אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל התחנה המרכזית בתל אביב יקבל שכר בעלות של 32 אלף שקל בחודש

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אני מאחל הצלחה גדולה לזיו ומאחל לו להכפיל את המשכורת
עזבו אתכם משטויות של שכר. מדובר בחברה פרטית מסחרית והלוואי וישלמו למיקי זיו פי שתיים. לעצם העניין, אני מאחל למיקי זיו שאיתו עבדתי 6 שנים הצלחה גדולה מאד!. מיקי, אחלה של אדם עם קבלות בעיר רעננה. מיקי היה מנהל אגף חזות העיר שאחראית על המראה והשרותים המיוחדים של העיר רעננה. לא לחינם רעננה כזאת מבוקשת וקוטפת כל כך הרבה פרסים. למיקי זיו יש חלק גדול מאד במיתוג של רעננה כעיר המובילה בישראל ועל זה מגיע לו הרבה מברוקים והצלחה ענקית בתפקידו החדשץ אין לי ספק שהחברה שמשלמים למיקי משכורת יצאו נשכרים. שבת שלום.
דורון בכר | 06.05.10
15.
צריך להרוס את התחנה המרכזית בת"א ולבנות חדשה בהקדם
וזאת מהסיבות הבאות: א. היא גדולה מדי, ולראיה שכמעט כל הקווים מרוכזים בשתי קומות. הגודל גורם לכך שקשה להתמצא בה, היא מטונפת באופן תמידי, יש בה חלקים בלתי מושכרים, וכך הלאה. אין שום סיבה שלא יקטינו את התחנה לשליש או רבע הנפח הנוכחי שלה, ואז ישמרו עליה נקיה ומטופחת כמו התחנות המרכזיות בירושלים ובכניסה הדרומית לחיפה. ב. היא נמצאת במיקום גרוע, רחוק מדי מתחנת הרכבת. אם היו מקטינים אותה לרבע הגודל, היו מוצאים לה מקום ליד תחנת רכבת ההגנה, מיקום הרבה יותר טבעי בשבילה - וראו מה קורה בחיפה. ג. הנוכחות שלה בשכונת מגורים מדרדרת את השכונה, ואין צורך להרחיב. עדיף לבנות אותה מחדש באיזור עם פחות אוכלוסיה.
יובל | 03.05.10
14.
ל-9רק ביגלל שלמד הוא אמור לקבל כל כך הרבה?
זה שהוא למד 4 שנים אז ביגלל זה הוא מתעסק במקצוע שהוא למד אני טבח ולמדתי 3 שנים טבחות בארצות הברית ואני מקבל 30 שקל לשעה ואני עובד 14 שעות על הרגלים בקיץ ליד התנורים וכולי מסריח ואין לי מזכירה שתעשה לי קפה הוא בגלל מה שלמד הוא עובד במשרד במשהו מסוים שהוא אוהב ולא בתור כולבוינק במשקד ממוזג עם מזכירה והולך אלגנט ואני לא
דודו | 03.05.10
9.
תגובה ל-7
משכורות גבוהות לא באות מהשמיים. הם מייצגות "שווי שוק" מסוים. בשביל לסחוב שולחנות ולנקות מחבתות לא צריך כישורים, השכלה או ניסיון - ולכן ההיצע של העובדים המסוגלים לעבוד בעבודה זו הוא גבוה. לעומת זאת, היצע העובדים בעלי תואר שני, עם ניסיון תעסוקתי רב, שיכולים בכלל לעבוד בתור מנכ"לים של חברות - הוא נמוך. ולפיכך, המשכורת שלהם גבוה יותר. כדי להרוויח כמו זיו, אתה צריך, בתור התחלה, לסיים 12 שנות לימוד, תואר ראשון באוניברסיטה, וגם תואר שני (רצוי במנהל עסקים).
ארז | 03.05.10
7.
לו הייתי זיו...
23 אלף? הלוואי עלי. אני סוחב שולחנות ומנקה מחבתות ומרוויח 25.5 שקל לשעה. אוי עד מתי... גם אני רוצה להיות מנכ"ל כדי להרוויח כמו זיו אני צריך לעבוד 1260 שעות בחודש. בחודש ארוך יש 744 שעות. מותר לפי חוק לעבוד עד 12 שעות ביום כלומר 84 שעות בשבוע כלומר 336 שעות בחודש בערך כלומר במקסימום שאני יכול להרוויח זה 8658 שח. לפני ניכויים שזה 15000 פחות ממה שזיו מרוויח. redemption!
גם עסוק במספרים 24, 7, 365 | 03.05.10
5.
שתי הערות חשובות
א. גם אצלנו בחמוציה המנכ"ל מסתפק בשכר סביר. הכל שאלה של היקף העסקים והרווחיות - שני תחומים שבהם חברת התחנה המרכזית אינה מצטיינת במיוחד. ב. אם אכן תפקידו האחרון בצבא היה רמ"ט אוגדה (אל"מ במיל) יש להניח כי יש לו גם פנסיה יפה מהצבא, ולכן שיקולי השכר משתנים.
יוסי, מנכ"ל יוסי חמוצים | 03.05.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת