אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכל לא כלול: כמה עולות התוספות שמטיסות את מחיר הטיסה

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
וכדאי להזכיר עוד כמה פטנטים !
אכן חלה כיום ברוב החברות התחשבנות נמרצת מאוד בעניין מה שהיה מכונה "כבודת היד", כלומר מזוודות,תיקים ,וכל מיני דברים שאנשים התרגלו להביא איתם ל"קבינה",גם ב"תיירים". ישנם מקרים רבים שמציעים למי שרוצים להביא דברים לקבינה לעבור לביזנס או שלא יעברו ואז החפצים יישלחו בין המזוודות הגדולות . ימים יגידו האם כפיות טובה כלפי נוסעים ממח' התיירים תשתלם לחברות התעופה או שתיווצר סיבה נוספת להאטה וגם מי שיכולים להרשות לעצמם ביזנס - עוד לא ממהרים להוציא את ההפרש ועלולים פשוט לצמצם את תוכניות הנסיעה שלהם.
אמנון | 15.06.10
11.
שכחתם כמה דברים חשובים בעניין הטיסות הפנימיות בארה"ב
מהארץ לשם מאפשרים שתי מזוודות ללא תוספת מחיר אבל שם כל חברות התעופה יגבו מכם 25 דולר על כל מזוודה ועל הנוספת 30 דולר. כמו כן על כל פריט מזון החל בקפה ותה וכלה בארוחות גובים סכומי עתק. כל זה מעלה את מחירי הטיסות בצורה תלולה ומחייב התארגנות מתאימה בדרך קרקעית.
יחזקאל לביא | 15.06.10
9.
הנוסעים מרוויחים מכך - לא משלמים מראש על מה שלא צורכים
אם טסים בחברה שבה האוכל כלול בטיסה, הרי שהתשלום על הכרטיס כולל גם את עלות האוכל, כך שנוסע שלא אוכל בטיסה (ויש די הרבה כאלה) משלם על ארוחה שלא אכל. המחירים לשירותים השונים הם די הגיוניים (5 דולר לסנדוויץ במקום שאין בו בחירה זה סביר).
שחר | 15.06.10
7.
כמה תוספות
מצבינו טוב.בינתיים ניתן להטיס שתי מזוודות בטיסה ישירה מארה"ב לארץ אבל בטיסות מארה"ב לאירופה כבר מותר רק מזוודה אחת (כך שאם אתם מתכננים עצירה של יותר מקונקשן בארופה בחברה כמו לופטהנזה או אייר פראנס כבר תצטרכו לשלם על המזוודה השנייה). בנוסף, כמעט בכל טיסות הפנים בארהב שאינן טיסות המשך מ/אל הארץ יש לשלם על כל מזוודה 25-35 דולר ועל אוכל (אפילו אם זה כריך מסכן) בכל טיסה. ללא ספק הנוסעם מקבלים הרבה פחות מפעם. חברות התעופה בקרשים והם מגלגלות את ה עלינו קיץ נעים
עדי | 15.06.10
6.
אל על צריכה לשלם לנו; לא להיפך!
האמת - אני מאוכזב מהחברה הקבועה שלי לופטהנזה! לופטהנזה אמנם לא מחייבת כשאר החברות, אבל עצוב שהיא החליטה לחייב עבור הזמנת כרטיס באמצעות האינטרנט!! הרי מלכתחילה, נותני שירותים (לא רק בתחום התעופה...בנקים, סלולר) עודדו ומעודדים אותנו להשתמש באינטרנט, על מנת לחסוך עליות; לא כן?
MISS PIGGY | 15.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת