבר דירה אבל אני בעד הכיוון
תגובה למגיב 3: נכון מאוד ! צריך לחוקק חוק שמטיל קנס על בעל קרקע שמיועדת לבניית דירות שלא מסיים את הבנייה תוך מספר שנים. אחרת בעלי הקרקע פשוט ימשיך להחזיק בה כדי להרויח מהעלייה בערך שלה. תגובה למגיב 6: הוא הוציא 5000 בחודש, ומבטיח עוד 5300 בחודש הבא. לא בשנה. ימים יגידו אם הוא אכן יוציא כמויות מספיק גדולות בשנה. בנתיים הספק של 5000 בחודש זה לא רע בכלל. לדעתי האישית זה לא מספיק בשביל להוריד את מחירי הנדל"ן כפי שאטיאס חושב אבל הכיוון נכון. במקום לבקר את הרעיון ולנסות להוכיח כמה אתם חכמים, תציעו רעיונות אחרים שנראים לכם טובים יותר וגם ריאליים יותר ותשלחו לאטיאס מכתב בדואר או תבקשו להיפגש איתו.
 | 08.10.09
6.
הוא אומר שחסרים 40,000 בשנה מוציא 5,000 וחושב שפתר
את הבעיה, נו באמת אטיאס אתם ממש עושים שם צחוק צריך להציף כמו שאמרת אבל לא באלפים בעשרות אלפים! וגם זה לא מספיק כי הקרטל של הקבלנים פשוט יחזיק את הקרקע כמו שהוא עושה היום צריך להכריח אותם לבנות עכשיו! אחרת לקנוס על החזקת קרקע ללא מטרה תאפשרו לקבלנים מחו"ל לבנות כאן ותראו איך המונפול שחיסל את הזוגות הצעירים נפסק יש הרבה עבודה אטיאס אפשר להעלות רבית להטיל מס על החזקת דירה שניה על החזקת דירה לכאלו שלא גרים בארץ... אבל צריך לעבוד, תתעוררו כבר!
כלכלן | 08.10.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת