אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדוע כדורגלנים ברזילאים כושלים באנגליה?

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
יש משהו במה שדודי אומר
הרי יש גם את הבחור הזה אנדרסון ממנצ'סטר יונייטד (שדווקא הם וארסנל הכי לא אנגליות במשחק שלהם) מיום שהוא הגיע הוא משחק תפקיד קשר באמצע שבו ספיציפי הוא חייב להיות אגריסיבי והוא עושה את טוב.. אבל רואים שברגליים שלו יש לו משהו אחר להציע אך זה לא בא לידי ביטוי ואני בתור מישהו שרואה כמעט את כל המשחקים של מנצ'סטר יונייטד לדעתי הוא חייב לעבור לליגה הספרדית. אמנם בספרד הליגה פחות תחרותית מהאנגלית אבל שמה לפחות הכישרון שלו יבוא לידי ביטוי יותר טוב. כמו גם יש לציין שיותר קל לברזילאים להשתלב באיטליה או ספרד מאשר באנגליה מבחינת מנטליות בין אם זה ענייני דת ומנהגים שונים בחיים..
כריסטיאנו | 02.02.10
2.
אז מה בדיוק הנושא.?כדורגלן ברזילאי באנגליה או כדורגלן טכני באנגליה...
כי לפי מה שמשתמע מהכתבה,כדורגלנים טכניים ,שאוהדים ללטף את הכדור,שנהנים להשפיל מגנים לא מצליחים,סליחה..?ראייו גיגס הוא וולשי והוא נהנה מאוד עם הכדור,רונאלדו עשה בית ספר לכדורגל האנגלי והצליח,נאני עכשיו במנצ'סטר,ארסנל בנויה לאורך כל העשור האחרון על שחקנים טכניים שלא "בועטים ורצים" . לדעתי כתבה לא נכונה,אם ברזילאים לא מצליחים באנגליה בגלל האהבה שלהם לכדור,אז זה נראה לי מופרך ולא רציני ולגבי הכסף הגדול באנגליה..?אין קבוצה באנגליה שמרימה סכומים כמו ריאל מדריד וברצלונה והקבוצות שכן עושות את זה אלו מנצ'סטר סיטי{ואיזה שחקן גדול יילך לשם???} וצ'לסי של השני האחרונות שבנתה לעצמה שם ועכשיו כולם מוכנים להגיע לשם,אבל הכסף הגדול בפירוש נמצא בספרד,מתי רראינו את מנצ'סטר זורקת סכומים.?או ארסנל.?ליברפול אוליי..?רק מנצ'סטר סיטי ואף שחקן שהוא בטופ לא ישחק שם,כי הם לא משחקים בליגת האלופות ולא מתחרים על האליפות.
אלון | 02.02.10
1.
זה בגלל שיטת המשחק הנהוגה. בלי טכניקה ורק טקטיקה.
איך שחקן טכני יבוא לידי ביטוי אם כל המשחק בנוי על לבעוט את הכדור למעלה כמה שיותר מהר, לרוץ כמו טמבל בכל הכוח ובקושי להניע את הכדור מרגל לרגל. בספרד המשחק הרבה יותר מתאים להם, כי הוא הרבה יותר טכני, הרבה יותר להתקדם עם הכדור, להעביר שחקנים, פחות לבעוט לשמיים. הויכוח איזו ליגה הכי טובה ימשיך הרבה זמן, אבל אין ספק איזו ליגה הכי אטרקטיבית לצפיה. ומי כמו הברזילאים אוהבים לראות דברים יפים.
דודי | 02.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת