אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"האבירים האדומים" גייסו מיליארד ליש"ט לרכישת מנצ'סטר יונייטד

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
רן, מה שצריך זו אלטנרטיבה
ה"אבירים האדומים" הללו עשויים להיות האלטרנטיבה. עשויים, כשנדע שהם מסוגלים לגייס את הכסף ולהעמיד מודל בעלות הגיוני. אז אפשר יהיה לדבר על חרם אמיתי. אי אפשר לדבר על חרם כשכל הרעיון הוא להבריח את הגלייזרים, אבל כשאף אחד לא יודע מה יחליף אותם ואיך, אחרת אתה עלול להוביל להרס המועדון.
אמיר | 03.03.10
4.
יש בעיה אחת...
בסופו של דבר החובות לא ייסגרו בתוך 3-4 שנים, המהלך של הגלייזרים להנפיק ניירות חוב אמור להפרע ב-2019 אם אני זוכר נכון ואף אחד לא מבטיח שהם באמת יוכלו לעמוד בתנאים. מעבר לזה הסירוב שלהם למכור נובע מסיבה פשוטה, כמה שהם עושקים את המועדון, האוהדים עדיין באים לכל משחק. אפשר לעשות חרם בצורה נורמאלית... לראות בטלויזיה משחקים, לא לקנות סחורה רשמית של המועדון, לא להשתמש בשירותי המועדון. אם חודש אחד, אוהדי יונייטד ינהגו כך, לגלייזר לא תהיה ברירה. אין לו איך לכסות את החובות אלא אם המועדון מכניס, והמועדון מכניס רק כשהאוהדים מגיעים וכשהאוהדים קונים חולצה חדשה כל עונה (ואם לא חולצת בית אז חולצת חוץ ואם לא זה אז חולצה שלישית וככה יוצא שכל עונה יש מוצר חדש). דמיינו לעצמכם מצב שיונייטד מוציאה חולצה חדשה, חותמת על חוזים ולא מוכרת? ו-78 אלף איש לא מגיעים למשחקים. אתם יודעים מה, המנויים כבר שילמו ולאבד מנוי ביונייטד זה באמת לא כיף כי קשה להשיג חדש אח"כ, אבל להגיע למשחקים ולא לקנות שתייה ואוכל ומי שצריך לקנות כרטיס שלא יקנה. לרוקן את תאטרון החלומות עד שהסיוט יעזוב.
רן | 03.03.10
2.
אני ממש לא אוהב את מצ'סטר
אבל לאף קבוצה לא מגיעים אנשים כמו הגלייזרים [או ג'ילט והיקסים למיניהם]. המאמץ של החברה האלה ראוי לשבח, אבל אני חושש שהגלייזרים יודעים שהיונייטד זה מועדון רווחי - ומכאן עד לשמירה על הצעצוע החדש שלהם [שעוד 3-4 שנים מכסה את החובות שלו] הדרך מאוד קצרה. בכל אופן, בהצלחה - זו יוזמה מבורכת. תאבי בצע הבייתה!
אלכס | 02.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת