אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי שמע על ענת קם

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
צריך למצות את הדין במלוא החומרה
הצעתי להגיש תביעה לעונש מקסימלי - מאסר עולם למיטב ידיעתי. שהשופטים יחליטו מה שרוצים. אם יפסקו עונש קל ממליץ לפרקליטות להגיש ערעור לעליון. לפחות יש צורך לנסות. ייתכן וייגמר המשפט בעוד 5 שנים אך לפחות ירתיע אחרים שכבר עשו מעשים כמוה אך טרם מימשו את מלוא פוטנציאל העברה ולא מכרו עדיין את החומר שנגנב. ברור שגם אחרים עשו דברים דומים. היה לענת קם זמן העולה על שנתיים ע"מ להפיץ את השיטה בין חבריה לאידיאולוגיה- כול אלה שעדיין בשרות צבאי.
רכ | 11.04.10
2.
לכול אדם שתי פנים
אין בדיקה היכולה לאמת בנחרצות, מה טיבו של אדם עד הסוף. פטריוט שרוף, בנסיבות מסוימות יכול להפוך ל לשונא ישראל ולפעול נגדה. אדם בעל ערכים יכול להפוך למושחת הדור. אדם צדיק יכול להיות סוטה מין מסוכן וגם חיילת מצטיינת המסורה לתפקיד יכולה להפוך למרגלת.
 | 11.04.10
1.
גאונה ! כך לפי מבדקים שעברה
מקומם לראות את התומכים (גם אם הם בני משפחה - שהיה ראוי שימלאו פיהם מים) מיחסים לענת, תום לב, ללא כל כוונת זדון. מדובר בעלמה כישרונית שאובחנה על סף גאונות. להגיע ללשכת אלוף הפיקוד מבלי לדעת משמעות של הוצאת מסמכים בכלל וסודיים בפרט. זה פשוט לא יתכן. אלא אם מדובר באינפנטילית, וכזו לא הייתה מגיעה למעמד מסווג כל כך. אין מקום לנהוג בכפפות משי כפי שנעשה עד כה. מאות מסמכים סודיים מסתובבים על דיסק און קי. בגלל מעשיה של ענת ומהוים סכנה ממשית לבטחוננו.
שרוליק | 11.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת