אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": הנקמה המתוקה של פאנאיה בקרן ג'מיני

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לי היתה בדיוק התנסות הפוכה עם גמיני
לי היתה בדיוק התנסות הפוכה עם גמיני. הם השקיעו בסבבים מרובים בחברה שלי, גם כשהיה קשה, גם כשלא היה ברור מה הלאה. זכותם המלאה של מנהלי השקעות להעריך בכל מצב את הפורטפוליו שלהם ולהחליט היכן להתרכז. יש לכבד גוף שמאמין ומשקיע בך ולא לזלזל גם אם לא המשיך להשקיע מסיבותיו הוא.
דורון | 22.02.10
6.
ג'ימיני כנראה ידעו מה הם עושים
חברה עומדת לפני אקזיט ומגייסת כסף? על מי הם מנסים לעבוד? פגשתי כמה פעמים בחיי את עדי פונדק מג'ימיני, הוא אחד האנשים הכי חכמים והכי ישירים שדיברתי איתם כשהקמתי את החברה שלי. אני לא מכיר את טלי אבן ולא פגשתי אותה אז אין לי שום דעה על ההשקעה. נקמה מתוקה זה בסוף, לא באמצע הדרך.
איל | 22.02.10
5.
ג'מיני חמדנים בלי ידע
לא מגיע לג'מיני כלום. הם לא בעל נסיון והשקעות שלהם מאוד לא מכוון. אין להם את הידע לעשות DUE DILIGENCE כמו שצריך ואין להם ידע להבין פוטנציאל של תוכנה או חברה להגיע רחוק. ופניה אחד מהדוגמאות הטובות. הם רוצים שאחרים יקחו את הסיכון ואחרכך רוצים להכנס ולהרביח מתוצאות טובות. מגיע להם. מי שלא מסתכן לא מרוויח. הם עשו את זה מספיק פעמים בעבר ואין להם מוניטין טוב בשוק כי אין להם הרבה הצלחות
ג'ורג | 22.02.10
4.
אין שמחה כמו שמחה לאיד
גם לי גימיני עשו את המוות ברגעים קשים. סוף סוף יש מישהו שמחזיר להם כגמולם. מטרת הקרן הזו והרבה אחרות היא לפרנס היטב את המנהלים של הקרן...ולא מעניין אותם ההשקעות, החברות בפרוטפוליו, לעזור לסטאראפים, לתמוך ביזמים. כל זה לא רלוונטי אם יש לך עמלת ניהול של 2.5% מקרן של כמה מאות מילוני דולרים, כשעמלת ניהול זו מתחלקת בין כמה שותפים בכירים, וכל השאר (כולל החברות) מקבלים פירורים. סיפור עצוב הקרנות האלה...חבל שלא סוגרים להם את הברז סופית מכיוון המשקיעים המוסדיים שנותנים להם את המימון הזה.
אא | 22.02.10
3.
קישקוש. מה אתם, ילדים קטנים?
קודם כל, דידי המבין באמת מבין. הקרנות נועדו לפרנס טפילים על כסף של עשירים טיפשים. שנית, מה הקישקוש הזה על נקמה? אם החברה עומדת להמכר ל-SAP למה בדיוק היא צריכה מימון נוסף דווקא עכשיו לפני האקזיט? או אולי האקזיט הוא רק בחלומות והחברה מאד מאד צריכה מימון?
דודי ההודי | 22.02.10
1.
קרנות הון סיכון
הקרנות שחצניות וחושבות שהן יודעות הכול, רוב המנהלים בקרנות לא ניהלו מעולם חברה מה שהם יודעים לעשות הכי טוב זה לדלל את המייסדים ולקחת עמלות ניהול השיטה של קרנות הון פשטה את הרגל במקום לעזור למייסדים הם גרמו להם להתנהל כ - OPM צריך לבנות מודלים אחרים שגם יחזירו למשקעים תשואה הגיונית ולא בנויה על הכול או לא כלום.
יודע דבר | 21.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת