אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבקר המדינה: ליקויים חמורים מצד המינהל במכרז להקמת כפר הנופש בפלמחים

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
אינטרסנטים מסריחים
מדהים איך העם הזה מציית בלי לשאול שאלות.. זה מותר זה אסור, אתה עושה ככה העונש יהיה ככה.. ואנחנו מקטרים אבל מצייתים כמו חיילים טובים... והנה עוד מקרה קלאסי של השתנה על העם בקשת- כמו שאומרים.. לא רואים אותנו ממטר.. הפעם עברתם את הגבול, הפעם עליתם על נקודה רגישה והפעם לא נציית חוף פלמחים ישאר כמו שהיה והדבר היחידי שישנה אותו זה צונמי! 
טוב טוב | 20.11.09
16.
הגנבים הגדולים
צריך להגיד בפה מלא הקיבוצים ועוד פעם הקיבוצים. כך בבצת כך בשפיים .בפלמחים. ובכל חלקי הארץ.רכוש ששייך לכלל תושבי המדינה.נדלן .אוצרות טבע.אוצרות לאומיים.מים .נלקח בקומבינה ע"י הקיבוצים והופך להיות רכוש פרטי של חבורת מושחתים.שגם אם יאספו כולם הם ימלאו בקושי חצי שכונה. אם המבקר רוצה לעצור את השחיתות שם צריך להתחיל.
בראון | 19.11.09
8.
זה הזמן לבדוק את אמת במכרז 500/2007
ל- לינדנשטראוס זה הזמן לבדוק את אמת במכרז 500/2007 בשיווק הקרקע הייתה התעלמות חמורה מהאינטרס הציבורי, מכרז לב ישראל הוא מכרז המקרקעין הגדול ביותר שניהל בשנים האחרנות המינהל. לפי הערכות של גורמי נדל"ן, עיקר ההתעניינות שלקובי מימון איננה טמונה באפשרות לבנות 1,072 דירות במתחם, כפי שהמכרז מאפשר, אלא בשטחי המסחר העצומים שניתן לבנות על קרקע של 210 אלף מ"ר, וכי את הקרקע המיועדת למגורים הוא ינסה למכור בעתיד במחיר מופקע שזגות הצעירים בראש העין ישלמו
ל- לינדנשטראוס  | 18.11.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת