אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": "טרה מנסה להשתלט על שוק החלב בכל מחיר"

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
אני חולה על טרה
באמת שאין לי אצלי אף מוצר של תנובה או שטראוס (חוץ משוקו יטבתה, כי חייבים). כל מוצר של טרה אני אוהב!הם מכינים וחושבים על המוצרים המדהימים האלו! מהמו... שלהם ועד חלב טרה 3 אחוז. ממולר ביאנקו עד קוטג' בטעמים מעולים! טרה היא חברה כל כך טובה והיא עשתה טיפוס רציני ב5 שנים האחרונות!
אנונימי | 07.02.11
20.
מועצת החלב
מועצת החלב לא העבירה 2 מכסות של פורשים לפי המתפרסם באתר התאחדות מגדלי הבקר. שיטת ניוד המכסות נועדה לתת לפורשים לצאת בכבוד מהענף מאחר והם הקימו את ענף. כך ששיטת ניוד המכסות החטיאה את המטרה. כעת הפורשים לא מקבלים אגורה. המכסה לא מועברת ליצור חלב לידי יצרני חלב אחרים. מישהו צריך לתת את הדעת במקרים כאלה? חלב על הזמן
איילת | 01.06.10
15.
תגובה ל3. הגבלות על הייצור
לך כצרכן נשמע רע שמגבילים את הייצור כי אתה חושב על הכיס שלך. חיותר חלב = מחיר זול על המדף הבעיה היא שהרפתנים שעובדים כל יום מהזריחה עד השקיעה וכל פרנסתם בחלב הם אוכלוסיה שמרוויחה גם ככה מעט מאוד. ויש להם הוצאות רבות מול סיכונים גבוהים. יותר חלב במחיר נמוך אומר שרבים מהם ישארו ללא פרנסה וללא רווח ורפתות יסגרו ומשקים יקרסו. מחיר המטרה בא להגן על הרפתנים כלכלית שלא ייאלצו למכור במחירי הפסד. גם ככה יש כיום בפועל עודפי ייצור של חלב כל שנה. וחלב רב פשוט נשפך או בלית ברירה מיובש והופך לאבקה. סתם לידע כללי...
 | 01.06.10
14.
יונק בוגר לא אמור לשתות חלב!!!
ההשלכות של החלב על גוף האדם הוכחו במס' רב של ניסויים. חלב עלול לגרום למחלות אוטואימוניות, סרטן, דלקות מפרקים ועוד מחלות כרוניות נוראיות. אנשים תתעוררו - אנחנו חיים בעולם שמזין אותנו כל הזמן בשקרים על חשבון רווחים כלכליים ואינטרסים! קראו את הספרים מחקר סין ושוטי החלב! מומלץ לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חלב=רעל | 01.06.10
12.
כל הכבוד לטרה, המוצרים טובים יותר וכך גם החלב ההוכחה לכך נמצאת במדפי הסופר...
לאחרונה עברתי לטרה, חלב, קוטג'' ושאר הגבינות הם פשוט רמה אחת מעל המתחרות. ניתן לראות זאת במדפי הסופר השונים בהם אני קונה, כל מוצרי טרה נחטפים ואפילו חסרים בכמה מדפים בגלל שלקוחות יודעים מה טעים ומה טוב יותר. תנובה ושטראוס בשנה האחרונה מבזות את עצמן במוצרים גרועים ולפעמים כלל לא איכותיים. לכן טרה החלה לקחת נתח שוק יפה ועל כך כל הכבוד להם המשיכו כך.
קובי | 01.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת