אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

באיזו שעה כדאי לרכוש מניות בבורסה

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מניות הגז מניות חלום ?? אולי אתה בחלום !!
חלום שנמשך כבר הרבה זמן . אם לא שמת לב זה מזמן כבר מציאות !!! מעניין שברבה אנשים במדינה חושבים כמוך , אבל הם יתרגלו לרעיון עם הזמן . ומי שזיהה את זה הרויח הכי הרבה . (לא מדובר על מניות חיפושי נפט/גז שעדיין בחיפושים באזורים שלא הוכחו כמסחריים)
לכותב הנכבד  | 29.01.10
11.
במקום להתמקד בשעת המסחר..
במקום להתמקד בשעת המסחר אני ממליץ להתמקד במגמה, אני סוחר יום אשר משתמש במערכת התחזיות I KNOW FIRST אשר נותנת לי תמונת מצב /תחזית של מגמת המסחר בארה"ב, כך ניתן לנצל פערים בין מגמת המסחר הנוכחית בתל אביב לבין המגמה העתידית (החזויה) בארה"ב. הדבר חשוב במיוחד בימי א' בו יש המתנה למסחר בארה"ב.
גבי | 20.01.10
10.
קרן צמודה ל75 הניבה יותר -בנוסף לעמלות קניה ומכירה
עמלות עמלות עמלות במקרה הטוב הוא משלם 0.1 אחוז גם בקנייה וגם במכירה בשנה לעשות את זה כל יום תוסיף דמי שמירה 0.1 אחוז נוספים לשנה 0.3X180 180 ימי מסחר זה כבר פחות 54 אחוז לחילופין- השקעה בקרן "יקרה" מיטב 75 הניבה 194% או MTF 75 הניבה 150.19% לעומתו 175 פחות 54 אחוז זה 121 אחוז
חיים | 20.01.10
7.
למס 2 - רואים שאתה לא בענינים . כל יום 1% עמלות (בממוצע) - בשנה זה 200 אחוז בערך...
ולשאר המגיבים עד 5 - מה הבעיה שלכם , האיש בדק נתונים ומצא מה שמצא . אי אפשר להתוכח עם נתונים , בהנחה שלא טעה בחישוביו. ולמספר 5 , הוא מדבר רק על 2009 ולא על שנים אחרות . תחשבו לפני שאתם מגיבים .
אלון | 20.01.10
6.
אני מרחם על מי שמתפתה להמר בשוק ההון על פי ה"מגמות" של השנה האחרונה
השנה האחרונה בשוק ההון לא מייצגת שום דבר ויש את כל הסיבות לא לקבל החלטה על פיה. מי שהיה חכם ונכנס בשיא המפולת הרוויח עשרות ומאות אחוזים, אבל די, נגמר. עד המפולת הבאה כמובן, העדר אף פעם לא מאכזב את הכרישים.
רחמן הליצלן | 20.01.10
5.
הפעם הכתבה מאכזבת דווקא כי הכותב כל כך מוערך בעיני
קודם כל, הרבה סנסציה בכותרות, אבל הנתונים מראים על תשואת חסר בשיטה הזו כמעט בכל המדדים (המעוף, היתר 50, היתר 120, התל טק והפיננסים) , ביחס להחזקה רציפה. דבר שני, ברור שבשנה כל כך שורית ומוצלחת בבורסה - שעלתה כמעט כל יום - קניה ביום מסוים ומכירה ביום לאחריו תניב רווחים.
א.א. | 20.01.10
3.
נו ב'מת
זה היה מצחיק אם זה לא היה כ"כ עצוב. מזכיר לי את הימים שטענו שניתן לקנות מניות בזול בדצמבר כי מנהלי תיקים זורקים סחורה לא טובה לקראת סוף שנה, ואז למכור אותם בינואר כי מנהלי התיקים קונים אותם מחדש. זה עבד לא רע עד שפירסמו את הנתון, ואז כולם חיפשו מציאות בדצמבר והמחירים רק עלו, וכולם ניסו למכור בינואר, והמחירים רק ירדו. או עקומת פיליפס שמצאה קשר ישיר בין האבטלה לבין האינפלציה של המדינה, והקשר הזה נהרס ברגע שמצאו אותו, וממשלות התחילו לכוון ליעדי אינפלציה כדי להשפיע על האבטלה. ברכותיי לכלכלן בחברת הייטק, אני ממליץ לו להתרכז בהייטק.
דוקטור לאקונומטריקה | 20.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת