אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עשו עסקה: 2.7 מיליון שקל לפנטהאוז בירושלים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לקהל הציבור ברחב כדי לדעת...
הגיע הזמן שאנשים יפנימו שמחירי הדירות באיזורי המרכז אינם הולכים לרדת..ובטח לא ברמות שמצפים, הרי זה ידוע שהקרקעות בישראל אוזלות עם השנים, וכיום אנו חיים במצב שכבר לא נותרו שטחי בנייה כמו לפני כ-4 שנים. בעקבות החוסר בקרקעות לגיטימי שמחירי הדירות החדשות ובפרט הדירות יד שנייה יהנו מעליית מחירים. ואני יוסיף על כך בתור אדם שחי את שוק הנדל"ן ואת קהל הקונים שמחפשים דירות בשוק שאדם שלא יקנה דירה בשנתיים הקרובות סביר להניח שלאחר מכן הקושי לקנות רק התגבר עם הזמן. כך שנכון לעשות את הצעד היום ולהתחייב ולגשת לבעל מקצוע נכון שידע להגיש אותך בתור לקוח לעיסקה שריאלית למצב השוק היום.
איתי | 26.04.10
7.
למה הכוונה "לבנות לצעירים"?
במודיעין יש למשל בנייה של דירות בנות שלושה חדרים. ואם תשים לב, הרבה מהן מוצעות למכירה. כי כמה שנים לאחר שהמשפחה גדלה, נולדים ילדים, הדירה קטנה מדי, ולכן צריך לעבור דירה. אז בונים דירות כאלה, אבל גם לא צריך להגזים, כי לאחר מספר שנים ממילא נאלצים לקנות דירה גדולה יותר.
לשגיא ממודיעין | 26.04.10
6.
מהיכן לצעיר שסיים צבא או אפילו סיים אוניברסיטה יש כסף לקנות דירה?
דירה לא עולה 100 ש"ח וגם לא עשרת אלפים ש"ח. לכן גם באזורים בפריפריה, ויש פה דוגמאות, דירה עדיין נמכרת במאות אלפי ש"ח. גם 150000 ש"ח לדירה ישנה בלי מעלית וקטנה מאוד, הנמצאת בפריפרייה הם סכום גדול עבור צעיר שסיים צבא. תתחיל ללמוד, לעבוד ואז תקנה.
למגיב 2 | 26.04.10
1.
חחחח מי קונה פ"ת במחירים האלה?
1.5 זה מחיר של דירה ישנה בלי מעלית במרכז רמת גן או איזורים טובים בגבעתיים (ואפילו בחלק הזול של מרכז תל אביב) פ"ת, לא חשוב כמה ישבחו את כפר גנים ג ואם המוןשבות, היא עדיין פתח תקווה הישנה והמוכרת ומוצפת האוכלוסיה הלא איכותית. עם יד על הלב, כמה רופאים או טייסים או עשירים וכו' מתגוררים בפתח תקווה??? זה מה שחשבתי.
איתי | 26.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת