אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": מכירות הקבלנים בת"א נחתכו ב־39%

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
למי שהזכיר השקעה בתל אביב-רמת גן-גבעתיים
זה לב הביקוש ותמיד המחירים יהיו יציבים במרכז צפון ת"א, רוב גבעתיים ורוב רמת גן (פרט לרמת עמידר ורמת שקמה שהמחירים שם היום מתחילים במיליון ש"ח לדירה ישנה בת 60 בלי מעלית ובלי חניה...). בקשר לתשואה- תמיד בערים יקרות התשואה נמןכה יותר כי מחירי הנכסים גבוהים יותר ביחס לפתח תקווה או נתניה אבל זה מבטיח שהדירה תשמור על ערכה פחות או יותר ובעתיד יבצעו שם פינוי בינוי או תמא 38 וישדרגו עוד יותר את המחירים בערים הללו. מסכים שתשואה גבוהה אפשר לקבל בעיקר בפריפריה- חיפה, הקריות, באר שבע וכו'.
 | 11.01.10
20.
מעולם לא חיבבתי את העיר נתניה ואני חושב שיש להחליף את כל התושבים אבל...
בשנים האחרונות ראש העיר שלהם השקיעה השקעה שלא תתואר בתשתיות ובשכונות ההרחבה. ישנה הגירה חיובית לתחומי העיר בצורה ניכרת בשכונות החדשות של העיר (רמת פול/עיר ימים/ השכונה ההיא שפעם הייתה ותיקים) ועדיין המחירים שם זולים מערים שכנות. נראה כי ביחס לערים השכנות שלדידי נמצאות במגמת ירידה (חנייה, תשתיות, חינוך, אוכלוסיה), העיר נתניה נמצאת בשינוי מגמה לחיוב. על כן, אם אני מנסה לשער לעצמי שכאשר יתרחש משב הנדל"ן בארץ, לדעתי האישית העיר נתניה תיפול פחות מאשר שכנותיה (אני עדיין סבור כי גם עיר זו תיפגע).
 | 11.01.10
16.
פ"ת עיר מגעילה!!! בונים מגדלים בלי סוף אבל הערייה לא נותנת שירותים לדיירם.
תשלום הארנונה בפ"ת הוא מהגבוהים במדינה. ומה מקבלים בתמורה- מחסור בגני ילדים בבתי ספר בגנים ציבוריים , בנייה צפופה וגבוהה , גנים וכיתות עמוסות, לא משקיעים בחינוך בתרבות ובפני העיר ועוד. אם ראש העיר היה מסתובב קצת בעיר ולא בנופשים האין סופיים שלו אז אולי הדברים היו נראים אחרת.
 | 11.01.10
9.
תשובה ל-3
עדיף למכור ולקנות די במקביל, אי אפשר לדעת בארץ מה יהיה מחר. לעיתים כל התחזיות מוכיחות את ההפך. מכרנו וחשבנו לעבור לגור שנה בשכירות ולחפש בלי לחץ, אך מזל גדול שלא עשינו. המחירים החלו לעלות בטירוף והיינו נתקעים עם כסף בבנק ומפסידים הזדמנות כמו שקנינו. בסוף קנינו מיד, ועד היום אנו שמחים על החלטתנו הנבונה, ממש היינו אוכלים אותה אם היינו מחכים.
תמי | 11.01.10
8.
הגיע הזמן שירדו קצת
בתור בחור צעיר שמרוויח ממוצע למשק איך אפשר לקנות דירה במחירים הנוכחיים??צריך לעבוד שלושים שנה בלי לחיות כל המשכורת לחיסכון או לקחת משכנתא ולהחזיר עליה פי שלוש,למה??אולי עכשיו כשהריבית התחילה לעלות המחירים יחזרו קצת לתחום ההיגיון בכל זאת אנחנו לא מנהטן או פריז.לא רק זה כל מי שקנה במחירים הקודמים מממ עכשיו יתחילו הצפות של הוצאה לפועל ופשיטות רגל ואז נוכל לקנות בית במחיר שפוי. (-: חחחחחחחחחחחחחח חה חה חה
ליאור | 11.01.10
7.
לגבי ירושלים - הבל הבלים
אף חילוני ששכל בראשו לא ירוץ לקנות דירה בירושלים. המחיר מרקיע שחקים והתמורה - עיר רפאים, חסרת חזון ויכולת להשתקם. ראש העיר דיבר הרבה אבל לא עשה כמעט כלום. העיר הזו עדיין מוחזקת חזק ב**צים ע"י החרדים והערבים, כך גם העירייה, והמצב לא ישתפר. בהצלחה למי שנפל בפח. חבל.
צור | 11.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת