אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שכונת מגורים בת 930 יחידות דיור תוקם בפרדסיה

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
מה נסגר איתכם ?
אין אבל אין בארץ מועצה מקומית כמו פרדסיה. חברים שבאים לבקר מבחוץ לא מפסיקים להתפעל מהמקום ואיכות החיים. אני אישית קניתי דירה באיזור השרון מקבלן והדירה מושכרת כבר מספר שנים-אין מצב בעולם שאני נפרד מהמקום הזה. לא נראה לי שיש מתמודד ראוי להחליף את ראש המועצה של פרדסיה. בהצלחה לרוכשי הדירות.
דוד הכי טוב | 08.02.10
11.
ומה עם חבצלת השרון?
לפני יותר מ-15 שנים אישרהמיהל לבנות שכונה מעורבת (רוויה ולו רוויה) על מה שהיו פרדסים בחבצלת השרון. ואז המועצה האזורית עמק חפר ונתניה שגובלת בשטח הזה התחילו לריב על השטח, שאמור להניב הרבה מיסים. בינתיים, מחכים. הקבלן שהגיש הצעה למכרז וזכה כבר הגיש תביעה, כמדומני, ועדיין כלום. למה אף אחד לא מרים את הכפפה? הרי מדובר בשטח של מאות דונמים (כ-600, אם אני לא טועה) שיכולים לפתות בונים וקונים.
מיר | 07.02.10
7.
טרם למדו להתמודד עם מה שיש ורוצים להרחיב?
מ.מ פרדסיה לא מסוגלת לנהל את עצמה כעת עם 6000 תושבים, איך היא תתנהל עם 10000 תושבים? כל מי שעובר בישוב הזה נדהם מהעליבות,מהליכלוך, ומחוסר היכולת של פרנסי הישוב לתת מענה לתושביו. העיקר שראש המוצה נוסע ברכבו ומתקן צינור שנפל. או בודק את ההסעות. אך לטפל בבעיות האמיתיות - יוק - אין לאף אחד את היכולת או הרצון לדאוג לישוב. אני מזמין את כולכם לראוות איך המדרכות מטונפות,מחורבנות. הזבל בכל מקום אך העיקר שיש משכורת. ועכישיו גם הרחבה. ומה עם נקיון,גינון, תחזוקה,תאורה,פיקוח ומה עם ניהול, ניהההההההההול הישוב- פשוט בושה ואת זה רוצים להרחיב.
מנדלה | 07.02.10
5.
בהחלט פרויקט מעניין
למי שלא מכיר את היישוב, מדובר ביישוב הגובל בין מושב צור משה, לצומת בית ליד. השטחים המופשרים הם קרובים לכביש 4. נראה כי יש פוטנציאל אדיר לאיזור המגורים הזה. מבחינת אוכלוסיה יש שם מעמד סוצי- אקונומי מעט גבוה מן הממוצע. ביחס לישובי האזור, נחשב מעמדו של הישוב גבוה יותר מיישובים בסביבה כגון : כפר יונה, גאולים, ינוב וצורך. ומאידך מעמדו הסוציו-אקונומי, ומבחינת רמת החינוך, הינו נופל לעומת יישובים באיזור נורדיה וצור משה (לצור משה צריך לעבור ועדת קבלה וישנו תנאי של אי רישומים פליליים). אין ספק שמבחינת מיקום מדובר ב"קרקע בוערת". אני מקווה רק שההיצע החדש (שהוא מהווה תוספת אוכלוסייה של כשליש מן היישוב) יביא להצפת האזור ולהורדת מחירים. ראש המועצה שם, מר יצחק ימיני הינו בין וותיקי היישוב. מידי קדנציה, הוא נבחר ברוב מוחץ של קולות ונראה כי הוא מאוד אהוד על בני היישוב. נראה אופציה מעניינת- עם זאת... נחכה לפרסום המחירים.
 | 07.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת