אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלי רייפמן יחזור למאסר בשל ביזיון בית המשפט

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ל-7
את האמת, שטויות נשמעו משיך. שופט זה עדיין רק בן אדם וחוק זה דבר כתוב. וכל מה שכתבתי לגבי החוק זה לא מתוך הבנתי אלא מתוך חוק כתוב ומאושר.מומחית ניתנה במקרה הזה כי אף אחד בכל המערכת לא מבין באמת במה שנעשה בבורה של לונדון ואם המומחית תאשר את הגרסה של רייפמן (אף אחד עד עכשיו לא האמין לו),אז אין סיבה למאסר. אם מינו מומחה, סימן שלא בטוחים ב-100 אחוז שרייפמן לא צודק ואין להכניס אדם לכלא (לפי חוק כתוב) בסוגיה של בזיון אם אין ביטחון מוחלט שהוא יכול לבצע את הנדרש. בקיצור, לפני שאתה עונה, תעשה שיעורי בית .
מירב | 01.06.10
8.
ל-7
אתה כנראה מבין ממש גדול.... לך תתעסק בעניינים שלך או במשהו שאתה כן מבין בו. כי במשפטים אין לך מושג. זה ששופטת קיבלה כוח מופרז להחליט בעניינים שהיא לא מבינה בהם זה לא אומר שהיא צודקת, ובאופן עובדתי אפילו השופטת אמרה שהיא מתרשמת כי יש לרייפמן אחזקה אפקטיבית על המניות. מתרשמת זה לא עובדות ולא כלום אז לך תתן עוד צ'אנס למישהו אחר
רונן | 01.06.10
7.
ל-6 את מבינה בחוק ומשפט כמו שאת מבינה באנשים כנראה - שטויות
מה שצריך כדי לקבוע ביזיון בית דין הוא ששופט יקבע שהיה בזיון בית דין. המומחית מונתה (וכך אמרה גם השופטת שמינתה עצמה) רק כדי להראות שמערכת החוק נותנת עוד ועוד צ'אנס גם לאנשים שמשטים בה. זה כמו לומר שבגלל שהביאו מומחה פסיכולוגי במשפט רצח אזי הנאשם לא רצח.
כת החסידות הרייפמנית | 01.06.10
6.
למס' 1 - יש רק בעיה אחת, המאסר לא נראה כל כך חוקי.
לפי הסעיף של בזיון, לפני ששולחים אדם לכלא, על בית משפט להוכיח ללא כל ספק שלחייב יש את המניות ושהוא מסוגל להעביר אותן כפי שדורש בית משפט . לא ראיתי באף מקום שבית משפט הוכיח את זה. יותר מזה, מנוי המומחית רק מעיד על כך שאין וודאות בכך שהוא יכול להעביר את המניות. למה מנהל המיוחד לא עושה את זה בעצמו? יש לו יפוי כוח מלא. כנראה שאי אפשר ואם אי אפשר אז אין גם מקום למאסר.
מירב | 01.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת