אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוועדה המחוזית אישרה להפקדה תוכניות מצומצמות לפינוי בינוי ברמת אביב

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
פינוי בינוי ברמת אביב
יש לשים לב לתופעה החדשה לפיה החלו אנשי העיריה לעשות את חשבון היזמים.... עדיף שיעשו את חשבון העיריה שתכפיל ותשלש את סכומי הארנונה שתגבה מהדיירים בגמר הפרוייקט. בכספים אלה תוכל לטפח אזורים אחרים בדרום העיר הזקוקים לכך. ובסופו של התהליך העיר תראה טוב יותר.
ע.צופיה | 13.01.10
6.
קברו את הפינוי בינוי
איך ההחלטה מסתדרת עם החוק של פינוי בינוי ? נוצר מצב אבסורדי שהדיירים לא יסכימו לתשלום . הפרוייקטים של פינוי בינוי בת"א יגנזו. אין שום סיבה בעולם שהדיירים שמפנים את דירתם לתקופה של 4 שנים ויותר יצטרכו לסבסד את הקבלנים בכספם , כאשר לקבלנים אין עלויות קרקע בכלל אלא בנייה בפרט- ומרויחים הון עתק בעיקר על הדירות הגבוהות בבנינים אלו. לדיירים שווה למכור את הדירות בימים אלו בסכומי עתק ולעבור לדירות מוכנות הקיימות היום המתחמים אלו ללא הוספת כסף בקנייה.
חיים | 13.01.10
3.
עכשיו אם יש לתושבים שכל שיסרבו ושיחפשו אותם בסיבוב הפריירים
כרגיל העיריה מטרפדת ומתברבת בתחום לא לה ומקשה על הקבלן לסגור הסכמים רוב תושבי האיזור הם אולוסיה מבוגרת שלא צריכה תוספת חדרים והם לא יסכימו לשלם אגורה ואז אף קבלן לא יוכל לסגור עיסקאות מפגרים ברמות מאוד גבוהות יושבים הועדה המטומטמת הזו לא מאמין שיהיה פרייר 1 שיסכים
hawk | 13.01.10
2.
החלטה נכונה שגם בעלי הדירות צריכים לברך עליה
הגדלת נפחי הבנייה בצורה לא פרופורציונית למה שהאזור יכול להכיל הייתה פוגעת גם בבעלי הדירות שרוצים לההנות מהתכנית עצמה. גם להם לא כדאי לגור בפרוייקט סופר צפוף ועדיף להם לשלם 210,000 ש"ח ולקבל דירה בפרוייקט שעוד אפשר לנשום בו. צריך לזכור שמדובר באחד האזורים היקרים בארץ ודירת 4 חדרים חדשה באזור זה שווה כ 2.5 מליון ש"ח ולכן שווה להם לשלם פחות מ 10% מסכום זה כדי לשדרג את דירתם. האופציה השנייה של הרחבת הדירות הקיימות הייתה עולה להם יותר ואז הם היו נשארים בבניני שיכון ישנים.
 | 12.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת