אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יד מפטרת ויד מתגמלת: בכירי קומברס יקבלו בונוסים על ביצועי 2009

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
קניליזם של חברות
מדהים לראות איך מגיע מנכ"ל חדש לחברה. מביא עימו את צאן מראיתו וכולם יושבים על הקופה של החברה ואוכלים אותה ללא כל בושה. לצערי ולמרות שזה מקום העבודה שלי, אני חושב שהמסר למשקיעים הוא אחד. לא להשקיע בחברה הזאת ולתת לה לקרוס (גם כאשר תחזור למסחר)!!! רק זה יהווה מסר ברור לכל המנהלים הקניבליסטיים שככה הורסים ולא משקמים חברה. מה שיפה בכל הסיפור הזה הוא שעוד חודש או חודשיים מר גבי מצליח יארגן פגישת עידכון רבעונית ויספר לנו שצריך לעבוד קשה ושהוא רוצה לראות אנשים חדורי מוטיבציה כדי שחברה תצא מהבוץ ותצליח. אנחנו נקשיב יפה, נהנהן בראש ונעשה פרצוף של רעל בעיניים. בתום הישיבה, נחזור לחדר ונמשיך לעבוד בהתאם ליחס האמיתי שאנחנו מקבלים. אין שעות נוספות, עבודה מהבית הוא השקעה שהיא מעבר למה שמקבלים. כמו שביבי אמר יתנו, יקבלו. לא יתנו, לא יקבלו!
בונתיים עובד | 19.03.10
35.
דאהן - למה המשקפיים? להדמות לאמריקאים?
הרי מי אתה וממה קורצת כולנו יודעים,המשקפיים נועדו להסתיר את פרצופך האמיתי? הפכתם חברה מצליחה ומשגשגת שכולם התגאו לעבוד בה,לחברה מגעילה שמנהליה מתנכרים לעובדיהם,וכל מי שיכול לועג וחובט בעובדיה. אין לכם טיפת בושה?ממתי חברה שמפסידה ומפטרת עובדים,מתגמלת את מנהליה? מה קרה? הכשלון הפך ליתום שאין לו אבות?האמת ברורה לכל מי שמביט עליך ומנהליך,אתם האבות של כשלון החברה.
ישראלי | 19.03.10
31.
מנכ"ל דמיקולו
לצערנו מנכ"ל של קומברס הוא הזוכה השנתי (שנה שלישית ברציפות) בפרס המנהל הכושל ביותר. להערכתי, רמת הניהול יכולה להשתפר פלאים אם היו עושים בחירה רנדומלית בין כל עובדי החברה, כן גם בין עובדי הנקיון. המנכ"ל כה כושל שחייבים לעשות עליו ספר - ככה לא! - איך לא לנהל חברה כמה עצוב.
עובד (עוד מעט) לשעבר | 16.03.10
30.
הניהול החדש....קודם מפטרים, אח"כ מראים תוצאות חיוביות (חסכון בתפעול)...לוקחים בונוסים
כמה שיותר גדולים ("הרי הבאנו תוצאות חיוביות...מגיע לנו"). אח"כ כדי להתקדם קצת באמת בקידום המפעל, צריך לגייס שוב אנשים...זה תהליך ארוך, לוקח זמן...ביינתיים, המנכ"ל פורש, מקבל מצנח יפה...אבל פעילות החברה נפגעת בטווח הארוך (את זה מישהו אחר יצטרך כבר לאכול...). לכן, זיכרו את מה שאני אומר: המשבר הקודם לא נגמר, כי הוא לא יכול להיגמר כשאותם ערכים מכתיבים את התנהלות המנכל"ים (שרבים מאוד מהם שיטחיים ברמה מפחידה, אפילו בורים...אבל עם תואר MBA). הכל מעבר לפינה. מוחבא מאחורי תרגילים פיננסיים.......המשבר חזור בצורה הרבה יותר חריפה ובקרוב. שום דבר לא השתנה. גועל נפש
עופר | 16.03.10
25.
את הבונוס הם מקבלים על זה שהם החליטו לחתוך רק 10% ולא את כל החברה
אני בטוח שאם הם היו למשל סוגרים את החברה בישראל ומעבירים את כל החברה להודו הם יכלו לחסוך יותר כסף והיו מקבלים בונוס יותר גדול. בשביל בונוס כזה מסריח לא הייתי עושה את זה. זה בקושי שכר שנתי של 3 עובדים.
מישהו | 16.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת