אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ג'ייסון אריסון: "היתרון שלנו הוא בגמישות ובמהירות"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
ש עשרות קרנות משפחתיות ישראליות
יש בארץ עשרות קרנות משפחתיות ישראליות שהן לא פועלות כמו קרן תד אריסון.עשרות רבות של אמידים תורמים סכומים גדולים מאד.כמו משפ' לנדא,ארקין,בן דוב,קהאן,שובל,זיסר,ברקת,סגול,עזריאלי,לאוטמן,פטרושקה,לבנת,סטפק,וילנץ ועוד ועוד. ג'ייסון לא מכיר את רובם ויש כ150 משפחות עשירות שתורמות מליונים רבים. בהעדר מסגרת משפטית לקרן כל משפחה מנהלת את תרומותיה בצורה אחרת.
איציק | 25.01.10
43.
תרומת גייסון חזק ואמץ ושירבו כמוכם גם בארצינו וגם בגולה
תגידו מה אתם נורמליםאו מפגרים בנאדם עושה מיצוה בכספו לפי רצונו ולמי שהוא חושב לנכון מה אתם מזבלים במוח למה להם ולא לאנו ונהיתם פיתאום צדיקים ויודעי תורה כך כתוב וכך נאמר עד לאן צרות העין הזו בושה וחרפה תתבישו לכם
שרה  | 20.01.10
38.
ל-28 - אתה מתחסד גדול!
אתה יודע כמה אלפים לא מתגייסים לצה"ל מדי שנה? לא, אתה לא יודע. כל הדוסים והדוסיות, כל הסיבות האחרות לא להתגייס. והם לא תורמים בדרכים אחרות למדינה, אז תעזוב את ג'ייסון בשקט. הוא אזרח ארה"ב, הוא נולד שם וחי שם, מה קשור הצבא עכשיו? תעשה טובה ותעזוב אותו בשקט עם השטות הזו.
בר רפאל | 20.01.10
31.
תגובה לרפאל -10
תגיד, מי שם אותך מנהל החשבונות של הקב"ה? אתה יודע על מקבלים שכר מצווה ועל מה לא? מה, יצא ספר שמפרט כל מה ששווה לעשות כדי לקבל נקודות אצל הקב"ה. אני חוזרת בתשובה כבר חמש שנים וזה מה שאני הכי לא אוהבת שעושים. התורה שלנו כל כך יפה, כל כך תורת חיים, כל כך עמוקה, עד שאנשים כמוך שמפשטים את כל העניין לחשבונות שהם ממש לא מבינים בהם, הורסים לאחרים. פשוט הורסים. אדם נרתם ועזר, כל מה שיש להגיד לו זה יישר כוח! מה יש לצאת עליו עם כל מיני תיאורים על הקב"ה והכל? ואתה, אתה חושב שהקב"ה אוהב מה שאתה פה? מרתיע יהודים? מפריד? מכעיס? רפאל אתה בכלל רפא אל.
ג' | 20.01.10
30.
יישר כוח ובקשה...
יישר כוח! בנוסף הגיע הזמן שאנשים עם יכולות, כשלכם ייסיעו לקשישים וחסרי הישע במדינתו... כי לממשלה לא הכי אכפת. הרווחה ממש לא שם, כי אין לה יכולת להיות שם עבורם (ברוב המובנים). פשוט עצוב לראות מה הקפיטליזם עשה למדינתו (והשחיתות בראש ובראשונה) ואיך האנשים שבנו את ארצנו מושפלים ויותר מזה.
 | 20.01.10
10.
רק דבר אחד יעמוד מול ענייך"!עניי עירך קודמים"אל תישכח מי הפקיד ביידך את הכסף.ה' נתן
"ה' משפיל אף מרומם" "ה' נתן ה' לקח"" לי הכסף והזהב נאום ה'" תמיד שאתה נותן "מעשר"תזכור שיש יהודים נזקקים. ביום הדין תזוכה רק על מה שנתת ליהודים. הזכות הזאת שעישת בהאיטי לא תחשב לך בשמיים."עם כול הצער שבדבר". ישראל ערבים "זה בזה"רק יהודים .
רפאל | 20.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת