אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כיכר המדינה בתל אביב: סגרו מרפסת ללא היתר - ונקנסו ב-100 אלף שקל

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
השתגעו לגמרי
העיריות והמדינה מוצאים פה הזדמנות להתעשר בכסף קל. למי הזיקה סגירת המרפסת? אם סגירת המרפסת לא מתנגשת בתב"ע היה צורך לאשר את זה ומקסימום לחייב בקנס סימלי ובארנונה לכל התקופה. על זה בדיוק הממשלה ונתניהו מתלוננים. ובגלל זה יש שוחד ושחיתות כי לאישור קטן מוציאים את הנשמה. מה אכפת לכל הגולשים המתנגדים מסגירת המרפסת? האם זה על חשבונם. האם המרפסת מפריעה להם לראות את הנוף? פשוט צרות עין וקטנוניות.
ניר חזן | 06.05.10
28.
2 בנדלן היוקרה נקבעת לפי המיקום בשיעור 90 אחוזים
לכן דירות הרוסות של 60 מטר בכיכר המדינה ועוד יותר בצפון הישן (מאבן גבירול עד הים ומבוגרשוב עד הירקון) עולות 1.8 מיליון שקל בלי מעלית וחניה (לפי רוב האינדקסים היום). לעומת זאת, דירת חדרים חדשה באשדוד או ביבנה יעלו קצת יותר ממיליון שקל עם מעלית ועם חניה. הכלל, ידידי, הוא LOCATION LOCATION LOCATION נ.ב- אני מסכים איתך שהכיכר עצמה נראית כמו פח זבל אבל זה לא גורע מהמחירים באיזור (לאו דווקא ברח' ה' באייר עצמו. בארבע ארצות או בסוקולוב הרבה יותר יקר)
מבין | 03.05.10
26.
בושה וכלימה לבתי המשפט בישראל ולמצודדים בעריה הרודנית הזו!!
אני לא יכול שלא להתבייש בבתי המשפט שלנו שתמיד יוצאים קשוחים ואבות מלמדי מוסר כלפי האזרח הקטן ומול גופי החוק ומול העברינים האמיתים הם פחדנים ומוגי לב. בושה למערכת המשפט בישראל ,למה לא להסתפק בצו הריסה או פרוק וכנס על תנאי, עריית ת"א גם ככה עשירה מאד על גבו של האזרח הקטן וברוב חוצפתה לבא ולטעות לאזור יוקרה בככיר המדינה ?! מישהו ביקר שם לאחרונה זה נראה כמו אזור להריסה לבניית איצדיון לאולימפיאדה בסין, זה יוקרה?! מה יוקרתי שם ריח אגזוזי המונויות וצחנת צועת הכלבים?! בתי המשפט מגבים עירייה רודנית ורודפת בצע, מישהו שאל את עצמו היכן כל הכספים של העריה גובה?! אני רץ שנים לבקש סגירת מרפסת ומטורטר ממשרד למשרד אבל לבנות מפלצת בירושלים זה בסדר! למה שאותו שופט גיבור לא יוציא צו הריסה להולילנד?! למה לא? אני בעד ואגב תקנוס אותם לפי אותו מפתח 100000 ל23 מ"ר= 4347 ש"ח למ"ר מה יש תעשיר קצת את קופת המדינה,הרי שופט מלומד והגון אתה לא?!
כפיר | 02.05.10
25.
מענין עם אגף הנדסה פועל בזו נחישות מול מקורבים ובכירים
האם לא עדיף היה שמנהל הנדסה יבחן לעומק את הדרך לאפשר הגשת בקשות בניה לסגירת מרפסות תוספות בניה אפשריות באופן ממוקד אמיתי מבלי שידרש לאזרח לשכור מכר זה שמכיר את הליכות האגף והדרך לקדם תיקים באופן שונה ומשונה וביכולת להעביר תוכניות שלא תמיד עולות בקנה מידה מידתי לבנות על גג בבעלות פרטית אבל אדמת מנהל יכול להמשך בקשה להתר שנים התנגדות כזו מסמך כזה ודרך לא דרך לאפשר לבעל הנכס לממש את זכותו ללא בקשת הקלות וחריגות על פי הכתוב מענין משאז אין העריה תובעת את עצמה על הנזק הניגרם לאזרח על פרקי הזמן האין סופיים לקבלת התר ומימוש זכויות על פי חוק אז באמת.
אבי | 02.05.10
17.
זווית אחרת בנושא
כביכול מדובר בעונש חמור וחסר תקדים, אבל תחשבו על זה רגע. חמש שנים, ועוד שלושה חודשים להרוס. כלומר, 63 חודשים וקנס של מאה אלף שקל. 1400 שקל לחודש בערך, שזה 700 שקל לאדם. כלומר, העונש הכי הכי נורא שבנאדם מקבל, על זה שהוא לוקח 23 מטר ציבורי במקום הכי יקר בארץ, זה עוד 700 שקל לאדם. פייר, אם היו מציעים לי להגדיל את הדירה המצ'וקמקת שלי בתל אביב בשביל 700 שקל לחודש, בעוד 23 מטר, הייתי אומר שזו עסקת חיי.
דניאל | 02.05.10
12.
אזור יוקרתי...
נו באמת? מדובר בכיכר מוזנחת במיוחד ומכוערת המתהדרת בבנייני מגורים אפורים וכעורים. אז נכון, היא מאוד פלצנית... אבל עדיין מכוערת. חנויות גוצ'י ופראדה עדיין לא הופכות מקום ליוקרתי, מה עם קצת השקעה וטיפוח האזור? ובלי קשר ל"יוקרה", תושבים שפוגעים בחזות הבניין בכל מקום בעיר ראויים לקנס כבד.
מיכל | 02.05.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת