אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השבוע: אין גבול

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אף שהכותבת שייכת לצד השמאלי, היא מבינה את החומרה במעשה של ענת קם, וזה חשוב.
לעיתים דומה שחלק מהשמאל פשוט מעוניין בהתאבדות מרצון. אני מקוה שענת קם תשב בכלא הרבה שנים, למען יראו וייראו. צר לי עליה באופן אישי, אבל אם לא יהיה פה עונש חמור, עוד חיילים מבולבלים עלולים לעשות כמעשיה ואז אנה אנו באים.
דרור | 17.04.10
4.
אוי אוי אוי
מישהו בצה"ל מדליף מסמכים סודיים? באמת, לא נשמע כדבר הזה במחוזותינו. מעולם אף גורם בלשכת האלוף או הרב-אלוף לא דיבר עם עיתונאים, לא מסר להם ידיעות סודיות עבור סקופים גדולים ומעולם אף לא נתקל בעיתונאי כבדרך מקרה! ולשכת ראש הממשלה? מעולם!!! מעולם אף גורם בלשכה לא הדליף לעיתונאים על מה שמתרחש בלשכה, שלא לדבר על ביקורים סודיים כלשהם של ראש הממשלה ברוסיה. וראש הממשלה בעצמו מעולם לא הדליף- וברבים- כי ישראל היא שתקפה בסוריה, הדלפה שיכלה לעלות לישראל במלחמה עם סוריה. אוי אוי אוי. לכלא, להשליך לכלא את השמאלנית הזאת שהעזה לפקפק בנחיצות ובחוקיות מעשי צה"ל. צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם. או כך לפחות טוענים הטוקבקיסטים. והם גם טוענים שיש לתלות את ענת קם. ומאחר שלתמי ארד קשה לגבש דעה עצמאית על כל הפרשה- גם נורא הרבה כתבות לקרוא- הרבה יותר נוח ללכת עם העדר ולייחל שיתלו את קם גם כן.
אורית | 16.04.10
3.
טןר לא ענייני
בכל הכבוד תמי, מה קשורה הסבתא שלך לבלאו וקם? ומה קשור חינוך כזה או אחר למה שעשתה קם? האמנם זה כשל חינוכי? מדוע עיתונאים כמוך מצדדים בריש גלי במערכת הבטחונית המרשה לעצמה לאיים על עיתונאים ואזרחים? האם זו לא בדיחה לכנות את ענת קם "מרגלת"? עבור איזה צד היא ריגלה בדיוק? ואולי האמת היא שמערכת הביטחון מנסה להתנקם בבחורה צעירה שניסתה לחשוף את ערוותה של המערכת ושל האלופים העבריינים ברבים? למה אף אחד לא מדבר על זה? קצת חומר למחשבה עבורך בשבת.
הזיכרון שלך לא משהו | 16.04.10
2.
חיילת גונבת מסמכים בכוונה תחילה
צריך להיות מטומטם כדי לא לשים לב שקם גנבה מסמכים בעודה חיילת ומסרה את חלקם או כולם מאוחר יותר - יש כאן כוונה ברורה, יש כאן חשיבה מראש, יש כאן רצון לבצע עברה ויש כאן ביצוע עברה בידיעה ברורה שו עברה חמורה. אני באמת לא מבין את כל הנסיונות להקנות לפשע הזה נופך רומנטי. הבחורה גנבה חומר סודי ביותר ודינה מאסר
חיים | 15.04.10
1.
לגנוב ממעביד ובמקרה שלנו צבא ההגנה לישראל
החוצפה הבלתי נתפסת לגנווב ממעביד ובמקרה שלנו ענת קם עבדה בצה"ל וגנבה חומר סודי. נכון. זה היה קל לגנוב את הניירת הסודית מהלשכה. אז מה? זה אומר שמותר לגנוב ממעביד? האם לעובד שלי מותר לגנוב ממני מידע? זה לא נתפס. הקישקוש של עורכי הדין והעיתונאים... שמישהו יבוא ויאמר לה (לענת קם) "גנבת מהמעביד שלך סחורה - ובמקרה שלך גנבת מידע מצה"ל". שמאל ימין ספרדי אשכנזי - מה זה משנה? תגידו השתגעתם? הבחורה גנבת. פתאם משחקים איתנו ב"חיסיון עיתונאי?" היא כתבת רכילות סוג ג' והחברים שלה - קוראים לה עיתונאית. הלו? תתעוררו: הגברת היא גנבת וסוג של מרגלת. חוץ מזה, ממתי עיתון הפך למפלט של גנבים.
זאב גורנשטיין | 15.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת