אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

3 כיווני אוויר וחבר מעבר לקיר

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
למה אנשים מפחדים מחברים?
אני לא מבין למה אנשים פה מפחדים מהאחר כל כך. מה קרה? גם עם האישה אתה רב לפעמים, לי זה נשמע כיף גדול. אני חושב שזה יכול הליות פלטפורמה ליצירת חיים מעניינים ומשמעותיים. כנראה שאנחנו רואים יותר מידי חדשות ורואים יותר מידי סרטים ככה שאנחנו כבר לא מסוגלים לדמיין איך כיף וטוב לנו לחיות יחד עם עוד אנשים!
אלון כרמל | 20.01.10
23.
יש לצורת המגורים הזאת יותר יתרונות מחסרונות !
בתנאי שחברות והקשר נמשכו כל השנים !אתה יודע בדיוק מי יגור לידך,אין הפתעות גדולות. כמו למשל שמתברר לך כמו לשר הבטחון שלנו שהמאבטחים מסביב לבית לא באו לשמור עליו אלא על מולנר.יש פה תגובה שאומרת שזה כמו בקיבוץ.זה כמו קיבוץ אבל עד לסף ביתך.אתה קובע את מידת הפרטיות שלך ואף אחד לא ימחה.אפשר לארגן הרבה דברים במסגרת וועד הבית שיוזילו וימזערו הוצאות משותפות.יש את נושא ההסעות לגן או בית הספר ולחוגים.אני מכיר הרבה שבגלל ילדים בגילאים דומים נכנסו לחברויות מאד הדוות עם שכנים שלא הכירו קודם.אפשר גם לקנות הרבה דברים במשותף כמו כלי עבודה לגננות,לנגרות,לאחזקת הרכבים,לאחזקת וניקיון הבית והחצר.
יוסי ג | 09.01.10
7.
הפתגם הידוע אומר "טוב חבר קרוב מאח רחוק"
אינני בטוח באם הוא נכון ברוח הימים האלה,כאשר הקנאה ,השנאה,והבגידה הם מעשה יום יומי וכפי שאנו נוכחים לדעת ,שומעים וקוראים מיידי יום ביומו על כך באמצעי התקשורת!!!! לכן חושבני כי תשקלו זאת מחדש. נ.ב. אוכל להוסיף עוד כי גם מאח רחוק או קרוב כבר אין נחת ואמונה,ע"ע קין והבל
אור יהודאי | 08.01.10
4.
פספוס רציני בכתבה
הכתבה מתחת לכל ביקורת. מהכתבה עולה כי החבר'ה הללו שנטלי כותבת עליהם הם חבורה של בטלנים ומה שמעניין אותם זה סרטים ביחד וארוחות ספונטניות. מכתבת שמחשיבה את עצמה הייתי מצפה לקרוא כתבה שמציינת השכלה של החבר'ה, עיסוקם, דרכי הפרנסה, בדרך זו הייתה נטלי מוסיפה ערך מוסף לכתבה שהייתה יכולה להיות מקצועית, אבל חבל מאוד על הפיספוס.
אבי | 08.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת