אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הקפאת הבנייה תגרום לעליות מחירים בקו הירוק"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
יש פתרון לעליית המחירים
לפי הכתבה המחירים בעיר מודיעין יעלו עוד ועוד... אנחנו קבוצת תושבים שאוהבים את העיר ורוצים להשאר בה אבל בגלל שהמשפחה התרחבה/גדלה ורובנו חייבים להחליף לדירה גדולה יותר החלטנו לקחת ולעשות מעשה , התארגנו לקבוצה גדולה --קבוצת מוריה על הפארק-- והיגנו להסכמות עם קבלנים מהטובים והידועים בענף הבניה למגורים וכן עם 2 בנקים למשכנתאות על מתן הטבות ומחירים מיוחדים לכל מי שרוכש דירה במסגרת הקבוצה .לא להאמין כמה יש חשיבות לכח של קבוצה כדאי לכם לעשות כמונו.
רונן | 17.12.09
10.
אין יותר פראייר מישראלי
הוא יודע שכולם מנסים לגזור עליו קופון כשהוא קונה דירה, הבנק, השמאי, המתווך, העורך דין, המוכר\קבלן, העירייה - אבל הוא יקנה בכל זאת, העיקר לא לגור בשכירות. תגיד לאמרקאי, 150 משכורות בשביל דירה יגיד לך שאתה פראייר, תגיד לו 80% מס על קנייה רכב יגיד לך שאתה פראייר. תסתכל רגע על הישראל מהצד שעושה 3 שנים צבא ואחרי זה המדינה מוצצת לו את הכספים בכל הצורות האפשריות, אפילו מים נקיים לו נותנת לו, לוקחת לו מס על שימוש בכביש, על כניסה לחוף מים.
 | 16.12.09
9.
סוף סוף שמים את האצבע על הנקודות הבעייתיות
סוף סוף יש עיתונאי, צדיק בסדום, שמצביע גם על הנזקים הכלכליים שנגרמים למדינה בעקבות התרפסותנו לפני האויב הערבי. תוסיפו לזה שהמדינה צפויה לשלם מיליונים כפיצוי לאנשים וקבלנים שהתקשרו בחוזים לבניה והמדינה תקעה אותם. ומי ישלם את כל זה? אתם ואני! כסף לשכונות ולא להריסת ההתנחלויות! ההתנקות עלתה, בינתיים, 14 מיליארד!!!! די לביזבוז כספי משלם המיסים!
הצופה | 16.12.09
5.
בשביל זה לא צריך להיות שמאי. אמרתי את זה מהתחלה.
אולי האחוזים שלהם לא נכונים, אבל ברור שזה משפיע. ביבי במקום לעשות את הדבר הנכון כדי להוריד את המחירים שנסקו, - לבנות חופשי ביו"ש שזה חצי שעה - שעה מתל אביב וממש ליד ירושלים, סגר את הברז. אז מי שחלם על דירה בזמן הקרוב במחיר הגיוני, אכל אותה. אז נגור כל חיינו בשכירות. וברגע שהשכירות תגיע למחירים לא הגיוניים - יש גם פתרונות אחרים. לעבוד כל החיים בשביל משקיעים בנדל"ן לא בא בחשבון.
איגור | 16.12.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת