אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"החרדים לא עובדים? שקר מובנה"

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
שימו לב לתגובה מספר 4 !
אני מציע לכולם להתעורר מזחיחותם ואדישותם. הכותב בתגובה 4 מעיר אתכם, לשיטתו הוא צודק ואכן בעוד מספר לא רב של שנים יהיה כאן רוב שאינו ציוני. על כן עליכם (הרוב ההחילוני - לעת עתה) לנקוט בצעדים הבאים: א) להצביע לכנסת לא על פי נושאי ביטחוני ומדיני אלא על פי סדר יום אזרחי. ב) לקרא את המאמרים באתר "דעת אמת" - חפשו בגוגל. ג) להביע את דעתכם בנושא בפומבי ללא רגשות נחיתות. ד) להפיץ לכל מי שאתם מכירים את הרעיונות המובאים באתר ואת הסכנה המוחשית לילדי כולנו העלולים למצוא את עצמם יום בהיר כנתיני מדינה המנוהלת על פי חוקי ההלכה \ השריעה. יום טוב.
אתאיסט | 03.07.11
4.
האם יש בוגרי החינוך החולני מובטלים ?
אני חרדי עובד, ברוך ה' פרנסתי בשפע, השכלתי היא תורתו של הקב"ה נטו, (אגב, גם היום אני משתדל להתנתק מהעולם לכמה שעות טובות ביום, ומתענג על ה' ע"י לימוד התורה הקדושה). ורק הערה קטנה, כמה מובטלים ישנם בקרב בוגרי החינוך החולני ? - כולל עובדי הייטק, רופאים ועורכי דין וכו' !? ומאידך הרי ישנם עשרות אלפי חרדים שמתפרנסים בכבוד!ללמדך ש"אין העשירות מן האומנות ואין העניות מן האומנות", אלא הכל מאיתו יתברך! אגב, לפי המחקר המצביע על כך שב2040 78% מתושבי המדינה יהיו חרדים או להבדיל ערבים, (לענ"ד זה יקרה הרבה לפני"ז) אני מציע לאחיי ש"עדיין אינם שומרים תורה ומצוות" להתעשת, ולאו הם עלולים להפסיד את מקום עבודתם, האוניברסיטאות יסגרו, מקומות הבילוי יעלמו, בצבא ישמרו תורה ומצוות, במדיה וברשת יפיצו תורה ויראת שמים וכו'. ובא לציון גואל, בב"א.
שי נחמני | 06.05.10
1.
"תלמיד ישיבה שלמד גמרא יכול להיות מוכשר לנוירוכירוגיה תוך שבועיים" באמת תפסיקו עם השטויות האלה
מי שבא בלי בסיס במתמטיקה ואנגלית ומתחיל ללמוד לימודים אקדמיים בגיל 30 אחרי שעזב את הישיבה יתקשה מאוד עם בכלל להשיג את הפער, ואם השיג אותו, יתקשה להיות בעל מקצוע מיומן. החרדים טוענים לאפליה כיוון שאין מתירים להעסיק ללא תעודת בגרות או תעודה אקדמית. אתם מתארים לעצמכם מצב בו אתם פונים לרופא או מהנדס בניין שעבר הכשרה מקוצרת. האם תהיו רגועים כאשר הוא יאחז בסקלפל או יעשה חישובי עומס ? אין שום מניעה שהחרדים ישלבו לימודי ליבה ומדעים בהשכלתם. הרבנים מעונינים להשאיר את צאן מרעיתם רעב, עייף, מודר, לא מוכר והעיקר נשלט ומנווט. למי אכפת מהמדינה, הציונות או האחריות המנהיגותית. העיקר חצר הרב הקטנה. שהחילונים יסתדרו לבד עם הפלסטינאים ושאר צוררי ישראל.
שרוליק | 05.05.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת