אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": הגבלות נוספות על יבוא מכשירי חשמל בזבזניים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
לידיעת המגיבים, התקנה פורסמה לשימוע כדי לקבל את תגובות הציבור !
בבקשה לגשת למשרד התשתיות ולקחת טופס שימוע ולהביע דרכו את הסיבות להתנגדות, ואו לבדוק אם יש טופס כזה באתר האינטרנט של משרד התשתיות. וגם אם העיתון מוכן לעשות את עבודתו נאמנה שיפרסם טופס כזה או לפחות יסביר כיצד השימוע במשרד התשתיות עובד, כלומר: איזה תהליך על האזרח לעבור בכדי להגיב למשרד התשתיות באופן מסודר. זה זכותו וחובתו של כול אזרח להעיר למשרד התשתיות אם הוא סבור או שיש לו מידע אמין ובר הוכחה מתמטית שהמהלך של משרד התשתיות עשוי לגרום לתוצאה הפוכה ממה שהוא מתכוון ואו לגרימת הפסדים שיבטלו את כול החיסכון בטווח הקצר והארוך. אני באופן אישי לא מבין בזה כלום, ורואה בכול ניסיון לחיסכון באנרגיה דבר חיובי. 
אביתר | 17.03.10
6.
די כבר עם השטויות של המדינה הזאת...
אני מחזיק עכשיו בבית 2 שרתי 4U ו 2 מחשבים עם שתי ספקי כח 1500W כל אחד. ברגע שאני צריך חלקי חילוף אני מייבא מחו"ל חלקים במחיר שפוי ואף טמבל בממשלה לא יגיד לי במה עליי להישתמש להנאה ולרווח. במקום לזיין את השכל עם השטויות הללו. היו יכולים מזמן להפוך את המדינה לבלתי תלויה בחברת החשמל. תחנות כח סולאריות, גאוטרמיות ( בצפון ובאזור מכתש רמון ), שימוש ברוח ובאנרגיית הים לייצור חשמל. רק תעשו...
א | 17.03.10
4.
ל-1
למיטב ידיעתי, נכנס אישור גורף באירופה (ואני חושב שבעוד מקומות בעולם) על כך שמפסיקים לייצר נורות ליבון. זה יתחיל מהחזקות, ובשנה שנתיים הקרובות, זה יאסר בכלל (או עד 40W). ישראל בס"ה מצטרפת לטרנד ולא ממציאה את הגלגל. ממילא בקרוב לא יהיו מפעלים שייצרו את הנורות האלה. אבל משום מה יש לי הרגשה שעדיין יגיעו לפה נורות כאלה... :)
מי-שו | 17.03.10
2.
לשמור אנרגיה זה גם להקפיד על מחיר חלפים זוג גומיות לאטימת מקרר מעל 2000 ש"ח בקריסטל
למקרר חדש יחסית שעולה פחות מ5000 ש"ח חדש נידרש לשלם בקריסטל מעל 2000 ש"ח . זה בהחלט גורם בזבוז אבל היבואנים עושים עלינו קופה ץ וזה לא רק בקריסטל-אמנה מחיר מעל 2000 ש"ח לזוג גומיות ללא החלפה תללא התקנה מוגזם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אהרון | 17.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת