אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לצלם תמונה מושלמת

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ענת סיימה את לימודי המוסך בהנחיתי
ענת סיימה את לימודי המוסך בהנחיתי (במהלכה פרסמנו 8 מאמרים). כאחד שהנחה הרבה תלמידים לתארים גבוהים ושחלקם אנשי סגל באוניברסיטאות בארץ ובחו"ל, ענת היא סטודנט שרואים פעם בעשור. אני לא יודע מיהו כותב מס 4, אבל אני מאמין שהוא לא שייך לאונ. העברית.
אמנון שעשוע | 09.05.10
11.
תגובה נזעמת ל-4
אין אני מנוי בתחומי הפוסטים והאקדמיה כיום. הצגת הדברים על ידך מציירת מלחמת עולמות שבין העברית וויצמן. אז אם הגבתך היא בגדר "קנאת סופרים תרבה חוכמה", נראה שאין אתה מויו על קבוצה זו. מהכרותי את ענת, אופיה וכישוריה אין ספק שעוד נשמע ונדבר ובודאי לא בנוסח הדברים שהצגת.אומר לך שאני כאיש עסקים, לאחר שיחות שקיימתי עמה ועם קבוצה נפלאה של פוסטדוקים בבוסטון, (קבוצה של ראשים גדולים שהציונות בוערת בעצמותם) מוכן להשקיע בענת ובהישגיה. עלי והצליחי - ענתי ! ולצוות המעודדים מבוסטון - חיזקו ואימצו, הוכיחו לכותב השורות ההן שרוח חברית ואקדמית ישרה וכנה הינה ערובה להצלחת העוסקים בה ולא רוח קינאה וצרות עין.
שמואל | 27.04.10
9.
בהצלחה ! ועצה למגיב מספר 4...
ראשית, היה מענייו לקרוא על החוקרת המבטיחה ומחקרה היישומי ואני מקווה ומאחלת לה שהמחקר אכן יניב פירות ויקדם את עולם הצילום כפי שמתארת הכתבה. אני חייבת להודות שמגיב מספר 4 הפתיע אותי בתגובתו הארסית. אבל אם לומר את האמת, אני מרחמת על אנשים כאלה שבמקום "קנאת סופרים תרבה חוכמה" הם מוכיחים את אמיתות המשפט " קנאה מעבירה אדם על דעתו". אני שולחת לך את תנחומיי הכנים...
גאווה ישראלית ! | 25.04.10
8.
ל-4, עבדתי עם ענת ב-MIT
זו תגובה ל-4, שאיני מבין כל כך את הרקע לה. עבדתי עם ענת ב- MIT, ואני מכיר אותה היטב. אני יודע דבר אחד: מדובר בבחורה שאי אפשר אלא לרחוש כלפיה הערכה, ופשוט אי אפשר שעוררה במישהו תחושות כאלה כפי שעולות מדבריך. העובדה שענת ויתרה, לא רק על משרות נחשקות בארהב אלא גם על משרות בחברות היי טק במשכורות עתק, שלא לדבר על פתיחת סטרט-אפ בעצמה, שמן הסתם היתה שווה תוך שנה מאה מיליון דולר (תאמין לי, היא מסוגלת להרבה יותר מזה, והיא גם תגיע לשם) - העובדה שהיא ויתרה על אלה ובחרה מתוך אידאל לחזור לישראל, לתרום לפיתוח הכלכלה והטכנולוגיה שלה, ולהקים את דור העתיד של הממציאים והחוקרים בתחומה, מעידה כאלף עדים על אישיותה, ציוניותה, מחויבותה וסולם הערכים שלה. היא בחורה מדהימה, אינטליגנטית, צנועה וישרה, ואני שמח לחשוב שהתלמידים שלה - כן ירבו ואני ממליץ בחום - ילמדו לא רק הנדסה וטכנולוגיה אלא גם שיעור בלהיות בן-אדם. ענת תגיע רחוק מאוד, ואני גאה להשתייך למיליה שלה. המדינה כולה צריכה לראות כבוד גדול בזה שהיא כאן, ובחרה להצליח דווקא כאן, בידיעה שהצלחתה שלה תהיה גם הצלחה כלל-ישראלית. ענתי עלי והצליחי, ושבקרוב נתראה בישראל !!!! - עידו וכל החברים מבוסטון (בקרוב בבית!)
עידו בצלת | 25.04.10
5.
ל 4 הממורמר.. אני לא מכירה את ד"ר ענת לוין ואין לי שום יכולת מקצועית להעריך אותה
ואני גם לא מכירה אותך אבל אני מודה שנראה לי שיש לך כנראה את היכולות הללו, (לפחות יותר מאשר לי) מתגובתך ניתן להבין שיש לך צרות עין ותסכול אישי רב מקוה שתצליח במחקרך למען החברה ושתביא תועלת מלבד בקורת וחוסר פרגון לעמיתיך. מתי ואיפה אני אמצא מקצוע בו עמיתים מסוגלים לפרגן איש לרעהו? למה זה כל כך קשה? חג שמח אנשים, הרחיבו את ליבכם !
גל | 31.03.10
4.
חוקרת "דגולה" - עוד לא מצאתי מתודה שלה שעובדת
את החוקרת ה"דגולה" הזו אני מוצא לאחרונה בכל רשימת כוכבים, וכנראה שמרגע שאתה נכנס לרשימה אחת אתה מוצא את עצמך באופן אוטומטי ברשימות אחרות. מהכירות עימה ועם המחקר שלה עולה תמונה אחרת לגמרי. המחקר שלה משעמם ולא מחדש. הדברים תמיד נראים מהפכנים ומרתקים, התוצאות תמיד נראות מעולות. עוברות שנים בודדות ומתגלה שמהעבודה לא נשאר דבר בשימוש למעט כותרת שהיתה פעם אופנתית וערבוב של שיטות רבות שלא ברור מה הקשר בינהן. את התוצאות שהיא מציגה היא בוחרת בקפידה, או גרוע מזה, ובכל מקרה התוצאות לא מייצגות את היכולות המאוד מוגבלות של המתודות שהיא מפתחת. במקרים רבים מתגלה שהמתודות אינן עובדות כלל ולא ברור מהיכן התוצאות שהציגה. לצערנו למדנו בדרך הקשה להתעלם לחלוטין מהעבודות שלה, או לפחות לקחת את התוצאות המוצגות בערבון מוגבל מאוד. לא ברור מדוע מכון ויצמן בחרו להעסיקה, ובעיקר השאלה עולה לאור היכולות הבין אישיות הירודות, שאומנם נפוצות מאוד בקרב חוקרים, אבל כאן הן מגיעות לשיא חדש. כנראה שלהעדפה מתקנת יש היום משקל רב במכון ויצמן, ולצערנו ככל אפליה סופה לדרדר את המכון ולא לקדם נשים. אין מ קום לבחירות כאלו בעולם האקדמי.
אונ' עברית | 30.03.10
2.
מעניין האם יהיה ניתן גם להגדיל פורמט סרטון לכל גודל וכך לראותו בבהירות במסך גדול!
אגב להמ שימושים צבאיים? קודם כל מדעיים בתחומים מגוונים ורק אח"כ רפואיים ובסוף צבאיים! אם אכך יהיה ניתן להמיר את הרעיון לתוכנה שתגדיל אוטומטית סרט בגודל ביטים קטן זה יהיה פנטסטי ויאפשר הגדלת נפח איכסון במחשב פי כמה מאות וכן יאפשר העברת מידע באינטרנט בכמות ביטים קטנה וכו יופי של רעיון , כך אומר הדג שלי!
החתול השומר על הגבינה | 30.03.10
1.
הכבוד הראוי - למדענית הגדולה
ד"ר לוין אינה רק ממציאה, מדענית וחוקרת, היא בעלת חזון ומעוף וזה יתרון עצום לבעלי היכולות המנטאליות ואינטליגנטיות העוסקים בקידום פני העולם בעתיד הלא רחוק. אני מתרגש אפילו מהאפשרויות הדמיוניות לכאורה כצלם חובב "הסובל" מהקשיים העכשוויים גם במצלמות החדישות ביותר של היום.
ניסן | 30.03.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת