אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההוצאות ימשיכו להמריא? הממשלה דחתה הצעת חוק לפיקוח על הוצאות השרים בחו"ל

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
20 שנה אני בהיי-טק- מעולם(!!) לא ראיתי חברה שלקחה חדרים במלון ולא השתמשה
זה מראה כמה אטימות יש לאנשים האלה. אפילו בחברות עשירות, אנשים לא משלמים סתם על חדרים. בכל המלונות יש 24 שעות מדיניות ביטול מראש, ומקסימום מדי פעם משלמים לילה אחד יותר מדי. אני מזועזע וכואב שבמדינה קטנה כמו ישראל הממשלה חושבת שהיא בגרמניה..
גם | 07.03.10
16.
אין להם בושה !!כנסו!!
חבל שבמדינה שמאיימים על השמדתה,קיימת הנהגה רקובה כזאת.מנהיגות=דוגמא אישית.מנהיגות כפול אפס דוגמא אישית שווה אפס מנהיגות.לא פלא שאחוזי ההצבעה בימי בחירות יורדים בהתמדה.לא צריך להיות בוגר מדעי המדינה כדי להבין שהציבור איבד את אמונו בהנהגה.מנהיגים יקרים לפני שהכל מתמוטט אפשר לתקן.אם ביבי רוצה עוד כמה מנדטים יחזיר את הצעת החוק לוועדה.וידרוש את אישורו.(אבל שרה לא תרשה,היא קופצת על כל נסיעה)
יוסי ג | 07.03.10
10.
שימוש נכון בכספי ציבור
מיסים שהציבור משלם: ביטוח בריאות 5% ביטוח לאומי 7% מס הכנסה 30% עד 45% מס ערך מוסף 16% מס רכישה על בית... %? , מס קניה על מכונית 80%...בטח שכחתי מיסים נוספים לנו השכירים קשה, לא יכולים שלא לשלם את המיסים הללו, מדינאי נכבד לפני שאתה שורף את הכסף של כולנו.. תחשוב כמה קשה לנו עול המיסים תשתמש בכסף בתבונה למערכת חינוך, לבריאות, לביטחון שכה זקוקים לו, שמא יבוא יום שכולנו נשלם על כך.... לכן היזהר מהפקרות!
שכיר | 07.03.10
7.
למה איני מופתעת שהממשלה דחתה הצעת חוק לפיקוח על הוצאות השרים בחו"ל?
די עד כמה אפשר לסבול מה שקורה במדינה הזו? אין בושה לאף אחד!!! ממש איני מופתעת שהממשלה דחתה הצעת חוק לפיקוח על הוצאות השרים בחו"ל. הם צריכים הכול: הנאות, טיסות, בתים ודירות ענק, גאדג'טים חדשים, ומה עם העם??? עד מתי העם הזה יחריש???
הראלה | 07.03.10
6.
בבחירות הבאות אני בוחר בביבי שוב!!
אני חושב שהממשלה הזאת עושה את כל שביכולתה לתרום למדינה ולגרום להצלחתה, ע"י העלאת מיסים על הירקות והפירות ע"י העלאת מסים על צריכת המים במקום להתפיל מים מלוחים. המדינה נלחמת בתאונות הדרכים ע"י העלאת המיסים על הדלק המדינה נלחמת בפקקים ע"י הקמת כביש אגרה ביבי הוא מלך ישראל!!
ביבי נתניהו | 07.03.10
5.
צריך להוציא מידי בכירים את החקיקה הקשורה למעשים שלא קשורים לביצוע התפקידם
זאת אומרת: יש לבחור ועדה ציבורית - עצמאית מהמפלגות ומרכזי הכח/הון/שלטון - שתציע חוקים (או קודי התנהגות), שיעסקו במעשי בכירים הלא קשורים ישירות לתפקיד. דוגמה, אם שר התקשורת מקבל החלטה בנוגע לשוק התקשורת, הבוחר יחליט בקלפי על גורלו. באותה מידה, דירקטוריון ישפוט בכירים שלא קשורים לפוליטיקה. אבל בכל הקשור לנסיעות, קשרים כשרים אך מסריחים, יחס לעובדים שתחתיהם, וכל עניין הקשור לצניעות והתנהלות ציבורית, יש להגביל ולפקח, ואסור לתת להם לעשות את זה בעצמם. הבכירים אינם יותר גרועים ולא יותר טובים ממני וממך: כבני אדם אחרים, הם לא מסוגלים לפקח על עצמם, ולא על המעמד שהם מייצגים ושייכים. יד רוחצת יד, פוליטיקאים ובכירים אחרים.
duxycu | 07.03.10
3.
נו באמת! למה ציפיתם????
שחס וחלילה תגעו לשרים המהוללים והנפלאים שלנו ביכולת לשכן את עצמם במלון שעולה 10K דולר ללילה. הרי הם בממשלה אך ורק בגלל זה ובעבור יתר טובות ההנאה שהם מקבלים, העניינים המדיניים לא מדגדגים להם את השערה על התחת. תתעוררו ותפסיקו להתפלא כבר. ישראל 2010! הצחקתם אותי.
 | 07.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת