אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דירה ב"נווה צדק על הים" נמכרה ב-10.5 מיליון שקל

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
ל 3 ו 28
3 הגזים מאד ודבריו יוצאים ממקום שחור. אבל כמו שאתה יודע מס' 30 שום דבר לא נוצר מאיין,הכתם השחור שנוצר אצלו בנשמה יש לו סיבה והסיבה היא שזו נהיתה מדינה שהאלוהים שלה זה הכסף,בלי כסף אתה לא מבין,אתה לא חכם,ואתה גם לא גבוה ויפה,הילד הורג את האמא אם היא לא נותנת לו כסף,הבן מחסל את האבא,וחברים הורגים אחד את השני עבור 100 שקל. והנה אדון נתן יהו מתקן חוק ומחלק את כל כספי הפנסיה והפיצויים של המסכנים האלה לא 100 שקל,לא 100,000 שקל אלא מיונים ומיליארדים בלי (אגח קונצרני)בטחונות בלי עמה לוקח שחקן כמו לבייב מליגה ב' ישראלית והופך אותו בין לילה לשחקן ליגה א' בינלאומית וביום שצריך להחזיר את הכסף שולח את כולם לספר. וכאן הפוינטה...... רק אחד כזה שלא עבד בשביל הכסף אלא קבל אותו בעואנטה יכול להרשות לעצמו לקנות מבצר באנגליה, ועוד כמה בתים כמו במגדל בשבזי. זה מה שרצה לומר הילד ואמר את זה לא יפה ולא מקובל אבל בדרך שלו וקצר.
אחד העם | 11.01.10
37.
תגובה ל-34 המרקם השכונתי של נוה צדק וכרם התימנים לא ייפגע כשביניהם מגדלים!!
הרי רחוב הכרמל הינו רחוב סתמי ומבוזבז מאוד,וחבל לא לנצל את האדמה היקרה מאוד המשקיפה לפארק ,לטיילת ולים!!,ניתן להרים עוד 3-4 מגדלים ברחוב יצחק אלחנן והכרמל כך שיגיעו עד הכניסה לשוק המשודרג בעתיד וכך כל האזור משתדרג למעלה מה שכן לדעתי הדיירים באזור לא יסכימו למכירת דירתם ולכן צריך לעשות פינוי בינוי עם עידוד מהעירייה שרק תרוויח מהמצב!!
תל אביבי | 07.01.10
34.
ל-32 בניינים בסביבה דווקא לא על הפנים בכלל
יש הרבה בניינים חדשים בלפין, יעבץ והתבור שנבנו בשנים האחרונות, בנינים וותיקים אחרים שופצו. ברור שפה ושם יש גם מבנים שלא יזיק לשדרג, אבל מה פתאום לפנות ברחוב הכרמל ולבנות מגדלים? זה יהרוס את המרקם השכונתי. מילא בשד' יצחק אלחנן, שזה כמו המגדלים שבונים בשדרות רוטשילד. אבל ברחובות הפנימיים? מקסימום עיבוי בינוי
תל אביבית | 06.01.10
33.
נווה צדק מבחינתי זה דרום תל אביב. איזור מקסים
עם הרבה בתי קפב וכו' באיזור אבל עדיין דרום תל אביב ולכן המחירים מופרכים בעיניי. לא מדובר פה על כל הכבוד ברמת אביב ג', בכיכר המדינה או בבזל. סתם באזז סביב מגדל שלא מתאים בכלל לסביבה שלו והמחיר מופקע לחלוטין-כזה שרק פראייר מחול שלא מבין ישלם תמורתו כ"כ הרבה כסף (אפילו שזו תל אביב...)
 | 06.01.10
30.
תגובה לתגובות
ל-3 ,אני מבין שאתה לא קורא עיתונים ובעניינים במה שקורה בעולם ,אנשים בארה"ב קנו דירות ללא כיסוי , בגלל זה בעצם נוצר המשבר הכלכלי ( הסאבפריים) בוא ניראה את הבנקים שם נותנים משכתנאות לאנשים שאינם בעלי יכולת כלכלית . ל-5, אתה באמת אידיוט ממדרגה ראשונה ,ניראה לי ש- 28 הסביר לך בדיוק כמו שצריך למה ל-28, ריגשת אותי ,מסכים איתך ב- 100% !
תל אביבי | 05.01.10
29.
מי שרוצה בית גדול פרטי ומרווח שילך לפריפריה
במנהטן בית פרטי במרכז עולה 30 מליון דולר קונדו- שזו דירה קטנה שתי חדרים ואמבטיה עולה חצי מליון ומעלה רוצה באורלנדו אין בעיה שם בית פרטי דונם וחצי מושקעת עולה 250 אלף דולר מה אתם עושים רעש מהמחיר?< זה לא שחסר זה שאתם רוצים הכי טוב במחיר הכי נמוך - כמו שכולם היו רוצים- למה לא? לך תעבוד ותרוויח את המיקום לא רוצה לך תגור בחיריה וסתום את הפה בכיין
שלומי | 05.01.10
28.
למס' 5
הצלחת לגרום לי,לראשונה בחיי,לשלוח תגובה באינטרנאט. בן 55 אנוכי.צבר,דור שלישי. סיימתי שירות צבאי מלא + 2 מלחמות (כטנקיסט) למדתי לתואר שני,הקמתי עסק פרטי, גורלי שפר עליי והצלחתי. כן !! עשיתי,עושה ומקווה להמשיך להרוויח. משלם הרבה מיסים לממשלת ישראל (לא מתלונן). מיסים שממלאים את קופת האוצר לדאוג (בין היתר) לנכים למובטלים (ביטוח לאומי) לתשתיות ולחארות שכמותך !! על מה אתה מלין ? מה לקחתי ממך ? מה ניסיתי לקחת ממך ? מה קיבלתי על חשבונך ? חצוף שכמותך !!!! ואתה מעז לקלל אותי ? למה ? פגעתי בך ? אני מפריע לך ? מי עוזר ומועיל למדינה יותר:אתה או אני? כמה אנשים אתה מעסיק ? כמה ילדים ניזונים מהמשכורת שאתה משלם להוריהם ? אעצור כאן,לא כי אין לי מה להוסיף אלא כי חבל לי על הזמן. כלומניק שכמותך !
שמואל | 05.01.10
23.
כסף כסף כסף כסף כנסו אמת.
כסף כסף כסף כסף כסף זה מה שאנו אוהבים ומתמכרים לזה עד שזה הורג אותנו ככל שאתה יותר עשיר תרצה שיהיה יותר עניים לידך ותרצה שישלמו עליך בבתי קפה אנשים דלי אמצעים רק כדי שיוכלו לדבר איתך על החלומות שלהם ואתה תהנהן בראשך כאילו זה מעניין אותך שמה שמעניין אותך בעצם זה איך לתקוע נוד ושאף אחד לא ישמע .
יניב | 05.01.10
21.
למגיב 13
מה כל כך אטרקטיבי לגור ליד בית חולים? אמנם הרחובות שם מטופחים אבל מה יש לחפש שם? כל היום שומעים אמבולנסים ואנשים חולים מסתובבים בדרך לאיכילוב. האזור המדובר אומנם עדיין לא מטופח כמו האזור של איכליוב (למרות שזה הולך ומשתנה) ולמי שיש שכל ועינים פקוחות רואה שזה מיקום אטרקטיבי ביותר, קרוב לרוטשילד, לים, לנוה צדק, לנחלת בנימין, כרם התימנים ושוק הכרמל. לא במקרה האזור מוצף בתיירים. פשוט יש מלא מה לעשות ו מה לראות במרחק הליכה. לא בגלל זה חיים בעיר?
ינאי | 05.01.10
13.
לפני כמה שנים אף אחד נורמלי לא רצה לגור באזור הזה
מגדלי יוקרה היו גן העיר, מגדלי דוד המלך, מגדל באזל. אזורים טובים נחשבו כיכר המדינה, מערבית מבי"ח איכילוב. אזורים שקטים ומרכזיים. רק תפרנים היו מוכנים לגור באזורים הללו היכן שצומחים היום מגדלי יוקרה. ולא רואים שהאזורים הללו שודרגו מבחינת איכות החיים בהם.
תל אביבי מלידה | 05.01.10
12.
בעוד כמה שנים ניתן יהיה לקנות דירות יוקרה במחיר מציאה
לא לעולם חוסן, והגאות בכלכלה לא תימשך תמיד. בארה"ב יש מציאות נדל"ן, והדולר נמוך. בונים בתל אביב המון דירות יוקרה, שרבות מהן נבנות באזורים לא אטרקטיביים. ב-2003 הייתי עד לבועה ב-LA, והיה ברור שההתרסקות תגיע. והיא הגיעה, בגדול, וכמעט מוטטה את הכלכלה האמריקאית עם משבר הסאבפריים. פה רואים היווצרות בועה דומה, ומעין פירמידה, שבונים בלי סוף מגדלי מגורים בתל אביב מתוך תקווה לגזור את הקופון לפני שהעניין מתרסק. שטחים יש בשפע, כי לא מדובר על וילות או אחוזות שתופסות שטח רב, וכאמור האזורים של רבים מהמגדלים הללו לא מי יודע מה: לדוגמא, אזור מגדלי YOO ליד כביש ההלכה, וכדומה.
מנסיון העבר | 05.01.10
7.
אזור פנטסטי
אמנם מחיר גבוה אבל לעניות דעתי יש תמורה מלאה. ביום שישי האחרון הסתובבתי באזור עם אורחים מחו"ל. התחלנו בסוזן דלל, משם הלכו לאורך שבזי עד רוטשילד, עשינו סיבוב והמשכנו ליריד בנחלת בנימין ושוק הכרמל, אכלנו ארוחת צהריים בכרם התימנים. משם המשכנו לים, דרך צארלס קלור עד יפו ומשם חזרנו דרך מתחם התחנה חזרה לסוזן דלל. היה תענוג. אני בעצמי, שגר בצפון הישן, הרגשתי בחו"ל. והפרויקט הזה נמצא בדיוק במרכז של כל האטרקציות המופלאות האלה.
שלתיאל | 05.01.10
3.
גועל נפש הקיטוב שיש בישראל. זה לא קפיטליזם אלא ניצול לרעה
בארה"ב, אדם מהמהעמד הבינוני יכול לרכוש בקלות בית פרטי, שתי קומות + מרתף וחצר ענקית. כאן רק העשירים יכולים. העשירים כאן משחקים עם הכסף כאילו שזה משחק "מונופול". קונים, מוכרים, ב- 43 אלף למ"ר (!!!) ולעומתם, המעמד הבינוני (שלא לדבר על מי שמתחת לזה) יכולים לקנות דירה בקומה 3 בלי מעלית באיזה חור, ועוד בעבור זה לשלם משכנתא במשך 25 שנה. אני מחזק את ידו של כל מי שיכול לעזוב לארה"ב או קנדה. שם הממשלות תומכות בכך שלא רק העשירים יוכלו לחיות טוב, אלא כל אזרח. אמנם גם שם יש קפיטליזם, אבל שם לפחות המעמד הבינוני חי כמו שהעשירים בארץ חיים. קחו איתכם את המשפחות שלכם לשם, אם זה מה שמונע מכם לעשות את הצעד החשוב הזה. עיזבו ציונות. הציונות מתה ברגע שהעסקנים, הלוביסטים בעלי הממון וההשפעה החלו לנהל את המדינה. ברחו כי המצב כאן ידרדר עם השנים.
יניב | 05.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת