אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוד תושב חוץ בדרך לנווה צדק: 11 מיליון שקל לדירה

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
למשפחתי יש מגרש בנווה צדק 405 מ"ר ולא מצלחים לקבל עליו 20 מיליון
למשפחתי יש מגרש בנווה צדק 405 מ"ר ולא מצלחים לקבל עליו 20 מיליון שקל אז איך זה דירה של 200 מ"ר ב 11 מיליון שקל? והמגרש של משפחתי נימצא במיקום יותר טוב בשבזי 24 . משהו לא נראה לי במחיר במחיר כזה היה עדיף לרכוש את המגרש !!
אבי | 19.04.10
18.
כתבה עם נתונים מעוררי ספקות ותמיהות
אף ברוקר בריטי לא ישליך את כספו על דירה במגדל בתל אביב כאשר במחיר הזה הוא יכול לקבל ברחבי לונדון נכסים הרבה יותר מעניינים שמחיריהם צנחו בעקבות המשבר שפוקד את אירופה. כל ברוקר יודע שבמחירים גבוהים מוכרים - לא קונים ! משחררים כתבות כדי להריץ למעלה את הבועה הישראלית שעוד כמה שניות תתפוצץ...
עדי | 19.04.10
17.
מה הסיפור? לנו הישראלים מותר לרכוש נדל"ן בכל מקום בעולם ושרוכשים אצלנו זה פתאום לא בסדר?
לכל המתחסדים פה, כמה ממכם משקיעים בחו"ל? כל הזמן שומעים על ישראלים שקונים פיסות נדל"ן בכל רחבי העולם אבל שמישהו רוכש אצלנו פתאום זה לא בסדר? הרי שהרומנים אמרו שהישראלים קונים את כל הנדל"ן ברומניה כל הטוקבקיסטים פה קפצו איזה אנטישמים ונאצים אבל עכשיו מי הגזען האמיתי הא? צבועים!!!!
 | 19.04.10
14.
מה יהיה?
אנשים פשוט לא מבינים - זהו ענף יצוא חשוב של מדינת ישראל. אין הבדל מהותי בין יצוא 1,000,000 טפטפות לבין מכירת דירה אחת לברוקר בריטי. כל מדינה בעולם הייתה שמחה מאוד להפוך יעד לרכישות נדל"ן של תושבי חוץ. ואשר לטענה לפיה "הם תופסים שטח", ובכן זו פשוט שטות. אפשר לבנות 1,000,000 דירות פאר על פחות מ-1% משטח המדינה. לא מאמינים - חשבו לבד.
דו רה מי | 19.04.10
10.
תגובה ל-6 אתה טועה ומטעה--התמונה שהראית היא של מגדל נוה צדק ולא מה שמדובר בכתבה!!
המגדל "נוה צדק על המים" הינו מגדל שמתוכנן לקום על רחוב יצחק אלחנן ומופיע קו ישר מערבית לכלבו שלום,ביניהם מתוכנן עוד מגדל כך שיווצר רצף של 3 מגדלים גבוהים(מכלבו שלום)ועד הים עם מבנים נמוכים וחנויות בוטיק ביניהם מצידו האחד ובצידו השני שדרת עצים ירוקה כמו בשדרות רוטשילד לדעתי הפרוייקט ירים מאוד את כל האזור הן בזכות השקעות של העירייה העתידיות!! הפרוייקט הינו המדהים ביותר בתל אביב-מבחינת מיקום(פריים לוקיישן),דיירים איכותיים,ואיכות הבנייה והעיצוב(גורגיו ארמאני)ולא צריך עוד להוסיף מילים!!
גר באזור | 19.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת