אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא מבזבזים זמן: הוגש כתב אישום נגד תוקף נשיאת בית המשפט העליון; מעצרו הוארך ב-5 ימים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
נראה עו"ד שיגן עליו בלהט -- הוא מחוסל.
האמת היא שכל שופט שימונה צריך לפסול עצמו מכוון שבמקרה דנן זה לא יהיה משפט זה יהיה לינץ, כמו שהם אוהבים להגיד בזמן האחרון " תג מחיר" אני אמרתי את זה כבר הרבה פעמים, הם עושים את עצמם תליות תכלת והם לא כאלה, דוגמא אחרונה זה של תאודור אור , צריך שיקום הגבר ויעשה עליהם חקירה איך בני המשפחות שלהם "נקלטו במשק העבודה.????????? אז מה ! כן, צריך לחלק את העליון לשני בתים בלי ראשים ושיבקרו אחד את השני ושתהיה תחרות ושקנאת סופרים תרבה חכמה גם יושר וצדק. נכון להיום ..... יש דקטטורה ודקטטור.ושאני לא אכנס לכך שמשפט שהייתי מעורב בו נמשך 16 שנה,ושאצלם חודשים זה כמו ימים וכל עו"ר יגיד לך שמדינת ישראל היא גן עדן לנוכלים ורמאים , ושבמדינה הזאת תמיד כדאי להיות נתבע ולא תובע. ושבית המשפט הוא לא היכל צדק. סוף דבר אני לא מקנא בזורק הנעל הוא יושב על מגלשה חלקה מאד.
אחד העם | 28.01.10
8.
זה סימפטום שמקורו במחדלים בעיקר של המחוקק ושל מערכת המשפט!
בישראל, כמו בישראל, מטפלים בדלקת עם אקמול ולא מבצעים עקירת שורש. הכתובת הייתה ועדיין על הקיר - אלימות בין תלמידים, אלימות של תלמידים והורים נגד סגל החינוך, אלימות כנגד צוותים רפואיים, אלימות נגד עובדי ציבור, אלימות במגרשי הכדורגל, אלימות בכבישים (וכן, גם להידחף בפנייה זה אלימות!) ועוד ועוד דוגמאות למכביר אשר זוכות להתעלמות כמעט מוחלטת מהמחוקק וממערכת בתי המשפט. לא ברור למה רק עכשיו עושים כזה רעש ופועלים כל כך מהר וביעילות. מה שכן ברור זה שהלקח לא נלמד - את זה אפשר להסיק מהפעילות הנמרצת להענשת אותו פנחס כהן במקום לתת את הדגש להבנת המקור האמיתי למעשה. פעול יוצא - מרגע הענישה והלאה חל איסור לפגוע בשופטים אבל אפשר להמשיך ולהרביץ למורים!
ישראלי | 28.01.10
7.
אפס סבלנות לפגיעה בשופטי ישראל.
פגיעה בשופטת בייניש, או בכל שופט אחר בישראל - כמוה כפגיעה בנו עורכי הדין, בכל אחד ואחד מאיתנו באופן אישי, ובכל מערכת המשפט בישראל. יש להוקיע מתוך החברה שלנו, אנשים שנוטלים את החוק לידיהם, משתמשים באלימות פיזית ומילולית, בתוך אולמות המשפט ומחוצה להם. בקורת צריך שתהא רק במילים ובדרך נאותה, וכל דרך אחרת פסולה מעיקרה. אני חש בושה גדולה, לקרוא מאמר זה, ולדעת שמקרה כזה קרה, וסובר שאנו עוה"ד, לא יכולים להתעלם מהמקרה, ולהמשיך בדרכנו, מבלי שקולנו ישמע בעניין באופן ברור ונהיר - לא לאלימות. אפס סבלנות לפגיעה בשופטי ישראל. אפס סבלנות. עו"ד יוחי גבע.
עו"ד יוחי דבע | 28.01.10
3.
אם היה שודד זקנה ושובר לה את העצמות-לא היה מעמד לדין כל כך מהר...
שוב הוכח שמי שחשב שבמדינת ישראל יש שיוויון בפני החוק חי באשליות. על עברות נזקי גוף חמורות בהרבה לוקח חודשים רבים להגיש כתב אישום, בכלל העומס במערכת. אבל, כשהפשע הוא נגד אחד מחברי החונטה-פתאום מגישים כתב אישום בזמן שיא.
החונטה שומרת על החבר'ה | 28.01.10
2.
אני קצת מבולבל ולא מבין במשפט אז אולי תעזרו לי , לרצוח לשדוד לאנוס וכד' זה פשע פחות חמור נכון ?
כי לפי מבחן העובדות יוצא שרוצחים ועבריני ארגוני פשע לא יושבים אפילו 10% ממה שמגיע להם והשופטים תמיד רחמנים כלפיהם (או שמשוחדים אני לא יודע ) ולזורק הנעלים כבר מכינים לו חבל תליה ? טוב לדעת
עומר | 28.01.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת