אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המוסדיים התנגדו אך הבונוס של יו"ר מזרחי טפחות אושר ברוב קולות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
11, אם יונס אוכל סטייקים הוא הרוויח אותם ביושר.
קראתי את הכתבות האחרונות במדורי הכלכלה ולכן אני יודע שיונס יכול היה להפסיד הרבה מאוד כסף מהמשכורת שלו אם הוא לא היה מביא את הבנק שלו להצלחה. זה סיכון שהוא לקח והרוויח ממנו, זה הכל. מלבד זאת סביר להניח שכמו הרבה מאוד בכירים במדינה הוא עובד מסביב לשעון, ישן שעות ספורות ובקושי רואה את הבית. האנשים האלה, למרות מה שחושבים עליהם, בדרך כלל פשוט חוטפים איזה סנדוויץ' בהפסקה קצרה, או אוכלים משהו מחומם מצלחות פלסטיק בין כמה טלפונים. וחופשות לוקחים בקושי כי העבודה מחייבת. בקיצור, למרות כל הכסף, אני לא הייתי רוצה להתחלף איתו ותאמין לי שגם אתה לא.
טל | 15.06.10
11.
מושחתים נמאסתם
והאיש הזה היה ראש השב"כ ??!! היום מעניין אותו רק כסף והרבה !!! פרי, כמה סטיקים אתה ויונס אוכלים ביום ??? מה אתם מרגישים בדיונים על גובה העמלות והריבית מהלקוחות המסכנים שצריכים לממן את הכר המושחת שלכם. מה אתם מרגישים כאשר אתם מוסעים ע"י נהג צמוד בשכונות הפריפריה ורואים את הדלות ? אני בטוח שהוילון של הרכב מסתיר, הרי יש גבול אפילו ליכולת העיכול של אנשים חסרי מצפון.
לקוח לשעבר | 13.06.10
10.
מה שהילדים פה עוד לא השכילו להבין
זה שאדם שמביא תוצאות לגוף שיכול להרשות לעצמו לשלם לו בהתאם לתוצאות האלו, מקבל כסף. נקודה. אתם עובדים בהוראה, קורעים את עצמכם ולא רואים כמעט שקל? תתכבדו ותעברו לעבוד בבנקים הגדולים בישראל, תשתלבו במשרה בכירה ושם כבר ישלמו לכם כראוי עבור מאמציכם. אל דאגה, אתם תזיעו טוב מאוד בשביל הכסף הזה.
מירן | 13.06.10
7.
עצוב מאוד שבנק מזרחי מאשר זאת, חמור מכך שהרוב אינו קובע....
כל האספות שנקבעות לצורך קביעת מדיניות הבנק חסרות כל משמעות. אחרי הכל האספות והאישורים של הדירקטוריון הינם חסרות כל בסיס. יעקב פרי גוזר עוד קופון שמן על חשבון משלם המיסים, לקוחות הבנק ומשקיעים. לאחר שהדוחות שהבנק יציג בעתיד יראו ירידה בהכנסות עקב תשלומי מענקים ועוד. אם כך מנהלים פה בארץ את הבנקים, עצוב, חמור, קשה להאמין.
יוסי - לקוח הבנק | 13.06.10
6.
למה לא מיישמים הצבעה באינטרנט ?
הרי אפשר להצביע באינטרנט ( יש מספרי ישיבה וקוד בעל מניות ) למה לא מיישמים ומחייבים את החברות להודיע באימייל או באתר הבנק לכל בעלי המניות על הזכות והמועד להצביע ולתת אפשרות דרך חשבון הבנק . ראיתי שיש את האפשרות השאלה האם היא מנוצלת .
ש.ר | 13.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת