אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היברידיות מעורבות בתאונות עם הולכי רגל יותר מאשר מכוניות בעלי מנוע בנזין

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
בדיחות של עניים
רק קנאים וחסרי מעוף שידם אינה מוכנהלהתקדם עם הטכנולוגיות חוזר לתקופה שלפני הרכבת הקיטורית רצו להזהיר את האנשים והצאן מהרכבת שנסעה במהירות של עד 20 קמש. היום מנועי הבנזין והדיזל עדין הרוב . מה יקרה בעתיד עם מערכת המצברים של אגאסי וחברת בטר פלאס.ועוד מכוניות שקטות יעלו על הכביש. בעתיד גם מכוניות מונעות מימן.
בושנסקי עדי | 09.11.09
13.
תגובה למספר 9 ו-11
אתם צודקים בהחלט. בהחלט יכול להיות שחלק גדול מנהגי ההיברידיות הם אנשים מבוגרים (מעל גיל 60 למשל) עם יותר אמצעים ויותר מודעות לסביבה. בגלל גילם הרפלקסים שלהם כבר לא כמו אלה של הצעירים. חוצמזה גם יכול להיות שריבוי שעונים למיניהם על הפנל מסיח את דעתם מהדרך.
אלון | 09.11.09
3.
נגד המנוע החשמלי
לשמחתי תוצאות המחקר, תואמות להפליא לתחושה אשר אפפה אותי, עוד מזה זמן רב, ובטרם הועלתה היוזמה באשר לבדיקה. אין ספק וכי אין עורר, כי המנועים החשמליים רק יעצימו רק את מספר התאונות בין כלי הרכב החשמליים לבין הולכי הרגל,ביניהם קשישים נוער וטף, וכן רוכבי האופניים והקטנועים. אין תחליף למנועים המופעלים באמצעות בנזין, הן מבחינת הנגישות לתדלוק והן למרחק שניתן להסיע הרכב לאחר התדלוק. גם ההנעה באמצעות גז אינה יעילה ואף מסוכנת. המנוע החשמלי הינו גחמה חולפת של מאן דהוא, ולפי דידי יש לשלול על הסף את היוזמה הקלוקלת הזו.
יהודה | 09.11.09
1.
נכון מאוד. ויש עוד:
השמש זורחת כל יום בבוקר. שלג יש רק בימים קרים במיוחד. באביב הפרחים פורחים. מים מכבים אש. אחרי כל נשימה תבוא נשיפה. מכוניות היברידיות שקטות יותר ממכוניות רגילות כי המנוע החשמלי משמיע פחות רעש. אם הולך רגל לא ישמע את המכונית הסיכוי שהוא יפגע הולך וגדל. ביממה יש 24 שעות. בדקה יש 60 שניות. בני אדם לא יכולים לעוף עצמאית. בחורף יורד גשם יותר מאשר בקיץ
צומי | 09.11.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת