אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השינויים של אלוביץ' בבזק: ימנה עצמו ליו"ר, רודב יפרוש, סטלה הנדלר תקודם

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מלבד כוח אדם מבחוץ כל חברות הבת ייכנסו לתהליך התייעלות
מהתוכנית העסקית הקיימת, תהליך הרכישה יכלול שינויים מבניים גם בחטיבות הטכנולוגיות השונות של חברות הבת, ולא רק הבאתם של כוחות ניהול בודדים. זה תהליך טבעי של השבחת נכסים לאחר רכישה. צוות הניהול ההולך עם אלוביץ' כבר מרחק רב, ילווה את התהליך מקרוב וצפוי להעלות את ערך המניה ורווחיות הקבוצה כולה.
מ. | 27.10.09
6.
תגובה ל 1..
את לא יודעת שבעלי חברות אוהבים מנכלים שמפטרים את הוותיקים, זה נחשב ייעול! כך שזה יבוא לזכותו במיקרה הזה(מבחינת הבעלים). אם כבר הזכרת את קומה רביעית אז לכולם ידוע שקומה רביעית בפלאפון זה עולם אחר, בקומה רביעית בפלאפון עובדים אנשים מההסתדרות. לא אוהבים שינויים(כדי שלא יצטרכו להשקיע בעבודה), כל שעה עושים הפסקה של 20 דקות, הפסקת צהריים של שעה וחצי, עובדים שמונה וחצי שעות, עד כדי כך שהם באים בבוקר לעבודה אז הם עוצרים ליד הבניין עם רכב החברה שלהם, מעבירים כרטיס על כניסה, חוזרים לרכב ומחפשים חצי שעה חניה(בהמתיות לשמה).
עובד פלאפון | 26.10.09
3.
גבאי ורודב הם מנהלים מצויינים יש להשאירם בחברה
ראשית ברכות לשאול אלוביץ על העסקה . העובדים כולם כאחד מחזקים את ידך ומאחלים שיחד נמשיך להוביל את שוק התקשורת בישראל . לדעתי אסור לבצע זעזועים מיותרים בחברה בעקבות המכירה . יו"ר בזק מר אבי גבאי ויו"ר הדירקטוריון מר שלמה רודב הם מנהלים משכמם ומעלה שיש להם חלק לא מבוטל בהשגים המדהימים שמציגה החברה בשנים האחרונות .יש להמשיך בעשייה הקשה ולא להתעסק במאבקי כח מיותרים על מעמד ותפקידים . בזק - הכי טוב בבית .
עובד בזק | 26.10.09
1.
גיל שרון - הגיע הזמן שמישהו ישלח אותך הביתה
גיל שרון - הגיע הזמן שמישהו ישלח אותך הביתה. עם כול הרווחים של החברה אתה המשכת ללא הרף לקץץ בכול מה שקשור לעובדים ולהמשיך להתנהג כאלו החברה בקשיים למרות מצבה הטוב מאי פעם. בקיצור שמחתי לשמוע שאתה בדרך החוצה.
עובדת פלאפון בקומה-4 | 26.10.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת