אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבקר המדינה על תע"א: 30 מיליון דולר ירדו לטימיון

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מספר 4 צודקת מאוד - חייבים לסיים את מסיבת המסכות של התעש"א. הפרצוף שלהם דוחה.
אנחנו עמלים בזעת אפינו לחסוך שקל ועוד שקל על מנת לשרוד את החודש. יש אחראים להפסדים הכבדים האלו? ראש הממשלה חייב להסביר לציבור מה קורה שם. במדינה דמוקרטית כמו יפן, שר הבטחון היה מתפטר ופורש מרצון. אין שום ביקורת על הבזבוזים? מחרתיים יפרסמו שהממשלה הזרימה מיליוני ש"ח להציל אותם..... אנחנו לא מוכנים להמשיך להיות פראיירים של ארגון כושל ומיושן.
אליעזר א. | 14.01.10
5.
לפי עניות דעתי האיש שאחראי לנזק האדיר הזה, כבר קודם לתפקיד בכיר אולי סמנכ"ל ???
כשיש היטל מים,,,,,, מס הכנסה 38%...... מס על הדלק.....ועוד אז מה זה בכלל 30 מיליון דולר? בקושי 133 מיליון ש"ח. בערך חצי מטוס F-16. בערך 130 דירות חדשות לזוגות לזוגות צעירים.... להקים מייד ועדת חקירה. 4 צודקת מאוד.
רונן | 14.01.10
3.
אני ממליץ לתעשייה האווירית לצמצם ב עוד 2600 עובדים במסגרת "רותם 3" - מה דעתכם?
החברה בהפסדים למרות צבר ההזמנות הענק. הריווחיות שואפת לכלום, אפס.מאחר והוצאות התפעול עולות ביחס לס"ה העובדים. סעיף ההוצאות על נסיעות לחו"ל מרקיע שחקים - אנחנו חברת הייטק או חברת נופש? שער בדולר על הריצפה. הברירה היחידה לצמצם עוד ............ אני ממליץ להקטין את מצבת כ"א ב 2600 עובדים. כך נוכל להחזיק מעמד. אנחנו העובדים הוותיקים - חייבים לדאוג לפנסייה שלנו. הוועד שלנו חייב להביע עמדה נחושה.
זאביק | 14.01.10
2.
במסגרת תוכניות הבראה "רותם 1 - רותם 2" פיטרו אלפי עובדים. חברה נכשלת מודל שנות החמישים
גרמתם נזק וצער למשפחות רבות של עובדים מפוטרים. כול מה שחסכתם בתוכניות רותם2 - הלך לאבדון יחד עם האיש שניצח על המלאכה. זה לא מזל רע. זו הנהלה רעה עם מנהלים בעלי שנאת חינם. הגיע הזמן שתודו בטעויות שלכם. עדיין זה לא הסוף - אם לא יהיה שינוי, בקרוב יתפרסמו עוד נפילות והפסדים ענקיים. א מ ן.
מודה ועוזב ירוחם | 14.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת