אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אושר בכנסת: יוקפא היטל הבצורת

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ענישה של שרים
כל העניין הזה מטריף אותי. הולכים להעלות את מחירי המים שיובילו עליות במזון ותעשיה. מטורף - ואף אחד לא מקים צעקה. והשרים שקיבלו משכורות יפות, זמן מסך להשמיע את הטיפשות שלהם, טיסות לחו"ל, ארוחות שחיתות במסווה עבודה ועוד ועוד ובשביל מה.... אין עיתונאים אמיצים שישאלו שאלות נוקבות. הם מתחילים בשאלה קשה, המרואיין מתחמק וזהו העיתונאי עשה את שלו והוא ממשיך לשאלה הבאה... אילו היתה לנו דרך להעניש את השר שלא ביצע תפקידו על ידי כך שלא נבחר בו יותר - כמובן שהדבר מצריך שינוי שיטת הבחירות. לא יתכן שכל מקום עבודה סטנדרטי בוחן את ביצועי עובדיו ומתגמל על פיהם, בעוד שאת שרי הממשלה אין מי שימדוד ויתגמל או יעניש - פשוט אין. מאוד מתסכל !!! הממשלה נועדה לשרת אותי - האזרח משלם המיסים - ולא להיפך. אוף....שנצא לרחובות...אחרת הכל יתמוטט לנו על הראש
שותה ובוכה | 21.12.09
3.
הטילו קנס גם על החלשים ללא אפשרויות הגנה
תודה רבה לחברי הכנסת הטובים שמורידים לנו את הקנס שמי שידע לשמור על המיכסה לא קיבלו. אך לעומת זאת השיתו קנס על כל האוכלוסיה ללא הבדל של כמויות צריכה . הדבר מראה כמה טוב שהתקשורת מתקוממת. תודה לכל העשירונים שגרמו לכולנו לשלם יותר.
שוטים המון | 21.12.09
2.
הכל בכאילו; למה דומה הדבר?
לניפוח וירטואלי של תקציב המדינה על ידי האוצר, בכמה עשרות מיליונים ולאחר מכן בצמצומו לכאורה. כמו תקציב הביטחון; מבקשים 3 מיליון דולר ולאחר מכן, כביכול מגיעים לפשרה על 2 מיליון. מעניין אותי לדעת, מה נעשה עם כל מי הגשמים שירדו עלינו לטובה החורף הזה. קיראו לי ציני, אבל אני מבטיחכם שמרבית המים הלכו לאיבוד!
מ, אי שם בפרובינציה | 21.12.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת