אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זוהר גושן: "החקירה בפסגות אינה האחרונה"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
שוק הון ללא שחיתות זה לא שוק הון
איפה שיש כסף יש שחיתות. זה מתחיל לכאורה בכמה אנליסטים שנותנים המלצות ללא בסיס כלכלי וסוחרים נגד הלקוחות, וממשיך בכספי הנוסטרו של בתי ההשקעות שעל פי החשד משמשים ככלי להשפעה על שערי ניירות הערך. בנק ישראל עושה דבר דומה בהקשר לשער הדולר. אי אפשר לצפות מהמערכת הפיננסית לצפות לתשואות אמיתיות בזמן שאלה התרגלו להרבה יותר תוך כדי הנדסה פיננסית של מוצרים ממונפים שאינם ניתנים בהכרח לסליקה, מסחר מניב במידע פנים, והרצת ניירות רווחית ביותר. עם כל אלה יצטרך להתמודד בית המשפט הכלכלי החדש וכפי הנראה גם ההצלחה מוטלת בספק. אם רוצים למזער את העבריינות בשוק ההון צריך להסיר לגמרי את הקשר שבין רווחיות לבונוסים ורק ככה יעקר המניע לביצוע עבירה.
 | 06.02.10
9.
הפרשה הזאת היא מטומטמת ,אין דרך להוכיח עבירה
ההתנהלות היא שקופה ,כל הפעולות הן שקופות,אם הייתה חריגה, הם היו צריכים להזהיר במקום,במשחק השחמט הזה למי שיש יותר ידע,השכלה,שכל,כסף ,מהירות תגובה ,הוא מנצח ,זאת האמת לאמיתה . כל גוף בעל ממון בסופו של דבר מטה את הבורסה לאן שהוא ,בקיצור תפסו שעירים לעזאזל שעוד יצאו מנצחים,בגלל הפרסום שקיבלו .
רוני  | 05.02.10
8.
גושן תמשיך ככה אבל מהר אם אתה רוצה עוד לתפוס את הכסף שגנבו במיזרח אירופה
נכון שצריך להחזיר כ 7 מליארד שקל בשנה ב5 שנים הקרובות החברות שגייסו כסף ברובו הושקע ./ ניגנב בחלקו על ידי בעלי ענין לכן מרכיב המהירות הוא החלק הארי בכדי להחזיר את הכסף למשקיעים ולחברות הציבוריות . לא יתכן שחקירה תיקח עד שנה ... 35 מליארד זה סכום אדיר שבחישוב זהיר מאחד שמבין כ30 אחוז לא יחזור לכן אני הייתי מקים יחידת קומנדו חקירות .זריזה שתפעל במהירות ותקבל גיבוי ממשלתי לאומי להחזרת הכסף ראה את המאמצים הנעשים בעולם ובארה"ב כנגד הבנקים בשוויץ לחשוף את החשבונות שם .. מה ישראל עושה בענין כדי לחשוף שם את חשבונות של בעלי ענין ישראלים אז בקיצור אתה האיש הנכון בזמן הנכון וכמו שנאמר ברוך אומר ועושה ........................................
א | 05.02.10
5.
הרשות יושבת באפס מעשה
מתרחשים אירועים ללא סוף בבורסה של הרצות וספקולציות והרשות אינה עושה כלום. זה מתחיל מאינטרסנטים שמופיעים בכלי התקשורת ומייצגים את הגופים הגדולים. כשהם מעוניינים שהציבור ייכנס לבורסה המנופחת - הם מפזרים הערכות אופטימיות ללא שום בסיס ע"מ את המשקיע הקטן והמסכן. גם כשברור גם לכולם שיש לברוח מהבורסה בגלל התחלת גל הירידות בחו"ל - הם ממשיכים בשלהם. צריך להתחיל מזה ולהתחיל פיקוח מהדברים האלה. כי אם כך ואותם אנשים גם מחזיקים את הכסף של הציבור וגם כסף הנוסטרו שלהם - אז ברור כי תחילה הם ימכרו את שלהם, אח"כ של ציבור לקוחות ורק אז יבואו לתקשורת ויגידו שהתחילו הירידות.
מיכאל | 05.02.10
2.
תתחילו בחקירת הספקולנטים האינטרסנטיים בדולר
הגיע הזמן להבין שמישהו/הם עושים קופה ע"י לחיצת הדולר למטה ממכירתו לשם הפקת רווחים מירידתו ומהמניות שבתמורתו קונים באמצעות מכשירים פיננסיים. ככה קוצרים רווחים אדירים לעצמם. לא יעזור לכל אלה ובסופו של דבר הכל יתפוצץ בפנים. הדולר 4.5 ש"ח לפחות (בפיחות מואץ) והשוק יירד 20-40% ורק אז תהיה רגיעה. תתחילו בחקירות אמיתיות למי יש אינטרסים וגורף הון.
אילן | 05.02.10
1.
מר גושן סוף מעשה במחשבה תחילה!לא חוכמה להתלבש על פסגות שהוא בית השקעות
הגדול ביותר במדינה ולקחת אותו כשעיר לעזעזל ולשמש דוגמא לכל בתי ההשקעות ובסוף לרדת מאיזה סולם גבוה , ובקושי. אם העיניין הזה לא היה מושתק מברשיתו כפי שקורה עכשיו הייתם גורמים לזעזוע בלתי ישוער בכל שוק ההון ואתם יודעים זאת. צר לי שלקחתם את פסגות לדוגמא כי לרועי ורמוס (כמי שמכירה את האיש) באופן אישי לא מגיע כל הסרט הזה שעובר עליו.(ואין לי שום עיניין בשום בית השקעות זה יכל להיות גם מקביל לבית השקעות פסגות כי יש עוד כמה מובילים). תמהה אני מדוע התחלתכם כלל בתהליך הזה כאשר ברור שהעיניין יסגר בקול תרועה חלוש ביותר? האם מישהו העלה בדעתו כי פסגות תוכל לספוג את כל העיניין הזה ולכן דווקא פסגות? כפי שאמרת יש עוד הרבה שאתם מנהלים כנגדם חקירה אז למה דווקא פסגות?
דנה | 05.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת