אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך תוכלו לדעת מהי רמת הצפיפות במקום מגוריכם

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בישראל יש מדינה בתוך כמה מדינות הנה דוגמאות
1. מדינת גוש דן לעשירים בלבד 2. ירושלים וסביבתה מדינה שהחרדים חפצים בה 3.מדינה פליסטינאית שחושקים להקים ושימשיכו לחלום עליה ומה נשאר זה הצפון הירוק והנגב השומם דירות בזיל הזול ואין עבודות , תעסוקה , מרכזי קניות ובילויים גדולים . בקיצור סלט אחד שלם בתוך מדינת ישראל ותאמינו לי אני בעצמי לא יודע לאיזה מדינה בישראל אני שייך .
אחד שמבין  | 28.02.10
15.
אפקט הבניה בארץ, נראה שמקימים מדינת ישראל קומותיים... כבר אין לאן להתפרס
לא מתרגשים להחריב כל בית הסטורי עם לב אדם.. לעקור כל עץ עבות שענפיו ישוררו, "לפעור פה גדול " להר המתנוסס אחרת.. מנין יקחו הבנאים סיד ומלט ואבני חצץ.. . ישראל הולכת ונעלמת.."תופסת גובה" וחוט שידרה אין בה... בלבד לתת לקבלנים הסחטנים לבנות, לבנות, לבנות לאורך, לרוחב...לגובה ומאז ייצא מתוק לכיס של העירייה המאשרת, לחברת הבניה המעושרת ובעלי האדמות. בתוך הצפיפות והדוחק ובהיעדר מקום.. לא ירחק היום ויציעו לנו "הצעות ייעול " למימכר בית מורחב > לשתי משפחות המוכנות לגור יחד...במחיר מיוחד איבדנו את המציאות בתוך הצפיפות..
 | 28.02.10
14.
לכל המקטרגים. ביפן כבר הייתם? בהונג קונג?
רבותי המקטרגים,בחו"ל הייתם? מי היה בטוקיו ? מי היה בהונג קונג? אז תבחרו- עיר מדורדרת כלכלית,חברתית ושלטונית כמו חיפה ,שם הצפיפות לא כמו בבת ים אבל השרותים,התשתיות ,ומצב התעסוקה הוא כמו בימי השלטון התורכי או לאחת הערים במרכז.
יוסי | 28.02.10
11.
מדדי צפיפות: אובייקטיבי וסובייקטיבי
למדוד צפיפות עירונית זה עניין מאוד בעייתי. יש צפיפות נמדדת וצפיפות נתפסת ואין קשר מושלם ביניהם. המדד "יחידות דיור לדונם" הוא בעיקר מדד שמתווה את רמת ניצול משאב הקרקע, אך הוא אינו ישקף את אופן הפריסה של הבנייה וגם לא את כל האלמנטים העירוניים האחרים שנותנים לנו את תחושת הצפיפות הנתפסת. ואגב: ישראל ממש לא נחשבת לשיאנית של צפיפות. ממש ממש לא. זה מיתוס.
מתכנן | 28.02.10
10.
שכונות הוילות דחוסות וסמוכות בשיטת מקסימום דירות במינימום מקום
שטחי המרווחים "המפרידים" בין הבתים (אם יש כאלו...), בקושי מספיקים למעבר אדם וכלב... איך אפשר לשאת את הצפיפות הנוראית השוררת ברובע המוגדר והמגודר היטב. אנשים חיים 'זה בתוך זה', בלבד לומר; "אני גר בוילהההההה בצ'כונה החדשה..." קל אך לא נעים לזהות מכל עבר את הנעשה בביתה/ו של השכן או השכנה... לכל צד שתתבונן. אפילו לא חינם.....
שרי | 28.02.10
9.
למי שהמליצה על חולון- תגובה מחולוני
נכון שחולון קרובה לתל אביב אבל היא נחשבת למעגל שלישי במרכז ( מעגל ראשון- תלאבי, מעגל שני- רמת גן וגבעתיים). נכון שברמת גן וגבעתיי המחירים יקרים בהרבה מבת ים או חולון שגם הן ערי לווין של תל אביב, אך לדעתי אי אפשר להשוות את המעגל השני למעגל השלישי- הערים שונות מאוד מבחינה סוציואקונומית- ברור שאפילו איזורים פחות טובים ברמת גן וגבעתיים כמו סלמה ג' עדיפים על המקומות הטובים בחולון וזה בלי לזלזל בחולון שנחשבת עיר טובה וכמובן קרובה לתל אביב ולכן המחירים בה עלו בעשרות אחוזים בשנה האחרונה
אביהו | 28.02.10
8.
אנשים באים לתל אביב מסיבות אחרות לגמרי וממש לא אלו שנמנו כאן!
אנשים באים לתל אביב מאחת הסיבות שלהלן: א. רצון להתחכך בסלבריטיז המסתובבים ברחובות. ב. תעסוקה. ג. הם לא ממש יודעים מהי תל אביב אבל הם שמעו עליה ורוצים גם. ד. לא היה להם טוב בסביבת ילדותם ותל אביב היא ברירת המחדל בישראל. למה אנשים לא היו רוצים לגור בתל אביב? הצפיפות (שגוררת אחריה היעדר חניה, המתנה בפקקים, המתנה בכל מקום אפשרי) והמחירים הגבוהים בכל דבר שגם הם קשורים לביקוש הגבוה.
 | 28.02.10
7.
פנינה: אמירותייך רחוקות מהמציאות
את אומרת : "אני לא מעוניינת שייווצר מצב שבו אנשים שגרים בבניין בן ארבע קומות יגלו שבנו מולם פתאום בניין לגובה בשכונה שהמתאר שלה לא מתאים לכך". בפועל אישרתם בניית בניין בן 5 קומות בשיכון ותיקים שבו כל הדירות הן צמודות קרקע ו/או עד 2 קומות. תעמדי מאחורי מעשייך ו/או אמירותייך !!!!
ג | 28.02.10
4.
מרכז ת"א- העיר מספר 2 חולון
למעוניינים ה"לחוצים" ברכישת דירה, ממליצה לקנות דירה יד שנייה במרכז השקט בחולון . העיר היא נכס נדלנ"י לא מבוטל בשל סמיכותה לעיר תל אביב והרמה הסוציואקונומי של התושבים (מעל הממוצע , אוכלוסייה עובדת ,עיר עצמאית וחזקה בזכות עצמה ללא תמיכות של הרשויות וכיוב..). על פי הכתבות בגלובס ו"דה מרקר " , אזלו כמויות הבטון בשל כמות אפסית של מחצבות , צימצום מספר פועלי הבניין מ- 8,000 ל- 5,000 ועוד.. ייקור האדמות ב-60% ע"י מנהל מקרקעי ישראל ועוד.. כל האמור לעיל מוביל לתוצאה אחת והיא עליית מחירי הדירות לצערנו הרב...(החלום לעזור לילדה לרכוש דירה .מתרחק) ולכן אני חושבת..............שלחיות באזור המרכז -ת"א -ובמחירים שפויים זה לגור בחולון . יהיו כאלה שיגיבו על הערסים ........חבל על הטרחה כי כולם עזבו לערים השכנות! והמגיבים ישארו עם סטיגמות או שהם בעצם גרים בשולי שולי העיר. בהצלחה!
win | 28.02.10
3.
למעט צמחיה, רובע "בנה ביתך" הצפופים דומים לחלוטין לכפרים ערביים
איך אפשר לחיות בתוך הצפיפות הבלתי נסבלת ברובע וילות "בנה ביתך"..?! למעט גינות הירק החסרים בכפר, זה נראה מרחוק כמו שכם העתיקה, אחד לאחד. משקיעים הון כספים לגור בקוטג' "הבודד" שמשקיף מארבע כיווני אויר היישר אל תוך חדר השינה של השכנים, אל המקלחת ו/או אל הצלחת.... תלוי מאיזה כיוון מביטים. לא צריך משקפתתתתתתתתתתת...
אבדה הפרטיות | 28.02.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת