אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל המינהל לשעבר: "אולמרט אמר. אפרתי עשה. כך צריך להיות"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
עכשיו אני מבין למה ביטלו את הפטור מדמי היתר עד 160 מ"ר
בעבר היתה תקנה שכל מי משעוניין להרחיב את ביתו עד 160 מ"ר היה פטור מתשלום דמי היתר. כאשר השחיתות הגדולה החלה, היה צורך למלא שוב את הקופה , וכמובן שבוטל הפטור (כן כן, על חשבון האזרח הקטן והתמים שכל שקל משפיע עליו בצורה חזקה). לא ייתכן שכל המעוניין להרחיב את ביתו בעשרות מטרים בודדים ישלם סכומי עתק של עשרות ומאות אלפי שקלים. יש להחזיר את הפטור ומייד!!! תתעוררו!!!
חוק צדק וסדר | 02.05.10
2.
אם לוקח 5 שנים לחדש חוזה חכירה, המערכת חסרת תקווה
לקח לי 5 שנים לחדש את חוזה החכירה - רק לחדש, בלי שינויים, בלי חריגות ובלי בעיות. רק בגלל שלא הסכמתי לקחת מאכר. 5 שנים של "תבוא בעוד חודש", "הארכיון שלנו עובר לירושליים, תחזור בעוד חצי שנה", "התוכניות הלכו לאיבוד, תכין חדשות", "נראה בסדר, אני צריך להחתים את הפקידה במשרד לידי, תבוא בעוד חודש"
מושבניק | 29.04.10
1.
מנהל הגון
ברגע שראה שאין לו אפשרות לקדם כלום במנגנון המסורבל וללא שיש לו גיבוי פוליטי - הוא החזיר את המפתחות. הניתוח שלו נכון - המינהל עוסק בדברים לא לו, למשל: ועדות קבלה במושבים וקיבוצים - לא ידעתי שיש להם פסיכולוגים במערכת. נושאי תכנון ובניה - לא צריך להיות בידיהם. קביעת מדיניות קרקעית - יש להפקיע את הנושא מידיהם ולהשאיר להם תפקידי ביצוע בלבד. והכי חשוב - שיעשו סדר במערכת קבלת ההחלטות שלהם. הובטח לצמצמן כדי 100 החלטות מכסימום - אולם הן מתרבות כמו אמבות - בעיקר ככל שהנושא נוגע להמושבים וקיבוצים.
משה | 29.04.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת