אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פנטהאוז בפרויקט גן המושבות בשכונת נווה גן בפתח תקווה נמכר ב-2.88 מיליון שקל

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
בתי ספר בנווה גן
יעל, אחת הרוכשות כבר טיקבקה באיזה אתר שהולכים להיות שני בתי ספר בנווה גן, רק לא ידעה איזה. את מכירה את אתר "קהילות"? אם תגגלי "גן המושבןת", הקישור החמישי (בערך) הוא קישור לפורום של דיירי הפרוייקט. אולי תוכלי למצוא שם שותפים. ובכל מקרה, אם תעדכני שם מה קורה עם זה, זה יהיה נחמד. האם יש לך מושג מה קורה עם הגשר לרמת החייל?
ברק | 07.01.10
32.
בית ספר
לכל מי שמודאג בגלל בית הספר .. אנחנו קנינו דירה בבנין הראשון של קרסו . אין ספק שנווה גן תהיה שכונה מוצלחת ואיכותית במיוחד.המון צעירים איכותיים והרבה ילדים.המחירים יקפצו פלאים בעוד זמן לא רב כאשר יבנו את הפרקים המתוכננים ואת הגשר המחבר לקניון.בנוגע לבית הספר : בעלי בדיוק עכשיו נמצא בכנס עם ראש העיר וסגנו , הבת שלי אמורה לעלות לכיתה א' בעוד שנתיים והוא לא רואה אפשרות אחרת לנגד עיניו מאשר בית ספר בנווה גן.אין שום סיבה בעולם לא להתחיל את הבנייה. בעלי הוא מסוג האנשים שכשהוא רוצה משהוא הוא משיג אותו בכל דרך אפשרית .אין לי ספק שהנושא הזה יקודם ומהר...ואם צריך הוא יפנה גם לשרי הממשלה ! מי שמעוניין לקחת חלק אינטנסיבי במאבק להשגת המטרה נא ליצור קשר בטלפון 052-3918810.
יעל | 07.01.10
30.
מה קרה לכם?! זה מחיר נמוך בגלל שזה בפ"ת!!! גודל הדירה 341 מטרים!!!
2.8 מיליון זה מחיר של דירת 5 חדרים+ מרפסת בתל אביב, וגם זה לפעמים לא... אז בפתח תקווה קונים בכסף הזה פנטהאוס מטורף. זה יותר זול כי מי רוצה לגור בפתח תקווה? במחיר הזה קונים אחלה דירה של 5 חדרים בהרצליה/רעננה/רמה"ש, ומקבלים גם איכות חיים ולא בתי כנסת ומקוואות לפנים.
 | 22.12.09
25.
21 -22 האזור הגרוע ביותר בפ"ת
אתם כנראה לא תושבי העיר אז לידיעתכם כפר גנים ג מתוכננת ליותר מששת אלפים יחידות דיור וכפר גנים א וב הוותיקות יש בהן כחמשת אלפים יחידות דיור והן שכונות דתיות ? אם כך מדוע המפלגות הדתיות בפ"ת הן במיעוט בעיריה ? אבסורד ופשוט לא נכון. נווה גן ואם המושבות הן השכונות הצפוניות בפ"ת והן סמוכות ומשקיפות על אחד מאזורי התעשיה המזוהמים בארץ - ממה אתם כל כך מתלהבים ? מהארובות של בילינסון ? מכביש זבוטינסקי הנורא ? מהמחלף לכביש חמש שאין בו שקט לדקה ביממה ? האזור הזה שנים לא התפתח הגלל קירבתו לאזור התעשיה של קרית אריה וכן לאזור התעשיה המזוהם של הוד השרון. טופוגרפית זה אזור נמוך - בו היתה בזמנו הביצה ההיסטורית של פ"ת. לעומתו אזור כפר גנים הדרום מערבי אינו גובל באזור תעשיה היה בזמנו אזור חקלאי ירוק והוא גבוה. קצה רחוב היבנר למשל (מגדל המים) מתנשא מעל אזור אם המושבות . אבל מה יש שם דתיים שכנראה מזהמים יותר ממפעלי המתכת מהמסגריות מהמוסכים ממפעלי התרופות (טבע) ממפעל השמן המזוקק (אוליבקס), לכן זה אזור טוב. התכבדו רבותי הגזענים ושבו בסרחון ןבעשן ואל תשבו בינינו הדתיים...
משה הדתי | 21.12.09
22.
21- איזה שטויות
נווה גן בסה"כ מעברו השני של רחוב גיסין, מה יותר פנימית? כביש מפריד ביניהן! אם כבר, מנווה גן יהיה קל יותר לצאת מפ"ת כי נווה גן קרובה יותר ויהיו בה פחות רכבים שיפקקו את היציאה ממנה. אמת שיש בנווה גן יותר דתיים מבאם המושבות אבל בפרוייקט הספציפי הזה בקושי ראיתי דתי אחד (למרות שמתוכנן לקום מעבר לכביש בית כנסת). בינתיים, ראיתי באתר אחר שמחיר דירה במגדל השלישי מתחיל ב1.35. אני לא שם כסף על זה כי אני לא משם אבל לא נראה לי שתמצא מחיר כזה באם המושבות, מה שמוכיח את מה שכתבתי בתגובה הקודמת.
20 | 20.12.09
21.
נווה גן מתומחרת פחות מאם המושבות החדשה בגלל שיש שם אוכלוסיה דתית
הסיבה שנווה גן מתומחרת פחות מאם המושבות החדשה ותמשיך להיות מתומחרת פחות נובעת רק מהסיבה שהאוכלוסיה שם טובה אבל דתית (כיפה סרוגה בעיקר) ולאור כך שיש הרבה שכונות בפתח תקווה של דתיים (לרבות כפר גנים ג' ) ואין כמעט אף שכונה חילונית כמו אם המושבות, אז כל מי שמוכן לגור בפתח תקוה והוא מעוניין לגור עם אוכלוסיה טובה וחילונית יהיה מוכן לשלם יותר, כי בשבילו אין מקום אחר. חוץ מזה כל מי שמגיע מחוץ לעיר בלית ברירה בשל האטרקטיביות של המחירים מעדיף לגור כמה שיותר בקצה פתח תקוה על מנת שלא להרגיש חלק ממנה ונווה גן קצת יותר פנימית בפתח תקוה. חוץ מזה מבחינת תכנון, אין ספק שנווה גן עדיפה ומומלצת לדתיים.
אם המושבות החדשה  | 20.12.09
20.
גם אני קניתי דירה בפרוייקט הזה
קודם כל כי נווה גן לדעתי הולכת להיות שכונה טובה יותר מאם המושבות. התכנון שלה יותר טוב והאוכלוסייה היא כמו באם המושבות. כשקניתי, לפני כחצי שנה, המחירים היו מעט נמוכים יותר מאם המושבות אבל כבר אפשר היה לראות את המגמה למעלה. אני מהמר שהיום המחירים כבר זהים. כבר כתבתי פה שהבעיה בנווה גן היא מוסדות חינוך מועטים. חוץ מזה, לא יודע איך המחירים שם היום, אבל כשאני קניתי המחירים היו זולים ביחס לתמורה כי הפרוייקט לדעתי מצוין. גם האנשים שיצא לי לפגוש שקנו שם דירה היו איכותיים. נשאר רק לקוות שקרסו נדל"ן יודעים מה הם עושים והבנייה תסתיים בהצלחה. יש לי רק עוד שנה וחצי לחכות ולראות...
שתיפול לי עין אם אני כותב מטעם | 20.12.09
18.
זה ממש לא יקר יחסית למרכז-צפון ת"א או מרכז רמת גן
המחיר מגלם שווי של כ 4500 דולר למטר, וזה רק עבור השטח הבנוי ללא המרפסות הפתוחות. לשם השוואה, באיזורים יקרים בת"א כמו הצפון הישן דירות ישנות נמכרות (אם בכלל- כי לא הרבה מוכרים) במחירים של 6000 דולר למטר ואפילו 10000 דולר למטר אם זו דירה חדשה למשל עם מעלית. העיסקה בסך הכל טובה ומדובר באיזור הכי טוב בפתח תקווה (למעט אם המושבות אולי), לא לשכוח.
 | 20.12.09
3.
ל-2 ההסבר די פשוט
כל כמה זמן, בערך פעם-פעמיים בשבוע יש ידיעה מסוג זה. ידיעה שכזו מטעה בצורה קיצונית שכן מדובר בהבאת דוגמה אחת שאינה מייצגת ותפקידה להוות ידיעה חדשותית מעוררת ומגרה. למשל אם דירת 4 חדרים נמכרה בפ"ת תמורת 2 מליון הרי שזו ידיעה מרעישה. אבל היא באה להעיד על מחיר מקסימלי ויוצא דופן, וזאת בשעה שעיון בעסקאות נדל"ן מצביעה על מחיר ממוצע של מליון מאה. לו היו אומרים שמחיר ממוצע לדירת 4 חדרים בחודש האחרון הוא 2 מליון אז זו אכן סיבה ל" שמחה וששו"ן. אבל זו רק דוגמא אחת שאינה מייצגת את הכלל, ולא משנה כמה יטחנו לנו במוח. למה יש ידיעות כאלו? הידיעה מושכת הקלקות. ההקלקות מביאות פרסום. וזו השורה התחתונה.
חיים | 20.12.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת