אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחרי סערת נאמן: יוזמה בכנסת להגדרה מחודשת - "מדינה יהודית בעלת משטר דמוקרטי"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
על דמוקרטיה מדברים?ב- 07/12 הכנסת הצביעה בעד שלילת זכויות יסוד של אזרחים-הזכות לפרטיות וחופש תנועה
מיעוט של חברי כנסת הצביע בעד הקמת מאגר נתונים ביומטרי שירכז מידע אישי גופני של כל אזרח במדינה כל זה בניגוד לכל הדעות המקצועיות ממיטב המומחים בארץ ובעולם בתחום מחשוב ומערכות מידע שטוענים שהמאגר מסוכן ביותר ומהווה ]גיעה חמורה בזכות היסוד - זכות לפרטיות.
 | 10.12.09
14.
את זה רוצים אלו שגם רוצים לספח את יו"ש ולהפוך אותנו למדינה דו לאומית, הם לא מבינים את המשמעויות..
זה מצחיק שאותם אנשים שרוצים לספח את יו"ש הם גם אלו שרוצים מדינה יהודית..זה כלכך פנטזיונרי שזה פשוט עצוב ומסוכן. סיפוח יו"ש יחייב אותנו לתת ל 3 מליון פלסטינאים אזרחות או לחלופין לבסס משטר אפרטהייד גיזעני מוצהר (ושיתבייש לו כל יהודי שיתמוך בכזה דבר)...כלומר הם רוצים גם להוסיף 3 מליון פלסטינאים למניין האוכלוסים במדינת ישראל וגם שתשמר פה מדינה יהודית...זה פשוט מגוחך עד כדי כאב..
מיכל | 10.12.09
4.
זהירות, בסוף זו תהיה מדינה יהודית אלא שאזרחיה יהיו חרדים וערבים.
לוין, נאמן , זה כיוון מסוכן. הרוב החילוני שנושא את המדינה על כתפיו בשרות בצבא, במילואים בתשלום מס וכל השאר, רוצה מדינה בעיקר דמוקרטית, הדרך לכיוון מדינת הלכה ירחיק ציבור זה מהמדינה. אז המדינה שאתם רוצים לאט לאט תהיה יותר הלכתית עם יותר חרדים ועל חשבון אלה שימאסו בה, חלילה. הרוב השפוי במדינה מתנגד לצעדיכם. רדו מזה, אתם מזיקים.
r | 09.12.09
2.
ומה לגבי מגילת העצמאות???
"מדינת ישראל ... תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות..."
אור | 09.12.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת