אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנפילה מהאולימפוס: טרגדיה יוונית בשש מערכות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בנפול אויבך אל תשמח!
מזעזע לראות עד כמה אנשים בפורום פה שמחים לאידם של היוונים, בתור יהודים אנו אמורים להיות רגישים יותר וזאת בפרט חרף העובדה כי היוונים שונאי ישראל ואף לא מכירים בלגיטימיות שלה, מה שצריך כן לעשות זה לשעבד את המשק שלהם לטובת זה שלנו, לפתוח מרכזי פיתוח וכו' שם כפי שאנו עושים בהודו, ולסגור מעגל נושן בו היוונים שיעבדו את בני ישראל.... ואז או אז נוכל לשיר במלוא גרון "ביוונים נלחמנו ולנו הניצחון"
הצופה | 27.02.10
15.
אנחנו לא היינו רחוקים מזה !
זוכרים באיזה מצב היינו עת מינה אריק שרון את בנימין נתניהו לשר האוצר ? כולם דיברו אז על זה שבישראל הולך להיות מה שקרה בארגנטינה. כל המתבכיינים שיללו אז על הצעדים (הכואבים) שנקט בהם נתניהו ושהצילו את ישראל מפשיטת רגל, צריכים היום להודות בקול רם: בנימין נתניהו היה 10 כשר אוצר אז והוא 100 כראש ממשלה היום !
א.ל. | 26.02.10
14.
עוד קורבנות של הסוציאליזם!
אני ממליץ לכל האנשים האמידים מהמגזר הפרטי לעזוב את יוון, אין שום סיבה שהם יממנו מכיסם את כל אוכלי החינם של המגזר הציבורי. תראו מה מתכננת שר הכלכלה שלהם - "מי שיכול יותר, ישלם יותר, ומי שיכול פחות, ישלם פחות". שוב פעם מענישים את האנשים הטובים. גועל נפש!
ניר | 26.02.10
9.
שיתחילו לשלם מסים - העלמת מס זה תחביב לאומי ביוון.
היוונים חיים כאילו אין מחר. הם בגישה של אין סיבה לחסוך כי המדינה תדאג לך בעתיד. הם חיו ברמת חיים הרבה יותר גבוהה ממה שיכלו לממן, כשרוב המימון נבע מהלוואות שניתנו חופשי ומכספים שהרויחו ללא דיווח. ברור שהמצב לא יכל היה להמשך לנצח והנה הוא הגיע. האם היוונים ילמדו מזה משהו לעתיד, מסופקני כיוון שמי שעוקב אחרי ההיסטוריה הפוליטית שלהם מבין שזו לא בדיוק מדינה ליברלית דמוקרטית ומפותחת כמו שאר מערב אירופה.
דן | 26.02.10
2.
סוציאליסטים ואיגודים חזקים זה מה שיש ביוון יותר מכל מקום אחר ביורו!
למה כל הזמן יש שביתות? למה כשהכלכלה גוססת ואין כסף יש שביתה שסוגרת למעשה את יוון לעסקים? במקום להתגייס ולהבין את הקיצוצים או פשוט להיות חסרי אונים כמו במדינה קפיטליסטית....עוד מיסים לעשירים ופחות לעניים?? זה מה שהיא מציעה כפתרון? מי יבוא להשקיע? נחמד לדאוג לעובדים, נחמד לתת לעובדים לפרוש בגיל 61. כיף לקבל אחלה משכורת בשביל 0 עבודה כעובד מדינה. יוון פשטה את הרגל מזמן. כשהגדילו את הפנסיות כשהגדילו את הקצבאות. כששיקרו. אם זה מזכיר לכם פופוליסטים בארץ אל תתפלאו. יוןן סוגרת בסטה.........עד שלא יתנו להם כסף אלה אם הם ישנו את המבנה הסופר סוציאלי שלהם....
קפיטליסט | 25.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת