אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צניחה בשכר הכדורגלנים והכדורסלנים בארץ

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
כתבה יפה ומקצועית מאוד...
אולי אפשר להכניס כעת מדד חדש לבורסה.. מדד משכורות הספורטאים ? אני בדעה שלספורטאי מגיע להרוויח כמה שיותר על כל ההשקעה שלו במהלך השנים. הבעיה בספורט הישראלי שהרבה מאוד ספורטאים ולראייה הכתבה מרוויחים פחות מהשכר הממוצע במשק וזאת פשוט בושה !!! אני לא חושב שבאף מדינה מערבית יש שכר כל כך נמוך לספורטאים.
ליאור | 23.04.10
12.
השכר שוה לרמה
לא ממש מתאמנים לא ממש חיים חיים ספורטיביים לא ממש מכבדים את המקצוע שוה לא ממש משכורת שיצאו לעבוד בשוק העבודה בחוץ ויראו מה צריך לעשות בשביל 6000 שקלים ביום ראשון אין אימון כי "שחקו" בשבת בשני יש משחק שש בש בשלישי אימון שחרור ברביעי אימון טקטי בחמישי יום חופשי וכו וכו
רון | 22.04.10
8.
מה, הם מקבלים על זה כסף?
ת'כלס, הכדורגל בארץ הוא לא ברמה, ועל זה גם התשלום. אם היה מה לראות, מעבר לחבורת ליצנים שבקושי מזיזים את עצמם, כנראה שאנשים היו רואים יותר, והיה יותר כסף לאנשים הללו. אבל כשלא מתאמצים, והכדורגל ברמה בינונית ומטה - מה מצפים שיקרה? בונוסים גדולים - רק למי שמתאמץ. בדיוק כמו בשאר העבודות.
רוני | 22.04.10
7.
מסתבר שכדורגלן זה לא פרנסה ולא עתיד למעט בודדים שבבודדים
כדורגלן אחרי צבא מצפה ל12 שנות עבודה בערך עד גיל 33-24. אחרי זה בודדים יכולים לעבוד כמאמנים אבל רוב המאמנים לא מרויחים משהו..לא כולם אברם גרנט. אם כדורגלן מרויח אפילו 30 - 40 אלף ברוטו כמה יוכל לחסוך מזה לעת בלותו? מיליון שקל? שני מיליון שקל? מה הוא יוכל לעשות עם זה? לפתוח פיצוחייה? בית קפה אולי.. נכון שרוב השחקנים בארץ לא שווים גם את המשכורות שהם כן מקבלים..מצד שני..במשכורות האלה זה לא עתיד.
michael | 22.04.10
6.
לכל הסטלנים והמגעילים ניראה אתכם מתאמנים 7 אימונים בשבוע מגיל 6 !!!!
לוותר על כל חוויות הילדות אירועים משפחתיים ....טיולים שנתיים .... וכל הזמן מלחמות עם האגודה כדי לקדם אותך !!!!! צעקות ומריבות עם מאמנים ....ובסוף רק 35 שחקנים בליגה מרוויחים נורמלי מתוך עשרות אלפי ילדים ונוער שמשחקים באגודות !!!
פיני | 22.04.10
4.
חבל שאני לא ספורטאי...
כשעובד רגיל מעבד 6000 ש"ח ממשכורתו (85 אחוז מהעובדים במדינת ישראל) זה אומר שהוא הופך למובטל כי משכורתו אינה עולה על סכום זה. כאשר הספורטאים מאבדים כזה סכום, זה לא מדגדג להם בפופיק. אולי כדאי שהתמורה תהיה לפי מספר הגולים/סלים שכל שחקן יבקיע? אז יהיה צדק בעניין!
אבי | 22.04.10
2.
כדורגל/כדורסל וכל מה שבינהם
*הקבוצות צריכות לזכור שהשחקנים הם המוצר שלהם והם צריכים לקבל נתח יפה מהרווחים(ב-nba בעלי הקבוצות מחוייבים לתת 57% מהרווחים של הכדורסל לשחקנים בליגה),בעולם שבו אנחנו חיים(עולם התקשורת)צריך לדעת איך לשווק מוצר(את השחקן). להלן מספר דברים: 1)הכדורסל והכדורגל הם ענפי הספורט הקבוצתיים המובילים ואין צורך לצפות שיקום עוד ענף ספורט וינסה להתחרות בהם,במדינה יש 7.5 מיליון אנשים שמתוכם הרבה שבכלל לא מתעניינים בספורט ולכן צריך להבין שצריך לפתח את ענפי הספורט המובילים כיום. בארה"ב לדוגמא המצב שונה מכיוון ששם יש מאות מליוני תושבים שאצלם ספורט זה חלק משגרת החיים,הם מצליחים לעורר עניין למרות שיש מספר רב של ענפי ספורט א)פוטבול,ב)בייסבול,ג)כדורסל,ד)הוקי קרי,5)גולף,6)קצת כדורגל ועוד. 2)כדורגל-הבעלים של קבוצות הכדורגל צריכים להבין שבזכותם ליגת העל עומדת על הרגליים והם צריכים להקים דחוף מנהלת ליגה שתעסוק אך ורק בליגת העל הכדורגל ואת שאר נושאי הכדורגל(נבחרות ישראל ושאר ליגות הכדורגל)להשאיר לאיגוד,אין ויכוח שזה רק יעזור,התפקיד של המנהלת הוא להסדיר את ליגת העל בכדורגל ולפתח אותו מבחינה שיווקית,בראש המנהלת(דירקטוריון) יעמדו ראשי קבוצות ליגת העל הכדורגל והם יקבלו ביחד החלטות באשר לפיתוח הליגה. 3)כדורסל-בכדורסל יש מנהלת ליגה שעוזרת לפיתוח ליגת העל,מבחינת תקציבים יש הבדל בין מכבי לכל השאר אבל בגלל שיטת הפיינל פור שקיימת כיום(שיטה לא ספורטיבית אשר פוגעת במכבי ללא ספק אבל מובנת מבחינת המנהלת ושאר הקבוצות מכיוון שהיא נותנת יותר אטרקטיביות לליגה). יש קבוצות בליגה העל בכדורגל שעומדות יפה על הרגליים ויש כאלו שבקושי. 4)גם הכדורגל וגם הכדורסל צריכים לעשות צעד קדימה מבחינת שיווק הליגה:פרסומות בערוצים המסחריים לשיווק השחקן והליגה,שלטי חוצות(ממש כמו בארה"ב) ועוד.
אדם | 22.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת