אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראיון בלעדי: אני, אווטאר

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
קמרון יצר תסריט הבנוי מאלמנטים מוכרים של סרטים מצליחים לאורך ההסטוריה
במהלך לימודי הקולנוע נחשפתי לאימרה הידועה שהסרטים היום בנויים על וואריאציות של לא יותר מעשרה תסריטים שונים וידועים המהווים את הבסיס לכל סרטי הקולנוע. אין אפשרות להמציא את הגלגל, אפשר רק לשדרג אותו. באווטר עשו מזה קוקטייל משובח.
דורון | 11.03.10
13.
אווטאר סרט מדהים וכל צפייה מגלים משהו חדש
לדוגמא כשטרודי נכנסת ופותחת את הדלת של המקרר במתקן הנייד הזה אז רואים כמה תמונות בדקו את התמונות ו... מסתבר שבאחת התמונות רואים את נייטירי בתור מתבגרת, את האחות הגדולה שלה(סילואנין), את גרייס באווטאר שלה צעירה יותר, ושלושה ילדים נא'בים מה שידוע לנו זה שזמן קצר אחרי זה האחות של נייטירי נרצחה ע"י חיילים של הRDA וזה בעצם מסביר למה יש עוינות בין הנא'בים לבני האדם אחרי זה מסתכלים שוב ורואים שיש נא'בית צעירה(כמה טוענים שזו נינט בסרט...) שחוזרת בכל הסצנות ויש מצב שבסרט הבא נדע עליה יותר כי ממש רואים אותה בכל סצנה בקטע שג'יק הגיע ל"עץ הבית" היא היתה בקטע שג'יק רכב על הבאנשי בפעם הראשונה היא הריעה לו בקטע שהRDA פוצצו את "עץ הבית" היא היתה ובקטע שג'יק חזר אחרי הריסת עץ הבית היא גם היתה שם. וגם בקטע שניסו להציל את גרייס היא היתה שם בנוסף שמו לב שכל פעם ג'יק מחליף תכשיטים כשהוא הופך לצייד כשהוא מתקבל כחלק מה"אנשים" כשהוא סוף סוף מתקבל ע"י ט'סוטיי הוא מקבל כתר שדומה לכתר של נייטירי בקיצור אני יפסיק לחפור אבל הסרט מפוצץ בדברים שגורמים לי לרצות ללכת לראות אותו שוב בקולנוע
... | 11.03.10
10.
ל4 תתפלא לשמוע שבדרך כלל סרטי המשך מצליחים יותר מהמקורי
ובהרבה מקרים הם גם יותר טובים. נכון הרעיון קיים אבל הבמאי צריך לתת יותר כדי להתעלות על המקורי. עלילה יותר מורכבת, פעלולים יותר יפים. והקהל כבר טעון ומוכן, אנשים אוהבים דברים מוכרים ותחושת ההמשכיות היא משהו בטבע האדם כנראה. כל זה לא אומר שכל סרטי ההמשך מתעלים על המקורי, בהחלט יש סרטים שהם מריחה שמנסה לרכוב על הצלחת הראשון, אבל רבים מתוכם מוצלחים מאוד. לדוגמה שליחות קטלנית 2. וגם אווטאר יהיה מוצלח לדעתי.
 | 11.03.10
8.
מה רע בדירת 2 חדרים?
במשפט האחרון בראיון, אחד ממפיקי הסרט חשף את כל האמת. או במילים אחרות, כל המסר בסרט אווטאר, מסר נגד החשיבה הקפיטליסטית והבזבזנית, מסר שמטיף לחיים פשוטים, חיים צנועים, זהו מסר שנגוע בצביעות ומוסר כפול, מסר שמיועד לאנשים אחרים, אך כמובן לא ליוצרי הסרט. זאת כל הבעיה! אף אחד לא מוכן לוותר על חיי הנוחות שלו, ועל השאיפה שלו להשיג עוד ועוד, אבל מצד שני אותו אחד מבקש מהאחרים, במסרים או דרישות, שיעשו את מה שהוא לא מוכן לעשות.
שד החלומות | 11.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת